tālr. 67226308, m.tālr. 29351802

Izirējam apartamentus Bulgārijā!
1.līnijā!

Agrā rezervēšana uz Jauno 2023. gadu ar lieliskām atlaidēm!

Ekskluzīvs piedāvājums!

Piedāvājam Jums atpūsties un paārstēties ārstniecības centrā Bulgārijas pilsētā Pomorijē.

Izīrējam apartamentus – pirmajā līnijā, 15 metrus no jūras, ar lielisku skatu uz jūru.  

         

Izīrēšanas termiņi – 2018. gada maijs, jūnijs, jūlijs, septembris, Jums izdevīgā laikā

Cena: 35 eiro dienā

Tiešais aviopārlidojums: Rīga-Burgasa-Rīga (palidzēsim noformēt aviobiļetes)!

 

Sīkāka informācija:

 

Apartamentu platība – 43 m2

Apartamenti atrodas Pomorijes pilsētā (Bulgārijā Melnās jūras piekrastē ) viesnīcā „Interhotel Pomorije-Relaks„ 500 metru attālumā no pilsētas centra un tikai 12 km attālumā no Burgasas lidostas, un 19 km attālumā no Saulainā krasta.

Numurā: 2 gultas, virtuve, skapis, televizors, ledusskapis, mikroviļņa krāsns, kondicionieris, balkons. Jūsu rīcībā ir ērta vannas istaba, tualete un duša.

Brokastis: Zviedru galds galvenajā restorānā.

 

Galvenās priekšrocības:

 

- Viesnīca atrodas unikālā vietā. Viesnīca atrodas uz kores, kuru no vienas puses ietver melnās jūras piekraste, no otras puses ārstnieciskie sālsūdens ezeri.

 

- Skats no loga. No apartamentu logiem paveras grandiozs skats uz jūru. Attālums līdz jūrai ir aptuveni 15 metru. Izbaudiet šo brīnišķīgo skatu no sava omulīgā un ērtā balkona.

 

- Pludmale. Noklāta ar tumšu smilti, kas stipri absorbē saules starus, kas , savukārt, palielina iedeguma efektu. Smilts krāsa ir tumša pateicoties lielajam dzelzs saturam Jūras dibenam ir neliela nosliece, kas padara jūru ideālu peldēšanas priekiem.

 

- Ārstniecība. Pēdējo gadu laikā Pomorije pārtop par ārstniecības un SPA – tūrisma centru, kuru apmeklē tūristi no visas pasaules cauru gadu. Dievs katram zemes stūrītim ir piešķīris savu nozīmi. Pomorijes pussalai - ārstēt cilvēkus! Tāda ir vēsture un to nevar mainīt. Cilvēce attīstās tikai pateicoties optimismam.Un pateicoties šim optimismam pussala atkal atgūst savu dievu nolemto lomu , būt par ārstniecības tūrisma pērli.

 

! Bez tam, Jūsu rīcībā ir restorānu pakalpojumi, dienas bārs, baseins ar jūras ūdeni. 

 

Ārprātīgais dzīves ritms liek mums aizmirst par sevi. Pat darot iemīļoto darbu, nepieciešams atrast nedaudz brīva laika, lai izrautos no ikdienas rutīnas un atjaunotos kā fiziski, tā arī garīgi. Atpūta Pomorijē mūsu piedāvātajā viesnīcā „Pomorije – Relaks” (Bulgārijā) ļaus Jums pilnā mērā izbaudīt lielisko dabas klusumu, šo paradīzi zemes virsū , kur valda romantika un ir vienreizēja iespēja relaksēties.


Komo ezers


Viena no ēkas pie parka Guell ieejas (Barselona)


Mācību-konsultāciju centrs
“Vērtspapīri”

Developed & hosted by NetForce.LV