tālr. 67226308, m.tālr. 29351802

Izirējam apartamentus Bulgārijā!
1.līnijā!

Agrā rezervēšana uz Jauno 2022. gadu ar lieliskām atlaidēm!

Aizraujošs ceļojums uz ARMĒNIJU

 

  • Tiešais reiss no Rīgas uz Erevānu (AirBaltic)

  • Aktīva ekskursiju programma: visa Armēnija nedēļas laikā!

  • Dzīvošana labas viesnīcās (7 naktis, brokastis)

  • Satriecoša armēņu virtuve + slaveno konjaku degustācija 

      

 

Brauciena datums: 01. – 09. jūnijs 2022. gadā   
Cena: 579,00 eiro

 

Akcijas cena: 529,00 eiro (avanss – 250 eiro)
 

 

Vēl neesat izdomājuši, ko darīsiet jūnijā sākumā? Tas ir laiks doties aizraujoša ceļojumā pa Armēniju!
Tieši šis laiks radīs mīlestības un mājīguma atmosfēru. Tā ir pārsteidzoša iespēja iepazīties ar Armēnijas vēsturi,  izbaudīt nacionālos ēdienus un gūt jaunus iespaidus, kas atstās tikai pozitīvas emocijas!

 

 

Cenā iekļauts: tiešais avio pārlidojums Rīga – Erevāna – Rīga, bagāža -  1 rokas bagāžas vienība (55 x 40 x 23 cm) + 1 personīga manta (30 x 40 x 10 cm), transferts no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ, dzīvošana lieliskās viesnīcās Erevāna un Gjumri, ēdināšana (brokastis), komfortabls autobuss maršruta laikā, krievu gida pakalpojumi. 
Papildus tiek piedāvāts: piemaksa par nododamo bagāžu 20 kg - 35 eiro viena virzienā), apdrošināšana (sīkāk pēc pieprasījuma). Piemaksa par dzīvošanu 1-vietīgā numurā – 160 eiro.

 

Arī tiek piedāvāta: ekskursiju pakete (299 eiro).
Ekskursiju paketes cena iekļauts: visas ekskursijas pēc programmas.

 

Papildus informācija: Latvijas pilsoņi var doties ceļojumā bez vīzu noformēšanas. LR nepilsoņi varēs noformēt vīzu Erevānas lidostā (cena - apt. 5 eiro).

 

 

Sīkāk par viesnīcu Erevānā:

 

  

 

Stilīgā un modernā viesnīca “Holiday Inn Express” atrodas skaistajā parkā netālu no Republikas laukuma. Viesnīca atrodas pašā Erevānas pilsētas centrā. Tikai 5 minūšu gājiens pa pilsētas vēsturiskajām ielām vedīs jūs uz Republikas laukumu. Viesnīcām viesiem patiks centrālais un klusais rajons, kur atrodas viesnīca. Kultūras cienītāji novērtē Erevānas ievērojamības tuvību.
 

Viesnīca piedāvā 130 mūsdienīgus numurus, kur varēsiet izmantot bezmaksas Wi-Fi. Katrs numurs ir aprīkots ar seifu, dušu, gludekli un gludināmo dēļu. Klusā viesnīcas apkārtne ar fantastisku skatu uz parku un pilsētas centru nodrošinās Jums ideālu uzturēšanos.
 

 

 

Armēnija - tā ir leģendu un Bībeles stāstu zeme, brīnumu un mūžīgo atklājumu zeme. Armēnijas arhitektūra - bieži vien ir īsts mākslas darbs, kā simfonija, tikai no akmens. Armēnijā atrodas simtiem unikālu kristietības pieminekļu, ūdenskritumu, kalnu un pats galvenais –šeit ir ārkārtīgi viesmīlīgi cilvēki.

 

Armēnija ir viena no vissenākajām Aizkaukāza valstīm, kurā kristietība ir pieņemta par valsts reliģiju. Kristietības tradīcijas ir attēlotas neskaitāmos klosteros un baznīcās daudzu gadsimtu garumā. 
 

 

 

Brauciena programma

 

_______________________________________________________________________

 

1. diena - 01.06.

 

 

20:30. Satikšanās Rīgas lidostā. Reģistrācija uz reisu.
 

23:05. Izlidošana no Rīgas uz Erevānu (AirBaltic). 
03:35. Ielidošana Erevānā. Transfērs uz viesnīcu. Atpūta.


_______________________________________________________________________

 

2. diena - 02.06.

 

 

Brīvais laiks.

 

Ekskursija pa Erevānas pilsētu

 


 

Brokastis viesnīcā. Satikšanās ar gidu un iepazīšanās ekskursija pa Erevānu – vienu no vecākajām pilsētām pasaulē, kuras vēsture sākusies jau astotajā gadsimtā pirms mūsu ēras, aptuveni 3000 gadu tālā pagātnē.

 

782. gadā pirms mūsu ēras cars Urartu Argišti nodibināja kara administratīvo centru tagadējās Erevānas vietā. Patreiz Erevāna platība ir 210 km2. Šeit, patiešām, atrodas daudzi unikāli, vēsturiski svarīgi objekti, kurus noteikti ir vērts redzēt.

 

Ekskursijas laikā Jums būs iespēja redzēt galvenos no tiem. Republikas laukuma arhitektūras ansamblis noformēts tradicionālajā armēņu stilā un ietver sevī Valdības ēku, Ārlietu Ministriju, galveno Pasta ēku, Nacionālo Gleznu galeriju un Nacionālo Armēnijas Vēstures muzeju, kurā atrodas svarīga akmens laikmeta arheoloģiska kolekcija.  Bez tam redzēsim Kaskādi, Ziemeļu prospektu, Gulbju ezeru, Cicernakaberdas memoriālo kompleksu, veltītu visu armēņu genocīda upuru piemiņai, kā arī apmeklēsim dziedošās strūklakas.

 

Konjaka rūpnīcas «ARARATS» apmeklējums, ekskursijā ietverta dažādu veidu armēņu konjaka degustācija!

 

Vakarā Jūs sagaida  svētku vakariņas armēņu nacionālajā restorānā (par papildus samaksu 20 eiro, pēc Jūsu vēlēšanās), šī būs iespēja nogaršot armēņu nacionālos ēdienus, iedzert tradicionālos vīnus, bet pats galvenais, noskatīties šova programmu!

 


 

Armēņu tautas dejas un dziesmas ir tieši tik pat daudzveidīgas kā Armēnijas daba. Daudzbalsīgās dziesmas un temperamentīgās dejas ir tikpat daudzšķautņainas kā armēņu tauta.

 

Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Erevānā.
_______________________________________________________________________

 

3. diena - 03.06.

 

 

Brokastis viesnīcā. 

 

Ekskursija - Garni katedrāle – Gegarda kalnu klosteris

 


 

Slavenā kino režisora Sergeja Paradžanova muzeja apmeklējums un iepazīšanās ar ekspozīciju.

 

Ekskursija uz Kotaikas reģionu ar Garni katedrāles (1. gadsimts) apmeklējumu. Citadele un jezuītu katedrāle  ir ellinistiskā perioda krāšņs paraugs un lieliski attēlo senās Armēnijas arhitektūru. Mūsdienās saglabājušās vien  karaļnama drupas ar vienreizējām mozaīkām.
Garni aizas  "Akmeņu simfonija" apmeklējums.

 

Papildus tiek piedāvāts: pusdienas Garni restorānā, kā arī meistarklase lavašu cepšanā (cena – 15 eiro).

 

Uz ziemeļaustrumiem no Garni atrodas viens no senākajiem viduslaiku Armēnijas arhitektūras pieminekļiem – Gegarda klosteris, kurš iekļauts vispasaules UNESCO mantojuma sarakstā. Gegarda klosteris ir nepārspēts 13. gadsimta armēņu arhitektūras šedevrs. Būs iespēja noklausīties kvinteta garīgo dziesmu koncertu klinšu klosterī.

 

Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Erevānā.
 

_______________________________________________________________________

 

4. diena - 04.06.

 

 

Brokastis viesnīcā.  

 

Ekskursija - Hor Virap – Areni – Noravanka

 

 

Pārbrauciens uz Hor Virap, kura atrodas Ararata ielejā Ararata kalna pakājē. Klosterim Hor Virap ir ļoti sena un bagāta vēsture, kā reliģiskā tā arī sabiedriskā nozīmē.  Tieši no šejienes paveras viens no visskaistākajiem skatiem uz bībelisko Ararata kalnu.

 

Tālāk dosimies uz Arenas vīna darītavu, kur notiks ekskursija ar vīna degustāciju.
Pēc tam dosimies uz Noravanku caur Novaranskas kanjonu – 13. gadsimta kultūras centru un tas ir slavens ar savu patiesi brīnišķīgo dabu. Novaranka atrodas Arpas upes klinšainajos krastos un ir viens no interesantākajiem 13. gadsimta Armēnijas apskates objektiem.

 

Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Erevānā.

_______________________________________________________________________

 

5. diena - 05.06.

 

 

Brokastis viesnīcā. 

 

Ekskursija - Aštaraka – Sagmosavanka – Gjumri

 

 

Pārbrauciens uz Aštaraku. Aštaraka ir viena no visvecākajām Armēnijas pilsētām ar savām tradīcijām, kultūru un sadzīvi. Tā ir slavena ar savām ieliņām, rajoniem, ēkām un ainavām. Apmeklēsim Perča Prošjana māju–muzeju.
Izcilā rakstnieka Perča Prošjana (1837-1907) muzejs tika izveidots 1948.gadā Aštarakā, viņa vecāku mājās, kur pēc tam tika piebūvētas trīs izstāžu istabas, pirmajā var apskatīt rakstnieka personīgās mantas, abās pārējās izstādīti materiāli , kas saistās ar viņa radošo darbu. Gandrīz visus materiālus muzejam ziedojuši rakstnieka pēcteči.  

 

Brauciens uz Sagmosavanku. Pilsēta dibināta 1215.gadā, kā Sagmosavankas klosteris, kurā atradās manuskriptu glabātuve.  Šeit tika radīti un kopēti ārkārtīgi daudz miniatūras un ilustrācijas.  Grāmatu glabātuve pieder pie diezgan retu un unikālu Armēnijas arhitektūras objektu skaita, kas izceļas ar savu oriģinālo kompozīciju.

 

Tālāk dosimies uz Gjumri, kas ir Armēnijas otra lielākā pilsēta un atrodas Širakskas apgabala ziemeļrietumos. Gjumri ļoti atšķiras no citām Armēnijas pilsētām. Šī ir vieta kur leģendas, tradīcijas un parasti cilvēku stāsti apvienojas. Šī ir viena no nedaudzajām Armēnijas vietām, kur var redzēt vienkopus vairāku laikmetu arhitektūru. Vairāku gadsimtu garumā Gjumri bija zināma kā kultūras, inženieru un vieglās rūpniecības pilsēta.

 

Nakts viesnīcā Gjumrī.
 

_______________________________________________________________________

 

6. diena - 06.06.

 

 

Brokastis viesnīcā. 

 

Ekskursija - Gjumri – Diližana

 

 

Tūre sākas ar tautas arhitektūras un pilsētvides muzeju. Lieliska muiža, kas pārvērsta par muzeju, sastāv no divām daļām. Tajā var ne tikai daudz ko uzzināt par pilsētu, tās leģendām un īpatnībām, bet šeit tiek nodots Aleksandropoles gars un kolorīts (tieši tā pilsēta tika dēvēta no 1837-1924 gadam).  Apmeklēsim arī Vardanancas laukumu. Kam ir ne tikai vēsturiska nozīme, bet šī vieta ir arī pilsētas garīgais centrs.  Laukuma abās pusēs paceļas  brīnumainas baznīcas: galvenā – Surb Astvacacin (Svētās Dievmātes jeb “septiņas rētas”) un Amenaprkiča (Visa glābēja). Laukuma centrā jau no padomju laikiem atrodas strūklakas, kuras nedaudz gadu atpakaļ, kļuva par dziedošajām strūklakām. Ar krāšņu šovu tās priecē gan vietējos iedzīvotājus, gan pilsētas viesus.

 

Tālāk dosimies uz Diližanu. Pa ceļam ir iespējams apskatīt Malakanas ciematu un izbaudīt vietējos ekoproduktus.

 

Transfērs uz Diližanu. Nakts autentiskā viesnīcā Diližanā.

 

_______________________________________________________________________

 

7. diena - 07.06.

 

 

Brokastis viesnīcā.  

 

Ekskursija – Diližana - Sevana  - Erevāna

 

Tālāk dosimies uz Diližanu – pašu zaļāko Armēnijas  kūrortu, kuru dēvē arī par Armēnijas Šveici. Diližanu, kā atpūtas vietu, sevišķi iemīļojušas ģimenes.

 

Apskatīsim arī «Agarcini» klostera kompleksu. Klosteris celts 10-13. gadsimtā un atrodas Tavušas apgabala  biezajos Diližanas rajona mežos. Jau vēlāk klosterim piebūvējot dažādas ēkas, tas tika paplašināts, izveidojot veselu kompleksu. Tajā ietilpst: sv. Gregora baznīca, sv. Astavcacina (Dievmātes) baznīca, sv. Stepanosas  un daudz citām baznīcām.  Visu ainavu papildina milzīgs ozols. Apkārtnes zaļie meži un kalni rada sirreālu skatu un papildina visa kompleksa skaistumu.

 

Pārbrauciens uz Sevana ezeru. Šis ezers ir Armēnijas «Zilā pērle». Viens no lielākajiem saldūdens ezeriem pasaulē, kas atrodas aukstu kalnos, kur ārkārtīgi skaistie dabas skati un kristāldzidrais ūdens kalpo par iemeslu lieliskai atpūtas vietai. Ezers tāpat ir slavens arī ar pussalu un  baznīcas kompleksu, kurš celts 874. gadā.

Papildus tiek piedāvāts: pusdienas Sevana ezera (cena – 15 eiro)

 

 

Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Erevānā.

_______________________________________________________________________

 

8. diena - 08.06.

 

 

Brokastis viesnīcā. 

 

Ekskursija – Augļu tirgus – Ečmiadzina – Zvartnoca

 

 

Apmeklēsim Erevānas augļu tirgu.  

 

Pēc tam sekos ekskursija uz Ečmiadzinu. Milzīgā katedrāle ir pazīstama kā Armēnijas apustuļu baznīcas centrs un ir viena no senākajām kristiešu baznīcām pasaulē. Leģenda vēsta, ka tieši šeit Jēzus Kristus nonāca no debesīm, lai parādītu vietu, kur jābūt uzceltai katedrālei.

 

Apmeklēsim arī Zvartnocas baznīcu – objekts iekļauts pasaules UNESCO mantojuma fondā.  Šo baznīcu projektēja pēc katoļticīgā  Nerses III lūguma, un tādējādi, tas ienesa jaunas arhitektūras tendences Armēnijā.  Diemžēl, baznīca nostāvēja vien 300 gadus. Šobrīd baznīcas teritorijā ir atvērts arheoloģijas muzejs, kur ir iespējams redzēt rekonstrukcijas modeļus, senās būves fragmentus, kā arī labi saglabājušās masīvās akmens plātnes.  

 

Atgriešanās Erevānā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Erevānā. 
 

____________________________________________________________________

 

9. diena - 09.06.

 

 

Transferts uz lidostu. Reģistrācija uz reisu. 

 

04:35. Lidojums Erevāna - Rīga. 07:15. Ielidošana Rīgā.

 

____________________________________________________________________


Komo ezers


Viena no ēkas pie parka Guell ieejas (Barselona)


Mācību-konsultāciju centrs
“Vērtspapīri”

Developed & hosted by NetForce.LV