tālr. 67226308, m.tālr. 29351802

Izirējam apartamentus Bulgārijā!
1.līnijā!

Agrā rezervēšana uz Jauno 2020. gadu ar lieliskām atlaidēm!

Atpūta MENORKAS salā 
(Baleāru salas, Spānija)

 

Vidusjūras krastā samta sezonā

4* viesnīcā «Globales Lord Nelson»
(7 naktis, brokastis+vakariņas)

  • Numuri ar skatu uz jūru!
  • Tiešais lidojums no Rīgas uz Menorku (AirBaltic)
  • Interesantas ekskursijas Menorkā
  • Ekskursija uz Maļorkas salu

      

Brauciena datums: 22. – 29. septembris 2019. gadā

Cena: 739,00 eiro
 

Avanss – tikai 190 eiro

 

 

Cenā iekļauts: tiešais avio pārlidojums Rīga – Menorka – Rīga, bagāža -  1 rokas bagāžas vienība (55x40x23 cm) + 1 personīga manta (30x40x10 cm), transferts no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ, dzīvošana 4* viesnīcā «Globales Lord Nelson», ēdināšana (brokastis un vakariņas), krievu gida pakalpojumi. 
Papildus tiek piedāvāts: piemaksa par nododamo bagāžu (20 kg – 30 eiro viena virzienā), apdrošināšana (sīkāk pēc pieprasījuma), ekskursijas. Piemaksa par dzīvošanu 1-vietīgā numurā – 149 eiro.
Maļorkas ekskursijas laikā par ieejas biļetēm uz katedrāli, cietoksni un Šopēna ķelles jāmaksā uz vietas ar skaidro naudu (apmeklēšana pēc klientu vēlēšanās). 

 
 

Piezemējoties Menorkas lidostā, mēs nokļūstam paradīzē. Rodas iespaids, ka dzīve šeit ir apstājusies. It kā laikam nebūtu varas, bet telpa kļuvusi bezgalīga. Senie jūras braucēji šo salu dēvēja par Uguns salu. Savu nosaukumu Menorkas sala ieguva savas nelielās platības dēļ, kas tulkojumā no spāņu valodas nozīmē – mazāk. Salas platība -  700 km² un iedzīvotāju skaits ir nieka 90.000 cilvēku.

 

Sala ir sadalīta astoņos reģionos. Salas galvaspilsēta – Maona. Sjutadeļa ir pats lielākais reģions jeb municipalitāte. Īpašu kolorītu salai piedod arhitektūras pieminekļi, skaistie līči, unikālā virtuve, vietējās fiestas un svētki, kas saistīti ar vietējām tradīcijām.    

 

 

Sīkāk par viesnīcu 4* «Globales Lord Nelson»:

Viesnīca domāta tikai pieaugušajiem, ar skatu uz skaisto Santo-Tomasa pilsētu un atrodas pašā Menorkas salas vidū. No viesnīcas var nokļūt tieši pludmalē. Klientu rīcībā ir gan ūdens masāžas vannas, gan saunas, gan arī atklāts baseins un mēbelēta terase.  

 

Visi gaišie un modernie numuri noformēti Vidusjūras stilā un nodrošināti ar gaisa kondicionieriem. Viesu vajadzībām ir pieejams seifs, neliels ledusskapis un rakstāmgalds. Klientu ērtībām tiek nodrošināts moderns televizors, kabeļtelevīzija, kā arī iekārtas kafijas un tējas pagatavošanai. Viesnīcas restorānā tiek pasniegtas dažādu valstu virtuvju maltītes. Bez tam viesnīcā darbojas uzkodu bārs. 

 

Viesnīca atrodas klusā pilsētiņā Santo-Tomasa praktiski pašā jūras krastā, vienā no Menorkas vislabākajām pludmalēm. Santo-Tomasas labā atrašanās vieta garantē patīkamu atpūtu, tā atrodas tālu prom no trokšņa un steigas, taču tur pat var atrast pilnīgi visu labai atpūtai. Blakus ir divi lieli tirdzniecības centri, kur var iegādāties visu nepieciešamo. Pie pašas viesnīcas ir autobusu pietura. Līdz jūrai nav vairāk kā 100 metru , var atpūsties baseinā pie viesnīcas vai arī peldēties atklātā jūrā.  Baseins ir ar dažādiem dziļumiem, derīgs gan dažādām spēlēm, gan vienkārši sporta peldēšanai. 

 

 

Brauciena programma

 

_______________________________________________________________________

 

1. diena - 22.09.

 

06:30. Satikšanās Rīgas lidostā. Reģistrācija uz reisu.
 

08:20. Aviopārlidojums Rīga – Maona (Menorka) (tiešais reiss AirBaltic). 
11:00. Ielidošana Menorkā, autobusu transferts uz viesnīcu (aptuveni 20 min.)

Brīvais laiks. Atpūta viesnīcā. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

2. diena - 23.09.

 

Brokastis.
Brīvais laiks. Atpūta viesnīcā. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

3. diena - 24.09.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz Sjutadeļu (Menorkas salas rietumu puse) (aptuveni 4-5 stundas)

 

Menorka ir Baleāru salu sastāvdaļa. Tāds nosaukums dots tāpēc, ka sava izmēra ziņā tā ir vismazākā un paliek aiz Maļorkas. Senākā Menorkas salas pilsēta Sjutadeļa kādreiz bija vietējā galvaspilsēta un lielākais tirdzniecības centrs, kā arī lielākā osta. Vēlāk, ar angļu atnākšanu, administratīvais centrs tika pārcelts uz Maonu. Taču Sjutadeļa joprojām palikusi kā neoficiālā galvaspilsēta. 

 

Sjutadeļa tulkojumā nozīmē – cietoksnis. No jūras puses to sargā pils ar skaistiem paceļamajiem tiltiem un skatu laukumu. Laika griežos pilsētas vēsture ir pieredzējusi dažādu varu maiņu, dažādas kultūras, kas nodrošina tik ļoti dažādo arhitektūru. Dabas skaistums ir vienkārši vārdiem neaprakstāms. Pati sala ir pasludināta par vienu no UNESKO dabas rezervātiem. 

 

Sjutadeļa – ir salīdzinoši maza pilsētiņa, tās vēsturisko daļu var apstaigāt kājā dažu stundu laikā. Pilsētas centrs ir bagāts ar dažādiem arhitektūras pieminekļiem, daži no tiem ir īsti šedevri. Pēc pastaigas pa pilsētas vēsturisko centru, mēs apskatīsim vēstures pieminekli – Naveta-des-Tudons. Pēc tam uzkāpsim salas visaugstākajā punktā – Monte-Toro kalnā, no kura paveras neaizmirstams skats uz visu salu. Ekskursijas beigās apmeklēsim zvejnieku ciematiņu – Forneisu. 
 

Ekskursijas cena – 59 eiro (ja grupa ne mazāka par 16 cilv.).

 

Brīvais laiks. Atpūta viesnīcā. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

4. diena - 25.09.

 

Brokastis.
Brīvais laiks. Atpūta viesnīcā. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

5. diena - 26.09.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz Maļorku (aptuveni 12-13 stundas)

Maļorka – pati lielākā no Baleāras salām. Tā atrodas Vidusjūrā, Dienvidaustrumos no Spānijas. Miera osta, harmonijas  un skaistuma sala. Paradīzes stūrītis zemes virsū, kur katrs varēs atrast kaut ko tuvu savai sirdij. Dievīgs, maigs klimats, neiedomājamas pludmales, lieliskas augstākās pakāpes viesnīcas, restorāni, bāri un izklaides visām gaumēm. Bez tam Maļorka ir slavena ar savu arhitektūru un neatvairāmi skaisto dabu. 

 

10:00. Aviopārlidojums no Menorkas uz Maļorku. 10:40. Ielidošana Maļorkā. 

 

Mēs sāksim mūsu ekskursiju ar baltā akmenī darinātās skaistules - Belveras pils apmeklēšanu. Tā atrodas 113 metru virs jūras līmeņa. No turienes paveras, laikam visiespaidīgākais skats uz Palmas pilsētu, galveno ostu un tās apkaimi. Tālāk mēs dosimies uz pašu pilsētas sirdi – vienu no iespaidīgākajām gotikas stila parauga pilīm Eiropā – katedrāles kompleksu La Sea. Iepazīsimies ar Antonio Gaudi darbiem, kā arī citiem ne mazāk slaveniem arhitektiem, kuri piedalījās kompleksa radīšanā. Apskatīsim Almudainas karalisko pili, Džoanas Markas pili, municipalitātes ēku, Galveno teātri un daudz ko citu.

 

Izstaigājušies pa šaurajām, bet mīlīgajām vecpilsētas ieliņām, kuras noslēpušās no tūristu ziņkārīgajiem skatieniem, mēs noteikti atminēsim Maljorkas pagalmu noslēpumus un atradīsim samazinātu katedrāles kopiju. No Palmas mēs dosimies uz ziemeļrietumiem, uz pašu krāšņāko salas daļu. Tā izceļas ar gleznainiem kalnu skatiem. Kalni, olīvu birzis, mandeļu plantācijas ir tās lietas ar ko izceļas šī salas daļa. Pirmā pieturas vieta būs viens no romantiskākajiem ciematiņiem – Valdemosa. Šeit mēs redzēsim senlaicīgas un dīvainas ieliņas, apmeklēsim vietu, kur dzimusi vienīgā svētā Santa Katalina Tomasa. Pagaršosim šo vietu gardumu – bulciņu coca de patata. Nesteidzoties izstaigāsim Kartezānas klostera dārzus, izbaudīsim rožu aromātus, arī seno tūju un eikaliptu. Apmeklēsim Frederika Šopēna un viņa mīļotās Žoržas Sandas ķelli.  

 

Tālāk dosimies uz Austrijas erchercoga rezidenci, kur dzīvoja Luis Salvadors un pēc tam uz Sa Foradadas ragu. No šejienes paveras satriecošs skats uz Tamuntana kalnu grēdu. Tālāk mūsu ceļš ved uz pašu tālāko ziemeļu punktu, slaveno Formentora ragu, uz kurieni ceļu uztaisīja slavenais arhitekts Antonio Parjeti Kols. Uzkāpsim senajā skatu tornī, tad nokāpsim viesnīcas Formentoras kulta pludmalē. 
 

21:40. Aviopārlidojums no Maļorkas uz Menorku. 22:20. Ielidošana Menorkā (lidojuma cena turp un atpakaļ – aptuveni 80 eiro). Atgriešanās viesnīcā.

 

Ekskursijas cena – 89 eiro (ja grupa ne mazāka par 16 cilv.).

 

Brīvais laiks. Atpūta viesnīcā. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

6. diena - 27.09.

 

Brokastis.
Brīvais laiks. Atpūta viesnīcā. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

7. diena - 28.09.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz Maonu (Menorkas salas austrumu puse) 
(aptuveni 4-5 stundas)

 

Oficiālā salas galvaspilsēta - Maona, kura tāda kļuva 18. gadsimtā, angļu valdīšanas laikā. Maonas osta bija stratēģiskais punkts britu karaspēka izvietojumā – tieši tāpēc šeit ir tik daudz angļu stilā no sarkanā ķieģeļa  būvētu māju. Ostas garums sasniedz 5 km. Tā tiek uzskatīta par vienu no vissvarīgākajām ostām Vidusjūrā. Maonā Jūs varēsiet apmeklēt Svētā Franciska baznīcu, arī tai blakus pieguļošo klosteri un Svētās Marijas baznīcu ar tās slavenajām ērģelēm. Tur bieži notiek ērģeļu mūzikas festivāli. Tāpat pilsētā atrodas kara, vēstures un literatūras muzeji. 

 

Tāpat būs iespējams apskatīt Trepuko senās apmetnes un Čoroja alas. Sniegbaltais Binebekas ciemats ir viena no tām vietām, kuru vienkārši nedrīkst neapmeklēt, ja jau esat ieradušies Menorkā. Tā ir pilsēta - labirints! 

 

Ja grupai ir vēlēšanās, var noorganizēt braucienu ar kuģīti pa visgarāko ostu. Jūs redzēsiet Lazareti, Karaļa salu un daudz citu ievērības cienīgu vietu. (papildus maksa par kuģīti – aptuveni 12 eiro)

 

Ekskursijas cena – 59 eiro (ja grupa ne mazāka par 16 cilv.).

 

Brīvais laiks. Atpūta viesnīcā. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

8. diena - 29.09.

 

Brokastis.
 

Brīvais laiks. Transfērs no viesnīcas uz lidostu. Reģistrācija uz reisu. 
12:00. Aviopārlidojums Maona (Menorka) - Rīga. 16:35. Ielidošana Rīgā.

____________________________________________________________________


Komo ezers


Viena no ēkas pie parka Guell ieejas (Barselona)


Mācību-konsultāciju centrs
“Vērtspapīri”

Developed & hosted by NetForce.LV