tālr. 67226308, m.tālr. 29351802

Izirējam apartamentus Bulgārijā!
1.līnijā!

Agrā rezervēšana uz Jauno 2024. gadu ar lieliskām atlaidēm!

Izbaudiet lielisku atpūtu samtā sezonā!

 

 

Ceļojums uz Sicīliju un Kalabriju, pašu Itālijas «zābaka» purngalu!

 

Atpūta vienā no labākajiem kūrortiem dienvidu Kalabrijā Jonijas jūras piekrastē!


4* viesnīcā «Hotel Villaggio Club Altalia 4»   
(7 naktis, skats uz jūru, brokastis+vakariņas)     

  • Tiešais lidojums no Rīgas uz Katāniju (AirBaltic)!
  • Ekskursijas uz Katāniju un Taorminu
  • Mītiskā Scilla un Redžo-di-Kalabrija!

    

 

Brauciena datums: 14. – 21. septembris 2024. gadā 

Cena: 899,00 eiro
 

Akcijas cena: 849,00 eiro (pirmajiem 10 klientiem)
 

Avanss – 380 eiro!

 

 

Cenā iekļauts: avio pārlidojums Rīga – Katānija - Rīga, 1 rokas bagāža (līdz 8 кg), transferts no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ, dzīvošana viesnīcā (7 naktis), ēdināšana (brokastis un vakariņas), krievu gida pakalpojumi. 
Papildus tiek piedāvāts: piemaksa par nododamo bagāžu (23 kg – 40 eiro viena virzienā), apdrošināšana (sīkāk pēc pieprasījuma), Ekskursijas uz Katāniju un Taorminu (Sicīlijā), ekskursijas Kalabrijas reģionā. Piemaksa par 1-vietīgo numuru – 119 eiro.

 


 

Piedāvājam Jums atpūsties Kalabrijas reģionā un nedaudz apskatīt arī Sicīliju! Kalabrija atrodas Itālijas pašos dienvidos, un ar to jau daudz kas ir izteikts. Tā ir ideāla vieta atpūtai pludmalē, ko papildina izcili dabas skati. Šis neaprakstāmais skaistums paliks Jūsu atmiņā, pat vairāk nekā pati atpūta pludmalē. Tikai iedomājaties: tīrs un dzidrs ūdens tirkīza krāsā, mīkstas un zīdainas smiltis pludmalē, turpat netālu redzami kalni  un vasaras saule…

 

 

 

Sīkāk par viesnīcu:

 

   

 

4* viesnīca Villaggio Club Altalia atrodas mazāk nekā 200 m no privātās pludmales, ar lieliskiem numuriņiem un atklātu baseinu. Viesu vajadzībām darbojas bārs un restorāns. Viesnīcā atrodas veļas mazgātava, ķīmiskā tīrītava, seifs un konferansjē. Lai Jūs varētu  baudīt kvalitatīvu atpūtu, katrā numuriņā ir televizors, mini bārs, balkons ar skatu uz jūru. Tāpat viesu vajadzībām visos numuriņos ir pieejams bezmaksas Wi-Fi, 1 saulessargs, 2 guļamkrēsli. Kontinentālās brokastis "zviedru galds" tiek servētas restorānā.  Viesnīcas Villaggio Club Altalia restorāns ir atvērts katru dienu. Šeit tiek pasniegti gan vietējie, gan internacionālie ēdieni. 
 

Jūs atpūtīsieties populārajā pludmalē Kondofuri-Marina, kas atrodas Jonijas jūras dienvidu piekrastē. Krasta līnija ir daudzveidīga un komfortabla tūristiem no visas pasaules. Pludmale un ūdens dibens sastāv no smalkas smilts un nelieliem oļiem. Ūdens pie krasta ir sekls, lai nonāktu līdz dziļumam, kurā var laisties peldus, jānoiet vairāki 10 metru. Viesu komfortam tiek piedāvāti saulessargi, guļamkrēsli, ir restorāni un bāri, kuros tiek piedāvāta Itāļu un Vidusjūras virtuve. 
 

 

 

 

Brauciena programma

 

_______________________________________________________________________

 

1. diena - 14.09.

 

 

14:40. Izlidošana no Rīgas uz Katāniju (Latvijas laiks). 
17:10. (itālijas laiks) – Ielidošana Katānijā. 

 

Pēc tam autobusa transfērs uz Mesīnu. Tālāk dosimies ar prāmi uz Kalabriju. 
Iekārtošanās viesnīca.

 

Brīvais laiks. Vakariņas.
 

_______________________________________________________________________

 

2. diena - 15.09.

 

Brokastis. 
 

Brīva diena. Atpūta kūrortā. Vakariņas.

 

_______________________________________________________________________

 

3. diena - 16.09.

 

Papildus tiek piedāvāts:
 

Ekskursija – Mītiskā Scilla un Redžo-di-Kalabrija  

 

 

Mūsu ekskursija sāksies Scillā. Itāļu valodā to izrunā kā Šilla. Scilla tika pieminēta Homēra leģendās par jūrasbraucēju Odiseju un Argonautiem, tas bija briesmonis, kas atradās tieši pretī citam briesmonim – Haribdam, kas uzglūnēja jūrasbraucējiem no pretī esošā Sicīlijas krasta. Šī vieta ir saistīta arī ar leģendām par Spartaku. Tieši šeit viņš izveidoja nometni, no kuras plānoja pārcelties uz Sicīliju, taču tā arī neizdevās plānu īstenot.  

 

Šodien Scilla ir apburoša pilsētiņa, kas atrodas gleznainā vietā  pie ieejas Messinas līcī. Attālums starp Kalabriju un Sicīliju tieši šajā vietā ir vismazākais. No šejienes var redzēt Sicīlijas pretējā krasta detaļas un Gancīrijas ezeru, kur tiek audzētas mīdijas. Skaidrā laikā pat var redzēt tālumā vīdam dažas no 7-ņām Eolijas salām. Šeit mēs apmeklēsim Ruffo viduslaiku pili, Svētā Gara baznīcu, zvejnieku ciematiņi , kur jūra viļņojas tieši pie māju durvīm, Marinu Grande no kurienes ar autobusu dosimies  uz Redžo-di-Kalabriju. 

 

Redžo-di-Kalabrijā mēs pastaigāsimies pa krastmalu – “pa pašu skaistāko Itālijas kilometru”, kā to nosaucis slavenais itāļu dzejnieks Gabriels D’Annuncio, apstāsimies pie grieķu sienām un romiešu Termām, uzkāpsim līdz Baznīcai, un vēl augstāk līdz Aragonas pilij. Pēc tam nokāpsim līdz galvenajai ielai, kas nosaukta Korso Garibaldi vārdā. 
Tad brīvais laiks pusdienām, šeit ir ļoti liela ēdināšanas iestāžu  izvēle. 

 

Pēc pusdienām paredzēts Lielās Grieķijas Nacionālā Muzeja apmeklējums. Muzejā glabājas  slavenu Grieķijas karotāju bronzas skulptūras no V. gadsimta pirms mūsu ēras. Tālāk mēs nokāpsim vienu ielu zemāk, lai apmeklētu Bergamota Muzeju (citruss, kuru audzē tikai Kalabrijas Redžo provincē, to izmanto parfimērijas industrijā un  nesen sāka izmantot arī pārtikas industrijā). Šeit Jūs varēsiet nogaršot dažādus ēdienus un dzērienus, kas raksturīgi tipiskai Kalabrijas virtuvei. Pēc ekskursijas būs iespēja iepirkties neskaitāmajos mazajos veikaliņos pilsētas centrā.

 

Cena: 79 eiro    


Brīvais laiks. Atpūta kūrortā. Vakariņas.

 

_______________________________________________________________________

 

4. diena - 17.09.

 

 

Brokastis. 
 

Brīva diena. Atpūta kūrortā. Vakariņas.

 

_______________________________________________________________________

 

5. diena - 18.09.

 

Papildus tiek piedāvāts:
 

Ekskursija uz Kalabrijas  tūrisma galvaspilsētu – Tropeju un viduslaiku pilsētiņu Picco  

 

 

Tropeja ir kūrortpilsēta Tirēnu jūras piekrastē. Pastaigājoties pa pilsētas vēsturisko centru, Jūs varēsiet ieraudzīt senas pilis, baznīcas, nelielus laukumus, no kuriem paveras skats uz tirkīza zilo jūru. Lielu interesi izraisa Romāņu-normandiešu katedrāles komplekss. No tā galvenā balkona paveras lielisks skats uz visu Tirēnas jūras piekrasti, var pat redzēt Sv. Marijas salu ar visām tai raksturīgajām svētnīcām. 

 

Picco ir viduslaiku pilsētiņa ar tikai sev raksturīgām terasēm un arhitektoniskām īpatnībām. Pusotra kilometra attālumā no šīs pilsētiņas mēs apstāsimies, lai apmeklētu nelielu baznīciņu – Pjedigrotu, atklātu 300 gadus atpakaļ, to izdarīja Neapolitāņu matroži, kuri cietuši kuģa katastrofā. Vēlāk tā tika paplašināta un to iekārtoja vietējie meistari. Tūlīt pēc tam mēs redzēsim pili, kuru uzcēla 1492. gadā pēc Ferdinanda D’Aragona pavēles. Šī pils ir slavena ar to, ka tajā kā gūsteknis tika turēts karalis Džoakins Mjurats (Napoleona piekritējs). Viņš tika nogalināts šajā pilī 1815.gada 13. oktobrī. Pils zālēs līdz pat šim brīdim tiek glabāti dokumenti un gleznas no tiem laikiem, kā dokumentālas liecības. 
 

 

 

Un visbeidzot mēs apmeklēsim Sv. Džordžio baznīcu, celtu baroka stilā. Varēsim redzēt skulptūras V. gadsimta no mūsu ēras. Nedrīkst pamest Picco nepasēžot vienā no bāriem pilsētas laukumā un nenobaudot slaveno saldējumu, par visizsmalcinātāko tiek uzskatīts «tartufs».

 

Cena: 79 eiro     


Brīvais laiks. Atpūta kūrortā. Vakariņas.

 

_______________________________________________________________________

 

6. diena - 19.09.

 

Brokastis. 
 

Brīva diena. Atpūta kūrortā. Vakariņas.

        

_______________________________________________________________________

 

7. diena - 20.09.

 

Brokastis. 
 

Brīva diena. Atpūta kūrortā. Vakariņas.

 

_______________________________________________________________________

 

8. diena - 21.09.

 

 

Brokastis. Brīvais laiks. 

 

Autobusa transfērs no viesnīcas. Tālāk dosimies ar prāmi uz Sicīliju.

 

Papildus tiek piedāvāts:
 

Autobusu apskates ekskursija uz Katāniju un Taorminu (Sicīlija)  

 

 

Katānija – pati dzīvākā no Sicīlijas austrumu piekrastes pilsētām ar vairāku tūkstošu gadu iedvesmojošu vēsturi. Jūs apskatīsiet vēsturisko centru, atradīsiet to, ko “noslēpuši” gadsimti un stihijas, izbaudīsiet pilsētas garšu, nobrauksiet gar piekrasti un apciemosiet zvejnieku piepilsētas. Visu šo laiku mūs pavadīs stāsti par Katānijas vēsturi un šodienu, kā arī grieķu mīti, kas kļuvuši par neatņemamu vietējās kultūras sastāvdaļu. 

 

Mēs redzēsim galvenās Katānijas pērles – Katedrāles kompleksu, Romas amfiteātri, Svētā Franciska laukumu, Ziloņa strūklaku, Massimo Bellini teātri un daudz ko citu. 
Pastaigājoties pa galveno Katānijas ielu – Etnu, Jūs sajutīsieties īstā «dolce vita», jo paši gardākie Itālijas saldumi atrodami šeit, saulainajā Sicīlijā. Senlaicīgā kafejnīcā būs iespējams nobaudīt tradicionālos un slavenos salas desertus. 

 

 

 

Pēc tam apmeklēsim Taorminu - «brīnišķīgo ziedu Sicīlijas vainagā». Taorminu sauc arī par Vidusjūras pērli. Nākas atzīmēt, ka ar šīs pilsētas vēsturi cieši saistās pasakas, mīti un leģendas. Taormina ar savām terasēm cieši ieskauj Tauro kalna pakāji pat 250 m virs jūras līmeņa un dalās divās zonās, vēsturiskajā un piekrastē. No jebkura pilsētas skatu punkta paveras elpu aizraujoši skati.
 

Mūsu pastaiga pa pilsētu sāksies ar slaveno Messinas vārtu apskati un tālāk pa Korso Umberto. Mēs redzēsim galvenos vēsturiskos artefaktus: Grieķu-Romiešu teātri, Naumahijas pils drupas, Devītā aprīļa laukumu, Doma laukumu ar 13. gadsimta Katedrāli un strūklaku, ko rotā dīvainas radības skulptūra, kas ir Taorminas simbols. Atpakaļceļā nogriezīsimies no galvenās ielas, lai apmeklētu Taorminas botānisko dārzu, kas arī ir uzmanības vērts. Un kāds no turienes paveras skats! Tieši tur brīnumainā kārtā atjaunojas spēki jauniem tūrisma piedzīvojumiem. 
 

Cena: 79 eiro      

                                                         

Pēc tam transfērs uz Katānijas lidostu (Sicīlija).

 

17:55. Izlidošana ar reisu Katānija - Rīga. Ierašanās Rīgas lidostā 22:15 (Latvijas laiks).


_______________________________________________________________________


Komo ezers


Viena no ēkas pie parka Guell ieejas (Barselona)


Mācību-konsultāciju centrs
“Vērtspapīri”

Developed & hosted by NetForce.LV