tālr. 67226308, m.tālr. 29351802

Izirējam apartamentus Bulgārijā!
1.līnijā!

Agrā rezervēšana uz Jauno 2023. gadu ar lieliskām atlaidēm!

Atpūta Andalūzijā, Spānijas dienvidos, 
brīnišķīgajā Kosta-del-Sol kūrortā

 

Vidusjūras krastā
lieliskajā 4* viesnīcā «Hotel Monarque Torreblanca» 

(7 naktis, brokastis+vakariņas)

  • Tiešais lidojums no Rīgas uz Malagu
  • Ekskursijas uz Malagu, Rondu un Kordobu! 
  • Ekskursija uz MAROKU!!!

 

      

 

Datums: 21. – 28. maijs 2023. gadā
Cena: 819,00 eiro (brīvu vietu nav)

 

 

Cenā iekļauts: tiešais avio pārlidojums Rīga – Malaga – Rīga, 1 rokas bagāža (līdz 8 кg), transferts no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ, dzīvošana viesnīcā 4* «Hotel Monarque Torreblanca» (7 naktis), ēdināšana (brokastis un vakariņas), krievu gida pakalpojumi. 
Papildus tiek piedāvāts: piemaksa par nododamo bagāžu (23 kg – 40 eiro viena virzienā), apdrošināšana (sīkāk pēc pieprasījuma). Piemaksa par 1-vietīgo numuru – 119 eiro.
Arī tiek piedāvāta: ekskursiju pakete (219 eiro).
Ekskursiju paketes cena iekļauts: ekskursija uz Malagu, ekskursija uz Rondu, ekskursija uz Kordovu.

 

 

Kosta-del-Sol kūrorti  – tulkojumā no Spāņu valodas nozīmē “Saulainais krasts” - tiek uzskatīti par vieniem no greznākajiem un  dārgākajiem visā Spānijā. Tieši šo piekrasti,  par savu rezidenču vietu,  ir izvēlējušās daudzas Holivudas zvaigznes, slaveni sportisti un ievērojami politiķi.  

 

Šeit vienmēr ir jautri un interesanti: pludmales diskotēkas līdz rīta gaismai, līcī noenkurotas greznas jahtas, bet ielās visu diennakti noris svētki. 
Kosta-del-Sol sevī ietver tuvākās Andalūzijas provinces Malagas kūrortu pilsētiņas, tuvākā no tām ir Fuenhirola, kur apmetīsies arī mūsu grupa! 

 

Fuenhirola – slavens Spānijas kūrorts, kas piesaista tūristus no visas Eiropas. Šī simpātiskā pilsēta atrodas tikai 35 kilometrus no Malagas, līcī, ko ieskauj Sjerra-de-Mihas kalnu grēdas. Šeit  skaistās pludmales atrodas kaimiņos neskaitāmiem hoteļiem, bāriem un restorāniem, kā arī veikaliem. XX gadsimta otrajā pusē, Kosta-del-Sol pārvērtās par ļoti populāru tūrisma novirzienu, ar strauji augošām jaunām kūrvietām un pilsētiņām. Maigais klimats un garantēti saulaini laika apstākļi nodrošina šīs vietas pievilcību tūristu acīs.

 

 

 

Sīkāk par viesnīcu 4* «Hotel Monarque Torreblanca»:

 

 

Viesnīca atrodas 5 min gājiena attālumā no krastmalas un populārās pludmales Las-Gaviotas. Viesu rīcībā ir baseini, numuriņi ar gaisa kondicionieriem, plaši balkoni. Viesnīcas telpas noformētas maigos toņos. No dažiem numuriem paveras satriecošs skats uz jūru. Visos numuros ir parketa grīda un pieslēgta satelīttelevīzija. Viesnīca atrodas dārza vidū ar terasi saules vannām. Viesiem tiek piedāvāts Wi-Fi. 

 

 

 

Brauciena programma

 

_______________________________________________________________________

 

1. diena - 21.05.

 

10:30. Satikšanās Rīgas lidostā. Reģistrācija uz reisu.
12:35. Izlidošana no Rīgas uz Malagu. 
16:10. Ielidošana Malagā, transferts uz viesnīcu uz kūrortu Fuenhirola (Kosta-del-Sol) (ap 30 min.)

 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Kosta-del-Sol. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

2. diena - 22.05.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija ar autobusu uz Malagu (aptuv. 5 stundas)
(iekļauta ekskursiju paketē) 

 

 

Malaga – Kosta-del-Sol galvaspilsēta, izveidota vairāk nekā 3000 gadu atpakaļ. Pilsēta atradās zem, romiešiem, karfageniem un arābiem. To apdzīvo aptuveni 600 tūkstoši cilvēku, tā ir liela osta, Spānijas dienvidu industriālais centrs. 

 

Malaga ir blīvi apdzīvota pilsēta, tajā var atrast visu, ko vien Jūs cerat atrast Andalūzijā. Pastaigājoties pa pilsētu var apbrīnot fundamentālos ansambļus, tādus kā Aļkasaba pili, romiešu teātri, Gibralfaro cietoksni, aplūkot fasādes un ēkas, ko apdveš vēsture. Netālu atrodas māja, kurā piedzima slavenais mākslinieks Pablo Pikaso, slavenais Malagas dēls. Pilsētā ir Pikaso muzejs, kurā atrodas vairāk nekā 200 mākslinieka darbu. 

 

Malaga ir ne tikai kultūras centrs, bet arī izsmalcinātas Vidusjūras virtuves centrs. Vietējie iedzīvotāji mīl savu izsmalcināto ēdienu, bāri un restorāni ir iecienītas sabiedriskās dzīves vietas. Virtuve šeit ir viegla, veselīga un tipiska Vidusjūrai. Tās ir garneles visādās variācijās, zivis, tapas, dažādi ēdieni nelielās porcijās – lieliska iespēja izbaudīt Vidusjūras virtuves neaizmirstamo garšu.  

 

Kāds dzejnieks ir izteicies «Paradīzes pilsēta, kas burtiski peld pa gaisu virs debesīm un ūdens». Pasakainas ainavas un krāšņi apkārtnes ciematiņi, senas ieliņas un zaļi bulvāri, dienvidu ostas  atmosfēra, tā dēļ ir vērts apmeklēt šo vietu. 

 

14:00. Atgriešanas uz viesnīcu. 
Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Kosta-del-Sol. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

3. diena - 23.05.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz Rondu (aptuv. 6-7 stundas)
(iekļauta ekskursiju paketē)


 

Ronda – senākā Spānijas pilsēta, kas atrodas 750 m augstumā virs jūras līmeņa, uz diviem augstiem kalnu plato, tos savieno tilts Puente-Nuevo virs 100 m dziļās El-Taho  aizas. Šīs aizas dibenā tek Guadalevinas upe, bet apkārt paveras brīnišķīgas, krāšņas kalnu ainavas. 
Skats, kurš paveras no šī tilta nav vārdiem aprakstāms! 

 

Senā Ronda – ir neskaitāmi daudz un dažādi vēstures un arhitektūras pieminekļi: Alkabara, arābu pirtis, kuras celtas 13. un 14. gadsimtos, 15.gadsimtā celtā Santa-Marijas-de-la-Enkarjasjenas katedrāle, kas ir slavena ar savu gotikas, arābu  un romāņu stila sajaukumu, kā arī protams Jaunais tilts, kurš savieno jauno un veco pilsētas daļu. Bez tam pilsētā ir daļēji saglabājušies «Romas tilts», kuru cēluši arābi 13. gadsimtā un «Senais tilts». 

 

Bez visa tā Ronda ir arī  korridas dzimtene. Tieši šeit 1784. gadā tika uzcelta pirmā un līdz šim lielākā vēršu arēna – Plasa-de-Toros. Pie šīs arēnas ir uzsliets piemineklis vērsim, bet pati arēna līdz pat šai dienai tiek izmantota pēc nozīmes. 
 

 

15:00. Atgriešanas uz viesnīcu. Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Kosta-del-Sol. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

4. diena - 24.05.

 

Brokastis.
 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Kosta-del-Sol. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

5. diena - 25.05.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz MAROKU (aptuveni 12-13 stundas)

Jūs gaida ceļojums ar laika mašīnu uz pašu tālāko Rietumāfrikas  Austrumu daļu – Magribu, no kuras vēl 7 gadsimtā arābi atnesa savu augstākā līmeņa kultūru, savu valodu un savu reliģiju.

 

 

Mēs izbraucam no viesnīcas un ar komfortablu autobusu dodamies gar Vidusjūras piekrasti uz Kosta-del-Solu un tālāk uz Kosta de-la-Lusu, gar Gibraltāra šaurumu. Parasti pa ceļam var redzēt dvīņu brāļus – Herkulesa klintis: Gibraltāra klinti un Džabela Musa kalnu, kas atrodas jau pašā Āfrikas ziemeļu piekrastē. 

 

Ierodoties Tarifes ostā, izejam muitas kontroli,  vēlāk dodamies uz prāmja klāja, ar kuru aptuveni vienas stundas laikā mēs šķērsojam Gibraltāra šaurumu. Šī ceļojuma laikā vērojam un izbaudām abu skaisto kontinentu vienreizību. Kad ieradīsimies Marokā, pilsētā – Tanžera, iziesim neuzbāzīgu robežkontroli un sēdīsimies uz autobusu, ar kuru dosimies panorāmas ekskursijā. Apskatīsim franču, spāņu, amerikāņu un angļu kvartālus, kā arī izbrauksim no pilsētas un apskatīsim Marokas karaļa pili, Saūda Arābijas karaļa pili un citus karalisko personu mitekļus.

 

Pēc tam apstāsimies okeāna krastā, vietā ar brīnišķīgu skatu uz Gibraltāru, kur mūs gaidīs kamieļi, ar kuriem tie, kuri vēlēsies, varēs izjāt, vai arī vienkārši pasēdēt un izbaudīt mirkli. Jūs arī varēsiet apmeklēt noslēpumaino Herkulesa grotu, kur viņš atpūtās  pēc saviem varoņdarbiem. Pēc atgriešanās uz Tanžeru mēs ar kājām dodamies uz viduslaiku cietoksni pilsētas elites rajonā. Tie, kuri vēlēsies, varēs apmeklēt bijušo sultāna pili, pēc tam uzkāpsim lieliskajā skatu laukumā ar skatu uz Gibraltāru un Eiropas kontinentu. 

 

Pastaigājoties pa tradicionāli šaurajām ieliņām, lēnām nonākam Medinā, kur ir noorganizētas pusdienas (pusdienu maksa iekļauta ekskursijas cenā), tipiskā restorānā, kurā Jums būs iespēja nobaudīt tradicionālos ēdienus dzīvās mūzikas pavadījumā. 

 

 

Pēc tam mūs gaida ekskursijas noslēdzošā daļa, kuras laikā mēs varēsim vērot, kā strādā meistari, kā arī patirgoties ar vietējiem tirgoņiem, lai visizdevīgāk iegādātos tikai šeit atrodamus mākslas darbus, pašā austrumu tirgus sirdī. Mēs redzēsim darbnīcu, kurā tiek austi paklāji pēc sentēvu metodēm. Arī čūsku dīdītājus, kaktusu tirgotājus, ūdens nesējus, kuru tehnoloģija nav mainījusies no viduslaikiem. Jūs apmeklēsiet suvenīru veikaliņus un garšvielu kioskus, kuros varēsiet iegādāties burvīgo argāna eļļu, kuru sauc arī par Marokas zeltu.

 

Ekskursijas beigās un pēc pasu kontroles, mēs atkal ar prāmi ceļojam atpakaļ uz Spāniju un Tarifas ostā sēžamies autobusā  un dodamies uz viesnīcu. 
 

Ekskursijas cena – 120 eiro (cenā iekļauts pusdienas).
(Lai apmeklētu Maroku – LR nepilsoņiem ir nepieciešams noformēt vīzu uz Maroku)
 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Kosta-del-Sol. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

6. diena - 26.05.

 

Brokastis.
 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Kosta-del-Sol. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

7. diena - 27.05.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:


Ekskursija uz Kordovu (aptuv. 8 stundas)
(iekļauta ekskursiju paketē)

 

 

Kordova – pilsēta, kura ir pasludināta par cilvēces mantojumu, kuru noteikti vajadzētu apmeklēt! Tā atrodas Spānijas dienvidu daļā. Tāda paša nosaukuma kalifāta galvaspilsēta, vairāku gadsimtu garumā Kordova bija tik ļoti nozīmīga, ka savā varenībā un bagātībā, varēja sacensties ar tālo Bagdādi. 

 

Kā varenākais Spānijas mauritāņu piemineklis ir  mošeja, pati grandiozākā un varenākā visā Eiropā, kurā gluži kā austrumu skaistules dārgumu lādītē, ir paslēpies vesels 16-tā gadsimta Kristiešu Katedrāles komplekss.  

 

Tādi brīnumi ir sastopami tikai un vienīgi pie mums – Andalūzijā – trīs reliģiju zemē. Jūs redzēsiet slaveno Romas tiltu, no kura atklājas iespaidīgs skats uz pilsētu, kā arī uz Alkasaru – pirmo Spānijas karaļu Izabellas un Ferdinanda karalisko rezidenci. Šo rezidenci vairākkārt apmeklējis arī Kolumbs – Paradīzes iekarotājs. Ļoti interesants būs arī visvecākās Eiropas sinagogas apmeklējums. Kordovā Jūs varēsiet ienirt sīko un šauro viduslaiku ieliņu labirintā, kas savieno eiropiešu un arābu kvartālus. 
Bez tam maijā šeit notiek unikālais patio festivāls – neaizmirstams gaismas, krāsu un ziedu salūts… 

 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Kosta-del-Sol. Vakariņas.
_______________________________________________________________________

 

8. diena - 28.05.

 

Brokastis. Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Kosta-del-Sol.


Transfērs no viesnīcas uz lidostu. Reģistrācija uz reisu.
16:50. Avio pārlidojums Malaga - Rīga. 22:10. Ielidošana Rīgā.

____________________________________________________________________


Komo ezers


Viena no ēkas pie parka Guell ieejas (Barselona)


Mācību-konsultāciju centrs
“Vērtspapīri”

Developed & hosted by NetForce.LV