tālr. 67226308, m.tālr. 29351802

Izirējam apartamentus Bulgārijā!
1.līnijā!

Agrā rezervēšana uz Jauno 2022. gadu ar lieliskām atlaidēm!

Atpūta Andalūzijā, Spānijas dienvidos, 
brīnišķīgajā Kosta-del-Sol kūrortā

 

Vidusjūras krastā
lieliskajā 4* viesnīcā «Hotel Monarque Torreblanca» 

(7 naktis, brokastis+vakariņas)

  • Tiešais lidojums no Rīgas uz Malagu
  • Ekskursijas uz Sevilju, Rondu un Granadu
  • Ekskursija uz Gibraltaru 

 

      

 

Brauciena datums: 24. septembris – 01. oktobris 2022. gadā (samtā sezona)
Cena: 759,00 eiro (brīvu vietu nav)

 

Avanss  - 350 eiro!
 

 

Cenā iekļauts: tiešais avio pārlidojums Rīga – Malaga - Rīga, bagāža (1 rokas bagāža - 40 см x 20 см x 25 см), transferts no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ, dzīvošana 4* viesnīcā «Hotel Monarque Torreblanca» 2-vietīgā numurā (7 naktis), ēdināšana (brokastis), krievu gida pakalpojumi. 
Papildus tiek piedāvāts: piemaksa par nododamo bagāžu: 1 bagāža 10 kg – 14 eiro viena virzienā (55 см x 40 см x 20 см) vai 1 bagāža 20 kg – 30 eiro viena virzienā (119 см x 119 см x 81 см),  piemaksa par 1-vietīgo numuru – 126 eiro, apdrošināšana (sīkāk pēc pieprasījuma), ekskursijas.

 

 

 

Kosta-del-Sol kūrorti  – tulkojumā no Spāņu valodas nozīmē “Saulainais krasts” - tiek uzskatīti par vieniem no greznākajiem un  dārgākajiem visā Spānijā. Tieši šo piekrasti,  par savu rezidenču vietu,  ir izvēlējušās daudzas Holivudas zvaigznes, slaveni sportisti un ievērojami politiķi.   Šeit vienmēr ir jautri un interesanti: pludmales diskotēkas līdz rīta gaismai, līcī noenkurotas greznas jahtas, bet ielās visu diennakti noris svētki. 
Kosta-del-Sol sevī ietver tuvākās Andalūzijas provinces Malagas kūrortu pilsētiņas, tuvākā no tām ir Fuenhirola, kur apmetīsies arī mūsu grupa! 

 

 

Fuenhirola – slavens Spānijas kūrorts, kas piesaista tūristus no visas Eiropas. Šī simpātiskā pilsēta atrodas tikai 35 kilometrus no Malagas, līcī, ko ieskauj Sjerra-de-Mihas kalnu grēdas. Šeit  skaistās pludmales atrodas kaimiņos neskaitāmiem hoteļiem, bāriem un restorāniem, kā arī veikaliem.

 

 

XX gadsimta otrajā pusē, Kosta-del-Sol pārvērtās par ļoti populāru tūrisma novirzienu, ar strauji augošām jaunām kūrvietām un pilsētiņām. Maigais klimats un garantēti saulaini laika apstākļi nodrošina šīs vietas pievilcību tūristu acīs.
 

 

 

Sīkāk par viesnīcu 4* «Hotel Monarque Torreblanca»:

 

Viesnīca atrodas 5 min gājiena attālumā no krastmalas un populārās pludmales Las-Gaviotas. Viesu rīcībā ir baseini, numuriņi ar gaisa kondicionieriem, plaši balkoni. Viesnīcas telpas noformētas maigos toņos. No dažiem numuriem paveras satriecošs skats uz jūru. Visos numuros ir parketa grīda un pieslēgta satelīttelevīzija. Viesnīca atrodas dārza vidū ar terasi saules vannām. Viesiem tiek piedāvāts Wi-Fi. 

 

 

 

Brauciena programma

 

_______________________________________________________________________

 

1. diena - 24.09.

 

05:00. Satikšanās Rīgas lidostā. Reģistrācija uz reisu.
07:00. Izlidošana no Rīgas uz Malagu. 
10:30. Ielidošana Malagā, transferts uz viesnīcu uz kūrortu Fuenhirola (Kosta-del-Sol) (ap 30 min.)

 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Kosta-del-Sol. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

2. diena - 25.09.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija ar autobusu uz Sevilju (aptuveni 10 stundas)
 

Sevilja ir viena no skaistākajām Eiropas pilsētām, Andalūzijas galvaspilsēta. Katru gadu šo pilsētu apmeklē simtiem tūkstošu tūristu, lai apskatītu un novērtētu īpatnējo arhitektūru un lai piedalītos pasaulslavenu tradicionālo svētku norisē, apmeklētu leģendāras vietas, kuras nevienu nevar atstāt vienaldzīgu. 

 

Ierodoties šajā pilsētā Jūs nokļūstat Andalūzijas kultūras epicentrā, vēršu cīņas un flamenko mūzika, Seviļas dejas, bez kuras kā saka, nebūtu arī slavenā flamenko. Sevilja ir slavena arī pateicoties Seviļas bārddzinim, Karmenai un Donam Žuanam. 

 

Seviljā atrodas pasaulē lielākais minarets La Hiralda, no kura paveras brīnišķīgs skats uz pilsētu, karaļa pili, populāro Marijas Luīzes parku, Santa Krusas kvartālu ar ziedošiem balkoniem un klusiem pagalmiņiem. 

 

Seviļas Katedrāle ir viena no tām vietām, kuru noteikti ir jāapskata. Tam par iemeslu ir tas, ka tā ir lielākā gotikas celtne pasaulē, katoļu baznīca, kas uzcelta uz musulmaņu mošejas, tā iekļauta pasaules JUNESKO mantojuma sarakstā , šeit atrodas Kolumba kapenes.

 

Cena: 69 eiro

 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Kosta-del-Sol. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

3. diena - 26.09.

 

Brokastis.
Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Kosta-del-Sol. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

4. diena - 27.09.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz Rondu (aptuveni 6-7 stundas)


 

Ronda – senākā Spānijas pilsēta, kas atrodas 750 m augstumā virs jūras līmeņa, uz diviem augstiem kalnu plato, tos savieno tilts Puente-Nuevo virs 100 m dziļās El-Taho  aizas. Šīs aizas dibenā tek Guadalevinas upe, bet apkārt paveras brīnišķīgas, krāšņas kalnu ainavas. 
Skats, kurš paveras no šī tilta nav vārdiem aprakstāms! 

 

Senā Ronda – ir neskaitāmi daudz un dažādi vēstures un arhitektūras pieminekļi: Alkabara, arābu pirtis, kuras celtas 13. un 14. gadsimtos, 15.gadsimtā celtā Santa-Marijas-de-la-Enkarjasjenas katedrāle, kas ir slavena ar savu gotikas, arābu  un romāņu stila sajaukumu, kā arī protams Jaunais tilts, kurš savieno jauno un veco pilsētas daļu. Bez tam pilsētā ir daļēji saglabājušies «Romas tilts», kuru cēluši arābi 13. gadsimtā un «Senais tilts». 

 

Bez visa tā Ronda ir arī  korridas dzimtene. Tieši šeit 1784. gadā tika uzcelta pirmā un līdz šim lielākā vēršu arēna – Plasa-de-Toros. Pie šīs arēnas ir uzsliets piemineklis vērsim, bet pati arēna līdz pat šai dienai tiek izmantota pēc nozīmes. 
 

Cena: 59 eiro

 

15:00. Atgriešanas uz viesnīcu. Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Kosta-del-Sol. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

5. diena - 28.09.

 

Brokastis.

 

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz Gibraltaru (aptuveni 8 stundas)

 

Gibraltārs, teritorijas platība ir tikai 7 km2, atrodas Lielbritānijas jurisdikcijā, atrodas pašā stratēģiskākajā vietā uz planētas, Vidusjūras izejā uz Atlantijas okeānu – vietā, kur Eiropa satiekas ar Āfriku. 
Galvenā Gibraltāra iezīme, protams, ir klints 400 metru augstumā (vai Eiropas zemesrags), viens no Herkulesa stabiem un tuvākais Eirāzijas punkts pie Āfrikas. Klints virsotnē var uzkāpt pa taku kājām vai pa trošu ceļu. No skata laukuma paveras fantastisks skats uz Marokas piekrasti. 

 

Gibraltāra Šaurums ir viens no noslogotākajiem kuģu ceļiem uz planētas, Vidusjūras plašumi no vienas puses un Atlantijas okeāns no otras. Citā Gibraltāra daļā atrodas lidosta, kas kalpo arī par šoseju un pastaigu laukumu, Jūras osta, pilsētas kvartāli un dabas parks.  

 

Šurp brauc lai redzētu Āfriku, stāvot Eiropā, lai paklaiņotu pa 50 km gariem pazemes tuneļiem, pavērotu putnus un delfīnus, atgaiņātos no ļoti nekaunīgiem un retiem berberu pērtiķiem, vienkārši, lai iepazītu gibraltāriešu sīkstumu un uzticību, jo viņi jau vairāk nekā 300 gadu glabā uzticību viņas augstībai Karalienei.
 

Cena: 89 eiro

 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Kosta-del-Sol. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

6. diena - 29.09.

 

Brokastis.
Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Kosta-del-Sol. Vakariņas.

 

_______________________________________________________________________

 

7. diena - 30.09.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:


Ekskursija ar autobusu uz Granadu, slavenās Alhambras apmeklējums (aptuveni 10 stundas)

 

Granada skaitās viena no visskaistākajām pasaules pilsētām. Pilsētas vēsture un tās arhitektoniskās vērtības dažādos stilos, kalpo par tūristu pievilkšanas spēku. Starp daudzām kultūras pērlēm izceļas tādas pilis kā Alhambra un Generalife, Albasinas arābu kvartāls, karalienes pils un kapela, kurā apglabātas karalienes Aragonas Izabellas un karaļa Fernando mirstīgās atliekas. 

 

Granada ir slavena ar savu gastronomiju un brīnišķīgām tapas (dažādas vieglas uzkodas). Tāpat slavenas ir arī hamons, gaspačo, kā arī tortiljas.
Arābu kundzība Granadā atstāja savas pēdas. Vispirms jau tas arābu kvartāls Albasins ar savām senajām celtnēm un īpašo gaisotni. Arābu mantojumu sastāda gan liels daudzums tējnīcu, kas apdarinātas mūsdienu musulmaņu pilsētu stilā, kur pasniedz tēju kopā ar austrumu saldumiem. 
 

 

Nav iespējams iedomāties Granadu bez Algambras, Andalūzijas pērles. Tas ir ne tikai pats galvenais, bet arī vislabāk saglabājies arābu piemineklis pils veidā. Nepieciešams daudz laika lai paspētu novērtēt un apskatīt visu šī arhitektūras pieminekļa skaistumu varenību. To aptver brīnišķīgi Generalifes dārzi, tie uzveidoti 14. gadsimtā un vēl šobrīd saglabājuši savu oriģinālo formu. Šeit jūs atradīsiet visu iespaidu spektru, garšas un aromātu un kā teicis Federiko Garsija Lorka «kurš nav redzējis Granadu – nav redzējis neko». 

 

Cena: 69 eiro

 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Kosta-del-Sol. Vakariņas.
_______________________________________________________________________

 

8. diena - 01.10.

 

Brokastis.


Transfērs no viesnīcas uz lidostu. Reģistrācija uz reisu.
11:05. Avio pārlidojums Malaga - Rīga. 16:35. Ielidošana Rīgā.

____________________________________________________________________


Komo ezers


Viena no ēkas pie parka Guell ieejas (Barselona)


Mācību-konsultāciju centrs
“Vērtspapīri”

Developed & hosted by NetForce.LV