tālr. 67226308, m.tālr. 29351802

Izirējam apartamentus Bulgārijā!
1.līnijā!

Agrā rezervēšana uz Jauno 2023. gadu ar lieliskām atlaidēm!

Basku Zeme (Spānija)

 

  • Tiešais aviopārlidojums no Rīgas uz Bilbao (AirBaltic)!
  • Ekskursijas uz Bilbao, San Sebastjanu un Pamplonu!
  • Dzīvošana lieliski izvietotā viesnīcā «ILUNION Bilbao» (4 naktis, brokastis)

 

    

 

Datums: 25. – 29. jūnijs 2023. gadā 
Cena: 689,00 eiro

 

Akcijas cena: 629,00 eiro (pirmajiem 10 klientiem)
Avanss – tikai 250 eiro!

 

 

Cenā iekļauts: avio pārlidojums Rīga – Bilbao – Rīga, 1 rokas bagāža (līdz 8 кg), transferts no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ, dzīvošana viesnīcā (4 naktis), ēdināšana (brokastis), krievu gida pakalpojumi. 
Papildus tiek piedāvāts: piemaksa par nododamo bagāžu (23 kg – 40 eiro viena virzienā), apdrošināšana (sīkāk pēc pieprasījuma), ekskursijas uz Bilbao, San Sebastjanu un Pamplonu. Piemaksa par dzīvošanu 1-vietīgā numurā – 189 eiro.

 Ekskursija uz Basku zemi palīdzēs jums atklāt šīs noslēpumainās un neizpētītās zemes noslēpumus un mistērijas.  Tas ir ceļojums visiem, kam patīk viss modernais un avangardiskais, tiem kuri aizraujas ar modernu mākslu un arhitektūru, tiem, kas vēlētos iepazīt Spānijas impērijas bagātības atainojumu ārpus galvaspilsētas. 
 

Visas ekskursijas pa Basku zemi laikā jūs pavadīs slavenā reģiona gastronomija, kas atzīta par labāko pasaulē. Galu galā baski ir īsti gardēži! Mēs atklāsim visas tās dažādības: jūras veltes, gaļas ēdienus, pinčo un molekulāro virtuvi.
 

 

Sīkāk par viesnīcu:

 

 

Viesnīca «Ilunion Bilbao» atrodas Bilbao komerciālajā centrā, 100 metru attālumā no San Mamés autobusu stacijas un San Mamés metro stacijas. 
Visos viesnīcas Ilunion Bilbao modernajos numuros ir gaisa kondicionētājs, plakanā ekrāna satelīta TV un mini bārs. Privātajā vannas istabā ir fēns.

 

Brokastis varat baudīt bārā un restorānā La Kedada, kas piedāvā arī tradicionālos basku virtuves ēdienus. Viesnīca Ilunion Bilbao atrodas blakus Iturriça Casilda parkam un tikai 600 metru attālumā no Bilbao Tēlotājmākslas muzeja un Euskalduna konferenču centra. Gugenheima muzejs atrodas 15 minūšu gājiena attālumā.
 

 

 

 

Brauciena programma

 

_______________________________________________________________________

 

1. diena - 25.06. 

 

 

08:30. Satikšanās Rīgas lidostā. Reģistrācija uz reisu.

10:45. Izlidošana no Rīgas uz Bilbao (Latvijas laiks).
13:35. Ielidošana uz Bilbao, autobusu transferts uz viesnīcu.  

Izmitināšana viesnīcā. Brīvais laiks. 
 


_______________________________________________________________________

 

2. diena - 26.06. 

 

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Bilbao pilsētas ekskursija (aptuv. 5 stundas)

 

 

Ekskursijas sākumā ar kājām dosimies apskatīt Bilbao vecpilsētas slavenākos apskates objektus: teātri, Santjago katedrāli, San Nikolasa baznīcu un mazās ieliņas. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Gugenheima Modernās mākslas muzeju, kura uzbūvēšana pilnībā mainīja pilsētas dzīvi. Pa ceļam apskatīsim Izozaki torņus, Zuri Zubi tiltu, Iberdrolas torni un citas arhitektūras pērles. Ekskursijas laikā Mākslas muzeju, kas pats par sevi ir modernās arhitektūras šedevrs, apskatīsim no ārpuses.

 

Ekskursijas noslēgumā dosimies uz vienu no Bilbao piepilsētām Gečo, kur atrodas UNESCO cilvēces vēsturiskā mantojuma sarakstā iekļautais Biskajas piekartilts, kas ir pirmais un vienīgais šāda veida tilts, kurš vēl darbojas. 50 m augstajos tilta pilonos ir ierīkoti lifti tiem viesiem, kuri vēlas redzēt elpu aizraujošu panorāmu uz ostu un Abras līci.
 

Cena: 49 eiro

 

Brīvais laiks. Atpūta.  

_______________________________________________________________________

 

3. diena - 27.06. 

 

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz San Sebastjanu (aptuv. 8 stundas)

 

 

San Sebastjana ir viena no skaistākajām pilsētām Spānijas Atlantijas okeāna piekrastē. Bijušais karaliskais kūrorts joprojām piesaista daudzus tūristus no visas pasaules. Šeit viņus vilina ne tikai fantastiski skaistā daba, skaistās pludmales un elegantā arhitektūra, bet arī izcilā gastronomija. 

 

To 1886. gadā popularizēja karaliene Marija Kristīna, un līdz pat šai dienai tā ir iecienīts Spānijas aristokrātijas galamērķis. Ekskursijas laikā mēs iepazīsim pilsētas moderno daļu, kā arī vecpilsētu: Bueno Pastora katedrāli un Rātsnamu. Tāpat arī San Sebastjanas pils, Miramaras dārzi, teātris un karalienes apartamenti, kur uzturas slavenības no visas pasaules.

 

San Sebastjanu nav iespējams neapbrīnot, šī ir vieta, kas ir baudāma un apbrīnojama Tā ir jāatver lēnām un jāizbauda, izstiepjot baudījumu, ko jūs arī darīsiet šīs brīnišķīgās pilsētas apskates laikā. 
 

Atpūtas laikā Jūs varat apbrīnot lieliskos skatus no vienas no skaistākajām krastmalas promenādēm, izbaudīt kūrortpilsētas nepiespiesto atmosfēru un apmeklēt kafejnīcu, kur var nobaudīt slaveno basku pončo.
 

Cena: 69 eiro

 

Brīvais laiks. Atpūta.  

 

_______________________________________________________________________

 

4. diena - 28.06. 

 

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz Pamplonu (aptuv. 8 stundas)

 

 

Pamplona ir sena pilsēta, ko dibinājis slavens romiešu ģenerālis, kādreiz varenas karaļvalsts galvaspilsēta, nozīmīgs punkts slavenajā svētceļojumu ceļā un viena no Spānijas slavenākajiem festivāliem, kas tika atzīmēts Hemingveja romānā un ik gadu piesaista vairākus miljonus tūristu.

 

Pamplona - pilsētā ar visaugstāko dzīves līmeni Spānijā, kas atrodas uz dabiski veidotas terases Argas upes baseinā un kalnu ielenkumā. Ekskursijas sākumā ar autobusu izbrauksim cauri pilsētas modernajai daļai, apskatot Jamaguči parku, pēc tam redzēsim Planetāriju, slimnīcas kompleksu, Navarras universitāti un pilsētas jaunceltnes. Dosimies arī apkārt Citadelei – cietoksnim, ko 16. gs. lika uzbūvēt karalis Filips II.

 

Savukārt pastaiga pa vecpilsētu gida pavadībā sniegs mums iespēju noklausīties interesantu stāstījumu par trim galvenajiem aspektiem, kas ietekmējuši Pamplonas vēsturi - pilsētas aizsargmūri, svētceļnieku ceļu caur pilsētu uz Santjago de Kompostelu un San Fermina festivālu. Jūs apbrīnosiet arī Pamplonas katedrāli.

 

Pastaiga sāksies Pils laukumā, kas atrodas vecpilsētas centrā un ir populārākā pulcēšanās vieta pilsētā, un tad mēs dosimies pa ielu, pa kuru San Fermina svētku laikā notiek slavenā vēršu skriešana.
 

Cena: 69 eiro

 

Brīvais laiks. Atpūta.   

_______________________________________________________________________

 

5. diena - 29.06. 

 

 

Brokastis. Brīvais laiks.
 

Transfērs no viesnīcas uz lidostu.  
14:20. Avio pārlidojums Bilbao - Rīga. Ielidošana Rīgā - 18:55 (Latvijas laiks).

 

____________________________________________________________________


Komo ezers


Viena no ēkas pie parka Guell ieejas (Barselona)


Mācību-konsultāciju centrs
“Vērtspapīri”

Developed & hosted by NetForce.LV