tālr. 67226308, m.tālr. 29351802

Izirējam apartamentus Bulgārijā!
1.līnijā!

Agrā rezervēšana uz Jauno 2022. gadu ar lieliskām atlaidēm!

PORTUGĀLE

 

LISABONA + PORTO

 

  • Tiešais reiss no Rīgas uz Lisabonu (AirBaltic)
  • Aktīva ekskursiju programma: Lisabona, Porto, Sintra, Rokas rags
  • Braga, Gimarainša, Porto-Aveiru, Koimbra, Fatima, Setubala
  • Dzīvošana labas viesnīcās (7 naktis, brokastis)

      

 

Brauciena datums: 22. - 29. aprīlis 2022 . gadā 
Cena: 849,00 eiro


Avanss – 380 eiro!

 


 

Cenā iekļauts: tiešais avio pārlidojums Rīga – Lisabona - Rīga, bagāža -  1 rokas bagāžas vienība (55x40x23 cm) + 1 personīga manta (30x40x10 cm), transferts no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ, dzīvošana viesnīcās (Lisabona - Roma 3*, A.S. Lisboa 3*, Luso - Grand Luso 4*, Portu - Star Inn Porto 3*) (7 naktis), ēdināšana (brokastis, 1 pusdienas ar dzērieniem), transports, krievu gida pakalpojumi. 
Papildus tiek piedāvāts: piemaksa par nododamo bagāžu (20 kg – 35 eiro viena virzienā), apdrošināšana (sīkāk pēc pieprasījuma). Piemaksa par dzīvošanu 1-vietīgā numurā – 210 eiro.
Arī tiek piedāvāta: ekskursiju pakete (189 eiro).
Ekskursiju paketes cena iekļauts: ekskursija pa Lisabonu, ekskursija pa Porto pilsētu, ekskursija «Lisabonas rota» (Lisabonas Rivjēra – Rokas rags – Sintra - Kinta de Regaleira pils - Pena pils), ekskursija «Portugāles zelta loks» (Obiduša – Bataļja – Alkobasa – Tomara – Luso), ekskursija «Porto-Aveiru – Koimbra – Fatima – grotas - Lisabona».


 

 

Ja Jūs dodat priekšroku atpūtai Atlantijas okeāna pludmalēs, mīlat Vidusjūras virtuvi, interesējaties par kultūrvēsturiskiem pieminekļiem, tad šis ceļojums ir tieši tas, kas Jums nepieciešams. Portugāle - valsts Pireneju pussalas rietumos, ir slavena ar savām kultūras tradīcijām, interesantu vēsturi, kā arī piedāvā tūristiem augstu apkalpošanas servisu. 

 

 

Portugāle atrodas Pireneju pussalas dienvidrietumu daļā un tiek uzskatīta par Eirāzijas pašu tālāko rietumu valsti. Šejienes klimats ir tik pat maigs, kā blakus esošajā Spānijā. 

 

 

Ceļojums ir piemērots visiem tiem, kuriem patīk krāsainas ainavas,  Portugālei raksturīgā arhitektūra, kam patīk baudīt Vidusjūras virtuvi un brīnišķīgus vīnus, klausīties skumīgo fadu, kā arī vēlas iepazīties ar bijušās impērijas vēsturi. 

 

 

 

 

Brauciena programma

 

_______________________________________________________________________

 

1. diena - 22.04. 

 

 

11:00. Satikšanās Rīgas lidostā. Reģistrācija uz reisu.


12:50. Izlidošana no Rīgas uz Lisabonu (AirBaltic).

15:25. Ielidošana Lisabonā, autobusu transferts uz viesnīcu.
 

Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.
_______________________________________________________________________

 

2. diena - 23.04. 

 

 

Brokastis.

 

Ekskursija «Lisabonas rota» (aptuveni 8 stundas)
Lisabonas Rivjēra – Rokas rags – Sintra - Kinta de Regaleira pils - Pena pils (iekļauta ekskursiju paketē)

 

 

Mēs brauksim gar okeānu, pa vienu no visskaistākajiem ceļiem pasaulē. Priecāsimies par kūrorta pilsētām - Kaškaiša un Eštorila. Šīs pilsētas ir pašas saulainākās un XIX gadsimta beigās kļuva par pasaulē prestižiem kūrortiem. Maigais klimats pievelk tūristus no visas pasaules, arī karalisko ģimeņu locekļus un slavenības. Apstāsimies pie tā saucamās «Velna rīkles» - tā ir noslēpumaina vieta, ar kuru tiek saistītas leģendas...

 

Rokas rags - ir vistālākais Eiropas rietumu punkts, jo kaut kad ļoti sen tas tika uzskatīts par pasaules galu. Un patiešām šeit zeme beidzas pilnīgi negaidīti starp klintīm un Atlantijas vēja brīzēm. Sajutīsiet šīs vietas enerģiju, uztaisiet iespaidīgas fotogrāfijas! 

 

Sintra  - Portugāles pērle, kas paslēpusies kalnos, ceļu serpentīnā. Pilsēta un tās pakalni ir nosēti ar pasakainām pilīm un fantastiskām villām, kas priecē apmeklētājus vairāku gadu simteņu garumā.  

 

Tālāk apmeklēsim Kinta de Regailera pili, kas pilnīgi pamatoti tiek uzskatīta par visromantiskāko vietu Sintrā. Pils teritorijā atrodas izsmalcināts parks. Ar šo parku ir saistīti daudz mistiski notikumi, katrs priekšmets parkā ieņem noteiktu vietu, visnoslēpumainākā šajā parkā ir aka, kura it kā ieiet pašās zemes dzīlēs. Pēc vēlēšanās ir iespēja apmeklēt Pena pili. 

 

Vakarā tiek piedāvāta – Fadu ar vakariņām un transfēru

(pēc vēlēšanās, par papildus samaksu 70 eiro)

 

Fadu (fado) - viena no svarīgākajām Portugāles kultūras izpausmēm, tāpat kā valsis Austrijā vai Flamenko Spānijā. Saudade, portugāļu valodā nozīmē dziļas iekšējas skumjas un ilgas, galvenā tēma izpildot šo mūziku. Fadu ir ļoti populāra Portugālē un ir šīs valsts vizītkarte. Šo mūziku parasti klausās vakaros, apvienojot to ar vakariņām.

 

Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.
 

_______________________________________________________________________

 

3. diena - 24.04. 

 

 

Brokastis.

 

Ekskursija «Portugāles zelta loks» (aptuveni 8 stundas)
Obiduša – Bataļja – Alkobasa – Tomara – Luso. 

 

Ekskursijas laikā  pusdienas nacionālajā restorānā, ar dzērieniem (iekļauta ekskursiju paketē)

 

 

Obiduša - pati romantiskākā Portugāles pilsēta, kurai ir pilnībā saglabājušies viduslaiku vaibsti. Sākot ar cietokšņa sienu, kas saglabājusies izcili un ir īsts muzeja eksponāts zem klajas debess un ir atzīts par pasaules vēstures mantojumu. 
Obiduša – pilsētiņa ar neticami skaistām ieliņām, daudzkrāsainiem namiem, gotiskiem logiem un durvīm, baltām baznīcām, viss apjozts ar 12 gadsimta pils sienu – ideāla vieta, lai pamielotu acis ar pilsētas panorāmu.
Pamēģiniet ķiršu liķieri šokolādes glāzītēs... Ginja – Portugāļu ķiršu uzlējums, kas garšas un popularitātes ziņā var sacensties ar slaveno portvīnu! 

 

Tomara – mazais ciematiņš pārvērtās par pilsētu pateicoties izvērstajai celtniecībai 1169. gadā, kad tika uzcelta lielā maģistra Gualdino Paiša rezidence. 

 

Batalja  - Abatija (cīņas klosteris) jeb Santa-Maria-Viktoria ir viens no gotikas lielākajiem šedevriem un tiek sargāts kā pasaules kultūras mantojums. Inkvizīcijas šūpulis un oficiālais karmelītu ordeņa štābs. 

 

Alkobasas abatija  - ir ierakstīta UNESCO mantojumā, šeit notika cīņa starp dēlu, kuru vadīja zaudētas mīlas sāpes ar tēvu, kura laikā dzīvību zaudēja desmitiem tūkstošu cilvēku, karš, kurš iedzina bailes pat daudzkārt stiprākās Spānijas karali. Šīs vietas  vēsture ir skumja, bet ļoti interesanta un pamācoša.  

 

Pārbrauciens uz Luso. Ekskursijas diena beidzas 4* viesnīcā Grand Luso, tas atrodas Bussako kalna pakājē, ko ieskauj meži.

_______________________________________________________________________

 

4. diena - 25.04. 

 

 

Brokastis. Pārbrauciens uz Portu. Iekārtošanās viesnīcā. Brīvais laiks.

 

Ekskursija pa Porto pilsētu (iekļauta ekskursiju paketē)


 

Porto – pilsēta, kurai līdzīgas nav visā plašajā pasaulē, Portvīna dzimtene. Pilsēta, kura devusi vārdu visai valstij.  Viena no pasaules skaistākajām pilsētām. Portugāles ziemeļu galvaspilsēta, īsts muzejs zem klajas debess. Porto centrs ir saglabājies tāds, kādu to veidojuši cilvēki gadsimtu garumā. Pilsētā ir daudz brīnumainu celtņu un objektu. 

 

Katedrāļu komplekss glabā sevī daudz dažādu pagātnes dārgumu. 
Netālu no katedrāles atrodas arhitektūras šedevrs – bijusī Episkopas pils, kas celta XVII gadsimtā. 
Viena no skaistākajām pilīm Porto  - Svētā Franciska baznīca, celta 1400. gadā gotiskā stilā.  

 

Netālu no pilsētas Kordoārija dārza, paceļas Klerigušas tornis, Porto simbols, celts 18. gadsimtā, kas kļuva ne tikai par seno kvartālu rotājumu, bet arī kalpoja par lielisku orientieri ieejai ostā. Lielisks baroka stila paraugs - ir Karmelitašas baznīca, Sao-Bento stacija, uzcelta benediktīniešu klostera vietā. 
 

Vīna pagrabu apmeklēšana un Portvīna degustēšana (pēc vēlēšanās par papildus maksu 6,5 eiro).  
Kruīzs pa Douru upi (pēc vēlēšanās par papildus maksu 15 eiro).  

 

Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

_______________________________________________________________________

 

5. diena - 26.04. 

 

 

Brokastis. Brīvais laiks Porto pilsētā.


Papildus tiek piedāvāts:
 

Ekskursija  - Braga, Bon Žezuša, Gimarainša (aptuveni  6 stundas)
(ekskursijas cena – 65 eiro)

 

 

Braga ir ļoti skaista Portugāles pilsēta, ar daudziem ievērojamiem barokas stila pieminekļiem. Viens no ievērojamākajiem pieminekļiem ir Kristus baznīca Golgofā, kas piesaista svētceļniekus un tūristus no visas pasaules. Mēs uzkāpsim pa piecu sajūtu un trīs  labdaru  kāpnēm, iepazīsim statuju un strūklaku simbolu nozīmi. 

 

Gimarainša – viena no  pievilcīgākajām Portugāles  vietām, lai iepazītu senās pilsētas. Vienreizēja ar savu pasaules mantojumu, viduslaiku ieliņām, ar labi saglabātiem pieminekļiem, tas ir nācijas šūpulis, jo tieši šeit piedzimis nākamais Portugāles karalis Alfons Enrikeš I. 

 

Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

_______________________________________________________________________

 

6. diena - 27.04. 

 

 

Brokastis. Brīvais laiks Porto pilsētā.

 

Ekskursija «Porto-Aveiru – Koimbra – Fatima – grotas -  Lisabona» (aptuveni 8 stundas) (iekļauta ekskursiju paketē)

 

 

Aveiru – pazīstama, kā Portugāles Venēcija, apbrīnojama pilsēta ar daudz kanāliem un tiltiem, tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām vietām valstī, pateicoties skaistajām laivām un ēkām kanālu malās, kā arī mierīgajai atmosfērai – ideāla vieta atpūtai.

 

Koimbra – gan pilsēta, gan tās nosaukums radies no romiešu nometnes Konimbritas, VI. gadsimtā. 
Šī pilsēta ieņem īpašu vietu portugāļu sirdīs. Bagāta ar vēstures mantojumu, pilsēta tiek uzskatīta par apmācības dzimteni, vissenākā vieta, kur karalis Dinišems izveidoja pirmo universitāti. 
Neparasti skaista pilsēta, kuras ielās visi runā portugāļu–itāļu dialektā. Ielas ir pilnas ar studentiem, kuru rokās ir kontrabasi, vijoles čelli, bet paši ģērbti mantijās. 

 

Fatima – no maza ciematiņa pašā Portugāles centrā, Santarenas kalnu ielokā, starp Lisabonu un Porto, tā pārvērtās par pilsētu, kuru uzskata par svētu katoļi no visas pasaules, ar 10.000 iedzīvotājiem. Par godu 1917. gadā Vissvētākās Dievmātes Marijas parādīšanā, kas padarīja Fatimu par svētceļnieku centru. Interesanti, ka pilsētas nosaukums radies no mauritāņu meitenes ārda, kura, kā stāsta leģenda, pārgājusi katoļticībā XI. gadsimtā, tieši šajā vietā. Dīvaini, taču šī ir vienīgā vieta pasaulē, kur katoļticīgie un pareizticīgie neceļ viens pret otru pretenzijas. 

 

Grotas ir Portugāles 7 brīnums – pazemes pilsēta alās. Pazemes valstība radusies bez cilvēka roku palīdzības. Pazemes grotas rada iztēli, milzum daudz izgaismotas galerijas, izrotātas ar stalaktītiem un stalagmītiem, dažiem no tiem ir vairāk nekā 80 tūkstošu gadu, klints sienu zīmējumi, tā ir tikai daļa no visa ko ieraudzīsiet.
 

Pusdienas nacionālajā restorānā ar dzērieniem (pēc vēlēšanās par papildus maksu 16 eiro).  

 

Pārbrauciens uz Lisabonu. Brīvais laiks pastaigai pa pilsētu un šopingam. Nakts viesnīcā.

 

_______________________________________________________________________

 

7. diena - 28.04. 

 

 

Brokastis. Brīvais laiks Lisabonā. 

 

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz Setubalu un nacionālo parku Arrabida 
(ekskursijas cena ar pusdienām un muskata vīna degustēšanu – 70 eiro)

 

 

Dosimies uz Portugāles dienvidu provinci – Setubalu, pārbrauksim pāri lielākajam tiltam, pie pašas Kristus statujas. No putna lidojuma augstuma mums pavērsies neatvairāms skats uz Lisabonu! Pēc tam ielūkosimies viduslaiku cietoksnī, apkārt kuram, plešas okeāns. Satriecošs skats pavērsies Jūsu priekšā. Tālāk mūsu ceļš   vedīs uz nacionālo parku. Arrabida parks ir slavens ar saviem elpu aizraujošajiem skatiem, sākot no kalniem un beidzot ar okeānu. Iepazīsimies ar vīna darīšanas vēsturi, veiksim dienvidu reģiona vīnu degustāciju. 

 

Nobeigumā jums būs iespēja piedalīties zivju degustācijā – zivju rodizio (liels piedāvājums dažādos veidos pagatavotu zivju un jūras velšu, kopā ar dzērieniem).
Atgriežamies Lisabonā pa pašu garāko tiltu Eiropā – Vasko da Gama. 


Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

_______________________________________________________________________

 

8. diena - 29.04. 

 

 

Brokastis. 

 

Ekskursija pa Lisabonu (iekļauta ekskursiju paketē)

 


 

Valsts sirds un vizītkarte – ir tās galvaspilsēta. Lisabona ir pati brīvākā Rietumeiropas galvaspilsēta, viena no vecākajām pasaules pilsētām. Pilsētas vēsture ar saknēm stiepjas dziļi gadsimtu griežos. Pirmie cilvēki šeit apmetās vairāk nekā divus tūkstošus gadu atpakaļ. Pilsētā ir redzami arhitektūras pieminekļi no dažādiem  laikmetiem, sākot no IX gadsimta, dažādie arhitektūras stili veido tikai Lisabonai raksturīgu neatkārtojamu veidolu.  

 

Mēs apmeklēsim pašus labākos skatu laukumus, atklāsim vienreizēju un jaunu Lisabonu. Lisabonai ir īpaša smarža, jūras un Fadu romanču smarža. No skatu laukumiem mēs redzēsim Lisabonas ugunis un tiltus, Kristus statuju, ostu un Teži upi. 

 

Brīvais laiks. Transferts uz lidostu. Reģistrācija uz reisu. 
 

16:10. Lidojums Lisabona – Rīga. 22:30. Ielidošana Rīgā. 
 

____________________________________________________________________


Komo ezers


Viena no ēkas pie parka Guell ieejas (Barselona)


Mācību-konsultāciju centrs
“Vērtspapīri”

Developed & hosted by NetForce.LV