tālr. 67226308, m.tālr. 29351802

Izirējam apartamentus Bulgārijā!
1.līnijā!

Agrā rezervēšana uz Jauno 2024. gadu ar lieliskām atlaidēm!

Atpūta vislabākajā Spānijas kūrortā – Kosta Brava
Vidusjūras piekrastē Loreta de Marā

 

4* lieliskajā viesnīcā «Hotel Surf Mar» 
(7 naktis, brokastis+vakariņas)

  • Tiešais aviopārlidojums no Rīgas
  • Ekskursija uz Barselonu
  • Ekskursijas uz Montserratu, Salvadoras Dalī muzeju un citas

   

 

Brauciena datums: 04. – 11. septembris 2024. gadā 
Cena: 849,00 eiro

 

Superakcijas cena: 729,00 eiro (pēdējās 4 vietas)
Avanss - tikai 190 eiro!

 

 

Cenā iekļauts: tiešais avio pārlidojums Rīga – Barselona – Rīga, 1 rokas bagāža (40 x 20 x 25 cm), transferts no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ, dzīvošana viesnīcā 4* «Surf Mar» (7 naktis), ēdināšana (brokastis un vakariņas), krievu gida pakalpojumi. 
Papildus tiek piedāvāts: piemaksa par rokas bagāžu Priority (55 x 40 x 20 cm) – (10 kg – 20 eiro viena virzienā), piemaksa par nododamo bagāžu (10 kg – 16 eiro viena virzienā) vai (20 kg – 30 eiro viena virzienā), apdrošināšana (sīkāk pēc pieprasījuma). Piemaksa par dzīvošanu 1-vietīgā numurā – 219 eiro.

Arī tiek piedāvāta: ekskursiju pakete (219 eiro).
Ekskursiju paketes cena iekļauts: ekskursija uz Montserratu, ekskursija uz Žironu un Figerasu ar Salvadora Dali muzeja apmeklējumu, ekskursija uz Barselonu.


 

Loreta de Mara izdevīgais izvietojums, 75 km no Barselonas, Kosta Bravas dienvidos, 30 km attālumā no Žironas un 100 km attālumā no Francijas, padara to ļoti pievilcīgu tūristu acīs, kuri sabrauc uz šejieni no visām pasaules valstīm. Kūrortpilsētas klimats visa gada garumā, pat ziemā, ir ļoti mīksts. Plašās , no ziemeļu vējiem pasargātās pludmales ir vienas no labākajām Kosta  Bravas piekrastē. Taču Loreta de Mara ir ne tikai jūra un saule, bet arī daudz bāru un restorānu, kas viesmīlīgi atver Jums savas durvis un Jūs varat izbaudīt tradicionālo Katalonijas virtuvi. 


Loreta de Mara – ir kontrastu pilsēta, kur gadsimtiem izkoptas tradīcijas savijas ar mūsdienu mākslu. Pilsētai piemīt neizskaidrojama burvība, kas liek cilvēkiem atgriezties vēl un vēl. Un cilvēki atgriežas, citi lai palaiskotos zelta pludmalēs un peldētos Vidusjūras mīlīgajos ūdeņos, cits spilgtās saules dēļ, citi lai pasēdētu mājīgajās kafejnīcās vēsā vasaras vakarā.
 

 

 

 

Sīkāk par viesnīcu:

 

 

Lieliskā 4* viesnīca «Surf Mar» ļaus Jums izbaudīt Vidusjūras siltos saules starus. Tā atrodas 70 кm no Barselonas, tikai 1,5 stundas brauciena, un Jūs aizmirsīsiet par lielpilsētas steigu un atradīsieties saules, jūras un siltuma apskāvienos. Viesnīca atrodas 1 km attālumā no Loreta de Maras centra un tikai 300 metru attālumā no Fenalsa pludmales. Blakus atrodas ūdens atrakciju parks. Žironas lidosta atrodas 24 km attālumā. Barselona atrodas tikai 70 km attālumā!
 

Viesnīca Surf Mar atrodas zaļajā zonā ar izeju uz Fenaļsas pludmali, klusā rajonā 1 km attālumā no apdzīvotās Ļoreta de Mar. Aktīvai atpūtai ir atklāts baseins ar džakuzijas vannu, tenisa korti un mini golfa laukums, spēļu istaba ar galda tenisu un biljardu. Visi viesnīcas Surf Mar numuriņi ir aprīkoti ar gaisa kondicionieriem, satelīta televīziju, atsevišķu balkonu ar skatu uz Vidusjūru, dārzu vai baseinu.
 

 

 

 

Brauciena programma

 

_______________________________________________________________________

 

1. diena - 04.09.

 

 

Satikšanās Rīgas lidostā. Reģistrācija uz reisu.
10:35. Avio pārlidojums Rīga - Barselona.
13:10. Ielidošana Barselonā. Transferts uz viesnīcu kūrortpilsētā Loreta de Mara (apt. 30 min.).

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā. Vakariņas.
 

_______________________________________________________________________

 

2. diena - 05.09.

 

 

Brokastis. 

Papildus tiek piedāvāts:

 

Autobusu ekskursija uz svēto Monserratas kalnu (aptuveni 6 stundas)
(iekļauta ekskursiju paketē)

 

 

Ja esat Barselonā, tad gandrīz obligāts ir brauciens uz Моnserratas kalnu, kā nosaukums burtiskā tulkojumā nozīmē «pārzāģētais kalns». Tā spicie robainie pīķi ir radījuši daudzas leģendas: uz šejieni apustulis Pēteris atveda Sv. Lukas dievmātes Marijas statuju, Parsifals atrada savu svēto Grālu, bet Vāgners smēlās iedvesmu savai operai. Monserrata paliek atmiņā ar saviem rozā pauguriem un reliģiskās ticības simboliem. Plašais klostera komplekss šķiet pavisam mazs lielo pīķu fonā, kuri ir nosēti ar alām.

 

Benediktīniešu klosteris šeit atrodas no viduslaikiem. Dievmātes šķīstītava ir slavena visā pasaulē. Jaunlaulātie brauc uz šejieni no visas pasaules lai izlūgtos svētību no Moronetas-Tumsnējās, tā sauc spānieši nomelnējušo koka Madonnas statuju ar mazuli. Tāpat pie klostera ir muzejs, kura eksponātu vidū ir El Greko, Korredžio, Karavadžo, Degā, Pissaro, Monē, Pikasso un Dalī darbi, kā arī mūsdienu Katalonijas mākslinieku darbi.  

 

16:00. Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks. Atpūta kūrortā. Vakariņas.

 

_______________________________________________________________________

 

3. diena - 06.09.

 

Brokastis. 
 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā. Vakariņas.

 

_______________________________________________________________________

 

4. diena - 07.09.

 

Brokastis. 

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz Žironu un Figerasu ar Salvadora Dali muzeja apmeklējumu (iekļauta ekskursiju paketē)

 

 

Žirona - sena spāņu pilsēta Katalonijā, kuru, ne par velti, sauc par pasakainu: trīs galvu briesmonis Žerio, Svētais Narciss, kurš izglāba pilsētu ar mušu palīdzību, rabīns Bonastruks Sa Porta - mistiskās ebreju kabalas radītājs, pārakmeņojusies ragana, kura vēl joprojām baida vietējos bērneļus, spārnots pūķis, kurš peld zem Žironas tiltiem pilnmēness laikā – ir tikai daļa no personāžiem ar kuriem iepazīsieties pastaigājoties pa vecpilsētas senajām un klusajām ieliņām. 

 

Figerasa atrodas Katalonijā un ir Salvadoras Dali dzimtene, pilsētas centrālais laukums nes Galas un Dali vārdu Jūs gaida Dali teātra-muzeja apmeklējums, kuru projektējis pats Dali.
 

Muzeja centrs - ēka, kurā bija pilsētas teātris, kad Dalī bija bērns, kur notika viena no pirmajām publiskajām jaunā Dalī darbu izstādēm. Muzejs tika atvērts 1974. gadā un tika paplašināts līdz pat 80-jiem gadiem. Tajā atrodas vislielākā un dažādākā Salvadoras Dalī darbu kolekcija. Bez Dali gleznām no visām daiļrades dekādēm, muzejā atrodas arī Dali skulptūras, trīsdimensiju kolāžas, mehāniskas ierīces un citas dīvainības.
 

Dalī muzeja biļetes cena: 21 eiro

 

Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks. Atpūta kūrortā. Vakariņas. 
 

_______________________________________________________________________

 

5. diena - 08.09.

 

Brokastis. 
 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā. Vakariņas.

 

_______________________________________________________________________

 

6. diena - 09.09.

 

Brokastis. 

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz Barselonu ar Gueļas parka un «dziedošo» strūklaku apmeklējumu (iekļauta ekskursiju paketē)

 

 

Barselona – otra lielākā ostas pilsēta Spānijā un Katalonijas galvaspilsēta, kas zināma jau no antīkiem laikiem. Jūs gaida aizraujoša ekskursija, redzēsiet slaveno Barselonas katedrāles kompleksu, celtu greznā gotiskā stilā. Jūs varēsiet pastaigāties pa La Rambla bulvāri, slavenāko Barselonas gājēju ielu, kuras apmeklējums jau tiek uzskatīts par rituļu. Tā sākas Katalonijas laukumā un beidzas pie Kristofera Kolumba pieminekļa. La Rambla -  ir īsts piedzīvojums katrai dienai, kurā piedalās tūristu pūļi, pilsētas iedzīvotāji, vietējie puķu un suvenīru tirgotāji, mākslinieki, mīmi, aktieri, muzikanti un daudzi citi, šeit katru dienu valda neatkārtojama atmosfēra.   Brīvais laiks. 

 

Gueļas parks– ir ģēnija Antonio Gaudi šedevrs, izveidots 1914. gadā. Parks atrodas Grasijas rajonā, Valkarkas priekšpilsētā. Parka izveidošanas iniciatīva piederēja Katalonijas rūpniekam, mecenātam un politiķim, senam Gaudi atbalstītājam Gueļam, kā vārdu arī parks nes. (ieejas biļete uz parku – 8 eiro).

 

Vakarā Jūs varēsiet baudīt slaveno dziedošo strūklaku skaistumu. 
Spāņi šīs strūklakas nosauca par Fontanas Magikas (maģiskās strūklakas), un nekļūdījās  jo ūdens, mūzikas un gaismas simfonija rada maģiju. Divu stundu garais šovs paiet nemanāmi. Pusi no programmas pavada klasiskā mūzika, otra puse – ir pasaules pop mūzikas hīti. Savu nosaukumu Montžuikas strūklakas pilnībā attaisno, jo nekā savādāk kā tikai par maģiju, šo ūdens, gaismas un mūzikas apvienojumu nosaukt nevar. Šis patiesi brīnišķīgais šovs sākas pēc saulrieta, kad skanot klasiskajai mūzikai ūdens strūklas pieņem visdažādākās formas un nokrāsas. 

 

Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks. Atpūta kūrortā. Vakariņas.
     _______________________________________________________________________

 

7. diena - 10.09.

 

Brokastis. 
 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā. Vakariņas.

 

_______________________________________________________________________

 

8. diena - 11.09.

 

Brokastis. 
Transfērs uz lidostu. Reģistrācija uz reisu. 

 

05:45. Avio pārlidojums Barselona - Rīga. 10:10. Ielidošana Rīgā.


_______________________________________________________________________


Komo ezers


Viena no ēkas pie parka Guell ieejas (Barselona)


Mācību-konsultāciju centrs
“Vērtspapīri”

Developed & hosted by NetForce.LV