tālr. 67226308, m.tālr. 29351802

Izirējam apartamentus Bulgārijā!
1.līnijā!

Agrā rezervēšana uz Jauno 2023. gadu ar lieliskām atlaidēm!

Atpūta vienā no vislabākajām kūrortiem Amalfitānas piekrastē  - Baja Domicijā

 

Kampānijas reģionā Tirēnu jūras piekrastē samtā sezonā!
4* viesnīcā «Giulivo Hotel & Village»  
(7 naktis, skats uz jūru, brokastis+vakariņas)

  • Tiešais aviopārlidojums no Rīgas uz Neapoli (AirBaltic)! 
  • Ekskursijas uz Romu un Vatikānu 
  • Iskijas sala un Kazertas karaliskā pils

   

 

Datums: 23. – 30. maijs 2023. gadā
Cena: 889,00 eiro 

 

 

Cenā iekļauts: avio pārlidojums Rīga-Neapole-Rīga, 1 rokas bagāža (līdz 8 кg), transferts no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ, dzīvošana viesnīcā (7 naktis), ēdināšana (brokastis un vakariņas), krievu gida pakalpojumi. 
Papildus tiek piedāvāts: piemaksa par nododamo bagāžu (23 kg – 35 eiro viena virzienā), apdrošināšana (sīkāk pēc pieprasījuma), ekskursijas uz Romu un Vatikānu, Iskijas salu un Kazertas karaliski pili. 

 

 

Piedāvājam izbaudīt atpūtu Kampānijas reģionā! Kampānija – tas ir reģions, kurā atrodas lieliskas neapgūtas pludmales, kā arī tā ir īsta vēstures un mākslas objektu glabātuve. Piejūras zonas, auglīgi lauki, brīnišķīgās Kapri un Iskija salas,  skaistā ostas pilsēta Neapole, antīkie Pompeji, vulkāns Vezuvs – to visu var un vajag apskatīt atrodoties Kampānijā! 

 

 

 

Sīkāk par viesnīcu:

 

   

 

4* viesnīca Giulivo Village atrodas tieši jūras krastā. Viesu vajadzībām ir atsevišķs baseins, dārzs un pludmale. No lielākās daļas numuriņu balkoniem paveras lielisks skats uz jūru. Koplietošanas zonā ir pieejams  Wi-Fi. Izklaides pieaugušajiem un bērniem: boulings, galda teniss, pludmales volejbols un daudzi citi. Tāpat Jūs varat apmeklēt trenažieru zāli un viesnīcas saunu. Vakarā Jūsu izklaidēm paredzēts kabarē, dejas, vai vienkārši varat pasēdēt un iedzert pa glāzītei viesnīcas bārā.

 

 

 

Brauciena programma

 

_______________________________________________________________________

 

1. diena - 23.05.

 

07:20. Izlidošana no Rīgas uz Neapoli (Latvijas laiks). 
 

09:25. (itālijas laiks) – Ielidošana, autobusu transfērs uz kūrortu Baja Domicija (55 min.). 
 

Iekārtošanās viesnīca. Brīvais laiks. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

2. diena - 24.05.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Autobusu ekskursija uz Romu un Vatikānu

 

 

Roma – Itālijas galvaspilsēta Lacio reģionā. Viena no tūrista visvairāk apmeklētākajām pilsētām pasaulē. Leģendārā „Mūžīgā pilsēta” ir izveidojusies uz septiņiem pakalniem, Tibras upes krastos, netālu no Vidusjūras. Vatikāns, kas ir pasaules mazākā valsts un atrodas Romas teritorijā, ir katolicisma centrs, Katoļu baznīcas pāvesta rezidence. Apkārt pilsētai ir uzbūvēta augsta akmens siena, lai pasargāju valsts „galvu” Jāni Pāvilu II no iespējamajiem ārpasaules uzbrukumiem. Tātad visi ceļi ved uz Romu.... 

Saraksts ar to, kas jāredz Mūžīgajā pilsētā, ir tik garš - Panteons, Trevi strūklaka, Vatikāns, Spāņu kāpnes, Kolizejs, San Clemente bazilika, Santa Maria Maggiore bazilika un citi arhitektūras darbi., ka viegli var iedzīvoties kultūras pārsātinājumā, kas - baudīts īpaši koncentrētā veidā, var novest arī līdz spēka izsīkumam. Citādu Romu pat nepamanot. Tālab dažreiz ir vērts aizmirst par „obligāti jāredz" sarakstu un vienkārši ļauties mirkļa noskaņojumam. Turklāt līdzās imperiālajai, viduslaiku, renesanses, baroka, Fellīni Romai ir arī 21. gadsimta Roma, pilsēta, kas nebeidz pārsteigt.

 

 

Pēc tam, kad būsim novērtējuši pilsētas kultūru, apskatījuši Kolizeja drupas, pabijuši sv. Pētera bazilikā, iemetuši monētas Trevī strūklakā, var uztaisīt pauzi un nodoties Romas vakara burvībai.

 

Cena: 89 eiro

       

 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Baja Domicija. Vakariņas.

 

_______________________________________________________________________

 

3. diena - 25.05.

 

Brokastis. 

 

Brīva diena. Atpūta kūrortā Baja Domicija.

 

Vakariņas.
        

_______________________________________________________________________

 

4. diena - 26.05.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz Kazertas Karalisko pili

 

 

Aicinām apmeklēt Kazertas pilsētu, kas atrodas 30 km attālumā no Neapoles.
Ekskursija uz Kasertas pilsētu ietver sevī pastaigu pa Karalisko pili un parku. Pils celta par godu Burbonas karalim Kārlim III, projektējis Luidži Vanvitelli. Lai gan būvniecības process ilga aptuveni 30 gadus, ēka nekad netika pilnībā pabeigta. Tajā pašā laikā pils tiek uzskatīta ne tikai par galveno pilsētas atrakciju. «Zvaigžņu karu» fani atpazīs pili, kā arī tai piegulošo skaisto parku kā ainas no leģendārās filmas. Tieši šeit Toms Krūzs izpildīja savu īpašo uzdevumu «Misija: Neiespējamā 3». Šī vieta ar neprātīgi skaistiem skatiem, neticamu dabu un ainavu, šķiet, ir paredzēta vēsturiska un fantastiska virziena filmu filmēšanai.

 

 

Kazerta ir moderna pilsēta, kas atrodas Tifatino kalnu pakājē. Blakus, kalnā, atrodas vecpilsēta, kas saglabājusi viduslaiku gaisotni, kurai veltīta arī mūsu ekskursija - Caserta Vecchia pilsēta. Tūristiem un vietējiem iedzīvotājiem šeit patīk mierīgi atpūsties, atbrīvoties no noguruma un karstuma. Vieta ir slavena ne tikai ar burvīgo skatu, bet arī ar mājīgiem restorāniem. Jūs izmēģināsiet ēdienus no medījuma gaļas, zemnieku siera un šķiņķa, kā arī makaronus, kas vārīti pēc senas mājas receptes.

 

Cena: 69 eiro

 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

5. diena - 27.05.

 

Brokastis. 

 

Brīva diena. Atpūta kūrortā Baja Domicija.

 

Vakariņas.

 

_______________________________________________________________________

 

6. diena - 28.05.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz Iskijas salu
 

 

Iskijas sala - ir daļa no Kampānijas reģiona, kas atrodas Itālijas rietumu pusē un to apskalo Tirēnu jūra. 
VII. gadsimtā pirms mūsu ēras salu kolonizēja grieķi. Šajā laikā uz salas tika uzcelts majestātisks cietoksnis. Bet vulkāna izvirdumu rezultātā grieķu kolonisti pameta salu.

 

Salas lepnums ir unikālie vulkāniskas izcelsmes avoti un ārstnieciskās dūņas. Ārstnieciskās dūņas, kas sajauktas ar sēru saturošu minerālūdeni, veicina atjaunošanās procesus, mazina stresu un nogurumu.

 

Ekskursija uz Iskijas salu ietver galvenās vēsturiskās vietas - Aragonas pils apmeklējumu. Tā atrodas uz akmeņainas klints un ir iespaidīga arhitektūras struktūra. Kopā ar Jums apskatīsim 13 baznīcu drupas, kas atradās pils teritorijā, bet 19. gadsimtā tās iznīcināja britu iekarotāji. Varam arī apbrīnoties ar skaistām pils zālem.

 

Par galveno cietokšņa torni tiek uzskatīts Torrione, kas celts IX. gadsimtā, lai pasargātu pilsētu no saracēnu uzbrukumiem. Ekskursija uz Iskijas salu ietver dažādu reliģisku vietu apmeklējumu, piemēram, Dievmātes debesīs uzņemšanas katedrāli.

 

 

Ekskursija uz Iskijas salu ir ne tikai vēsturisku un reliģisku apskates vietu apmeklējums. Salas izcilākā vieta ir - māja klintī. Apbrīnosim mājas savdabīgo un sakopto interjeru, ja iespējams, aprunāsimies ar tās saimnieku, jo šī ir dzīvojamā ēka. Tas stāsta par vietējo iedzīvotāju reālo dzīvi. Tajā ir virtuve, trīs istabas, kuras dekorētas ar skulptūrām, gleznām, gliemežvāku amatniecību. Šādas mājas uz salas kopumā nav nekas neparasts. Savulaik tie kalpoja kā patvērums pirātu uzbrukumu laikā, un tagad tos izmanto kā dzīvojamās ēkas vai vīna pagrabus.

 

Brīva diena. Atpūta kūrortā Baja Domicija. Vakariņas.

        

_______________________________________________________________________

 

7. diena - 29.05.

 

Brokastis. 

 

Brīva diena. Atpūta kūrortā Baja Domicija.

 

Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

8. diena - 30.05.

 

Brokastis. Brīvais laiks. 
 

Transferts no viesnīcas uz lidostu. 
 

10:10. Izlidošana ar reisu Neapole - Rīga. Ierašanās Rīgas lidostā 14:05 (Latvijas laiks).

_______________________________________________________________________


Komo ezers


Viena no ēkas pie parka Guell ieejas (Barselona)


Mācību-konsultāciju centrs
“Vērtspapīri”

Developed & hosted by NetForce.LV