tālr. 67226308, m.tālr. 29351802

Izirējam apartamentus Bulgārijā!
1.līnijā!

Agrā rezervēšana uz Jauno 2022. gadu ar lieliskām atlaidēm!

 Uzdāviniet sev lielisko atpūtu samtā sezonā!

 

 

Atpūta KIPRAS salā Vidusjūras krastā

        
Dzīvošana lieliskā viesnīcā «Queens Bay Hotel» pie pašas jūras (7 dienas, brokastis+vakariņas)

  • Tiešais avio pārlidojums no Rīgas!
  • Lieliskais viesnīcas izvietojums!
  • Ideāli saulains laiks + ļoti silta jūra!
  • Apvienojiet atpūtu kūrortā pie jūras ar interesantu ekskursiju programmu!

 

      

 

Brauciena datums: 04. – 11. oktobris 2022. gadā
Cena: 789,00 eiro  

Akcijas cena: 759,00 eiro (pirmajiem 10 klientiem)
 

Avanss – tikai 250 eiro!

 

 

Cenā iekļauts: tiešais avio pārlidojums Rīga – Pafa – Rīga, 1 rokas bagāža (40 x 20 x 25 cm), transferts no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ, dzīvošana viesnīcā «Queens Bay Hotel» 2-vietīgā numurā (7 naktis), ēdināšana (brokastis un vakariņas), krievu gida pakalpojumi. 
Papildus tiek piedāvāts: piemaksa par nododamo bagāžu (10 kg – 15 eiro viena virzienā) vai (20 kg – 28 eiro viena virzienā), piemaksa par 1-vietīgo numuru – 21 eiro diennakti, ekskursijas, apdrošināšana (sīkāk pēc pieprasījuma). 

 

 

Kiprā ir brīnišķīgs saulains laiks, silta jūra! 
Viesnīcā Jūs varēsiet ļoti garšīgi paēst, un izbaudīt visas Vidusjūras virtuves delikateses, kā arī apmeklēt interesantas ekskursijas!

 

 

Salas burvīgums un pievilcība slēpjas daudz kur. Lielāko gada daļu šeit ir saulains, un zilā jūra savaldzina ar savu tīrību un rāmumu.

 

Piekrastes kūrortpilsētiņas ir bagātas ar greznām viesnīcām, senās pilsētas vilina pētniekus ar saviem dārgumiem, bet nakts dzīve, bāru un restorānu daudzveidība nodrošinās Jums patīkamu garastāvokli un atpūtu burtiski jebkurai gaumei!

 

 

 

Sīkāk par viesnīcu:

 

Viesnīca «Queens Bay» atrodas savrupā līcī. Viesiem tiek piedāvāti iekštelpu un āra baseini, apgaismots tenisa laukums un fitnesa telpa ar saunu. Viesnīcas plašais dārzs stiepjas līdz pludmalei. Visās zonās ir pieejams bezmaksas Wi-Fi.

 

Katrā viesnīcas «Queens Bay» numurā ir gaisa kondicionētājs, satelīttelevīzija, fēns un privāta vannas istaba. No balkoniem paveras skats uz banānu plantācijām un vīna dārziem vai Vidusjūru.

 

Viesnīcai ir terase pie baseina, no kuras paveras panorāmas skats uz jūru un saulrietu. Viesi var relaksēties saunā vai spēlēt boulingu, galda tenisu un šaut ar loku. Restorānā Cassiopia tiek piedāvāti dažādi svaigi Vidusjūras virtuves ēdieni.
Viesnīca atrodas 10 minūšu brauciena attālumā no Pafas pilsētas, pusceļā starp senajām Karaļu kapenēm un populāro Koraļļu līci.

 

 

 

 

Brauciena programma

 

_______________________________________________________________________

 

1. diena - 04.10.

 

20:35. Izlidošana no Rīgas uz Pafu (Latvijas laiks).
00:25. Ielidošana Pafā, autobusu transferts uz viesnīcu «Queens Bay Hotel» (aptuveni 30 min.). 

Izmitināšana viesnīcā. 

 

Brīvais laiks. Atpūta. Vakariņas.
_______________________________________________________________________

 

2. diena - 05.10.

 

 

Brokastis. Brīvais laiks. Atpūta.

 

Vakarā tiek piedāvāts – folkloras šovs «Tradicionālais Kipras vakars» 

 

Ielūdzam Jūs apmeklēt tradicionālo Kipras vakaru ar maltīti tavernā, vīnu neierobežotā daudzumā un protams ar dejām!

 

Vakariņās tiks pasniegta tradicionālā Kipras meze un Jūs varēsiet nogaršot dažādus ēdienus no vietējās ēdienkartes. Baudīsiet dzīvo mūziku un Kipras deju šovu. Jums būs iespēja sajust vietējo atmosfēru, novērtēt kipriešu viesmīlību un dāsnumu!

 

Cena: 39 eiro

 

Brīvais laiks. Atpūta. Vakariņas.


_______________________________________________________________________

 

3. diena - 06.10.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija – «Kipras vēsture un daba» (Troodas kalni, Kikkosas klosteris, Omodos ciems)

 

 

Mūsu pirmā pieturvieta  -  Hrisorojatisa klosteris, kas celts par godu Zelta Granāta Dievmātei XII gadsimtā. Tālāk caur Pafas mežu mēs dosimies uz Troodas ziemeļu daļu, kur atrodas Kikkosa - pats galvenais un bagātākais klosteris Kiprā. Pašu galveno vietu starp šeit esošajām relikvijām ieņem Vissvētākās dievmātes ikona, par kuras autoru tiek uzskatīts svētais apustulis Luka. 

 

Mēs apstāsimies vienā no ciematiem, lai būtu pietiekami daudz laika pusdienām.
Pa ceļam uz Omodosu, mēs piestāsim Trikukkja klosterī, kas ir sieviešu klosteris un tā svētā dievmātes ikona, kas pasargā no dabas stihijām. 

 

Pēdējā pieturas vieta -  Omodosa, gleznains kalnu ciematiņš, atrodas slavenā vīndaru reģionā Afamesā, Limassolas apgabalā. Šeit mēs pastaigāsimies pa sīkām ieliņām, pasēdēsim mājīgās kafejnīciņās, ielūkosimies tirgotāju būdiņās ar vietējiem produktiem. Mēs apmeklēsim Svētā Krusta klosteri, kurā glabājas unikāla kristiešu relikvija, virves fragments, ar kuru Kristus bija piesiets pie krusta. 
Šeit arī būs laiks un iespēja degustēt deserta vīnu, ar nosaukumu “Kommandaria” un vietējo stipro alkoholu “Zivānija”.

 

Cena: 35 eiro

       

 

Brīvais laiks. Atpūta. Vakariņas.

 

_______________________________________________________________________

 

4. diena - 07.10.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija – «Savdabīga Kipra»  

 

 

Mūsu ceļojums sāksies ar keramikas darbnīcas apmeklējumu Geroskipas ciematiņā, kur mēs redzēsim, kā mūsdienu keramiķi turpina antīko amatu, ievērojot senās tradīcijas. Tālāk mēs apmeklēsim ciemata centrālo laukumu, kur ir saglabājusies unikāla piecu kupolu baznīca, celta IX gadsimtā, tiek uzskatīts, ka tā atrodas vietā, kur kādreiz bija uzbūvēts antīkais templis dievietei Afrodītei. Šeit mēs redzēsim kā tiek gatavots “lukums”, kā arī varēsim pastaigāties pa dažādām tirgotavām. 
 

 

Tālāk mēs dosimies uz nelielu ciematiņu – Letumbu, kur mūs parastā zemnieku mājā sagaidīs saimniece Sofija, lai parādītu , kā tiek pagatavots halumi siers, cepta lauku maize, radīti citi vietējie produkti. Pēc tam mūs gaida tradicionālās Kipras brokastis, kuras pagatavos Sofija, ar svaigu halumi sieru un tasīti kafijas vai tējas (brokastis ietvertas cenā). 
 

 

Mūsu nākošā pietura – Svētā vientuļnieka Neofīta  klosteris. Šis ir Kipras pareizticīgo baznīcas vīriešu klosteris. To dibināja vientuļnieks Neofits XVI gadsimtā. Klostera baznīca tika uzcelta jau pēc svētā vientuļnieka nāves un veltīta dievmātei. Brīvajā laikā jūs varēsiet apmeklēt alu. Kuru klintīs izcirtis vientuļnieks un kuras sienas ir izrotātas ar Bizantijas laika freskām. Atpakaļ ceļā mēs apmeklēsim vietējo vīna darītavu, kur mūs iepazīstinās ar vīna darīšanas tradīcijām un radīs iespēju to degustēt. 

                                                                                                                
Cena: 40 eiro 

 

 

Brīvais laiks. Atpūta. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

5. diena - 08.10.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz Nikosiju (Kipras galvaspilsētu) 

 

 

Ierodoties Nikosijā, Kipras galvaspilsētā, kuras vēsture cieši savijas ar mūsdienu pilsētas burzmu, mēs apmeklēsim svētā Jāņa katedrāli. Pēc tam ar kājām izstaigāsim senās pilsētas ieliņas  un Laika Gitoņja  kvartālu. 

 

 

Nikosijā Jums būs pietiekami daudz brīvā laika, lai papusdienotu, izstaigātu veikaliņus un apmeklētu muzeju. Ja būs līdzi pase, tad varēsiet šķērsot gājēju zaļo līniju caur kontrolpunktu un apmeklēt okupēto Nikosijas zonu. (pēc katra paša vēlēšanās). 

 

 

ŠOPINGS
Gājēju iela - Lidra ir tirdzniecības rajons senajā pilsētas daļā. 15 minūšu gājiena attālumā no Lidras atrodas Makariosa avēnija  un Stasikratusa iela, uz kurām izvietojušies slavenu brendu veikali. 
                                                                          

Cena: 37 eiro
 


Brīvais laiks. Atpūta. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

6. diena - 09.10.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija – «Piedzīvojumu Akamasa» (Akamasa, Avakas aiza, Lara Bei pludmale, svēta Georga baznīca, jūras alas)

 

 

Sākuma mēs apmeklēsim krāšņās Avakas aizas, lieliska vieta pastaigai vietējās floras un faunas izzināšanai. Aizu sienas atklāj iežus, kas sasniedz 30 metru augstumu un noteiktā punktā sašaurinās.  

 

Tālāk turpināsim ceļu gar piekrasti uz Lara Bei pludmali. Tā ir vieta, kur savas olas atliek jūras bruņurupuči, Jūs uzzināsiet par jūras bruņurupuču aizsardzības politiku un veicamajiem pasākumiem. Un ja paveiksies, tad redzēsiet jaundzimušos bruņurupucīšus. Jums būs iespēja peldēties šajā brīnumainajā vietā.

 

Nākošā pieturas vieta būs blakus svētā Georga baznīcai, kur pateicoties 1950. gados veiktajiem izrakumiem tika atrasti trīs senu kristiešu baziliku un kapelu drupas. Atpakaļ ceļā mēs redzēsim jūras alas, kuras atgādina skulptūras.  
 

 

Cena: 45 eiro

 

 

Brīvais laiks. Atpūta. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

7. diena - 10.10.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz Zilo Lagūnu + ekskursija «Afrodītes pludmale»   

 

 

Mēs dosimies uz Kipras Pafosas reģiona ziemeļu daļu, zvejnieku ostu, kur uzkāpsim uz kuģa klāja, lai veiktu neaizmirstamu ceļojumu pa jūru, garām ar kristāldzidru ūdeni un skaistajām lagūnām. 

 

No kuģa būs iespējams redzēt svētā Georga baznīcu, svētā Georga salu, Manolisas lagūnas jūras alas, un protams, Zilo lagūnu. 
Zilajā Lagūnā vai arī Fontana Amarozo mēs izmetīsim enkuru, tas būs atkarīgs no laika apstākļiem. Jums būs brīvais laiks peldēšanai. 

 

Zilā Lagūna atšķiras ar seklu un loti siltu ūdeni. Turpretī Fontana Amorozo, pateicoties klinšainajiem krastiem un dziļumam, ir ideāla vieta lai nodarbotos ar niršanu. Zilajā Lagūnā bezmaksas tiek piedāvāti niršanas piederumi, maskas un trupiņas, kā arī atsvaidzinoši dzērieni un augļi no kuģa kapteiņa.


 

Tālāk mēs dosimies uz salas ziemeļrietumu daļu, pie Afrodītes pludmales. Gleznaina taciņa novedīs mums pie dabas grotas, kur Afrodīte, kas ir mīlas un skaistuma, kā arī auglības un dzīvības dieviete, gāja uz vannām. Šeit Jums būs brīvais laiks pusdienām un peldēšanai  (tuvumā esoša pludmalē).
 

 

Brīvais laiks. Atpūta. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

8. diena - 11.10.

 

Brokastis. Brīvais laiks.
 

13.00. Transfērs no viesnīcas.

 

15:55. Avio pārlidojums Pafa - Rīga. Ielidošana Rīgā 20:10 (Latvijas laiks).

_______________________________________________________________________


Komo ezers


Viena no ēkas pie parka Guell ieejas (Barselona)


Mācību-konsultāciju centrs
“Vērtspapīri”

Developed & hosted by NetForce.LV