tālr. 67226308, m.tālr. 29351802

Izirējam apartamentus Bulgārijā!
1.līnijā!

Agrā rezervēšana uz Jauno 2024. gadu ar lieliskām atlaidēm!

Uzdāviniet sev lielisko atpūtu tieši pirms Līgo svētkiem!

 

 

Atpūta RODAS salā (Grieķija)

Egejas jūrā!  

 

Dzīvošana lieliskā viesnīcā 4* «Mitsis La Vita Beach Hotel» 
pie pašas jūras (7 naktis, brokastis)

 

  • Tiešais avio pārlidojums no Rīgas + numuri ar skatu uz jūru!
  • Saulains laiks + ļoti silta jūra!
  • Apvienojiet atpūtu kūrortā pie jūras ar interesantām ekskursijām!

   

 

Datums: 16. – 23. jūnijs 2024. gadā (pirms Līgo svētkiem)
Cena: 929,00 eiro 

 

Akcijas cena: 879,00 eiro (pēdējas 4 vietas)
Avanss – 290 eiro 

 

 

Cenā iekļauts: tiešais avio pārlidojums Rīga – Roda – Rīga (AirBaltic), bagāža – 1 rokas bagāža 8 kg (55 x 40 x 23 cm)  + 1 personīga manta (30 x 40 x 10 cm), transferts no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ, dzīvošana 4 * viesnīcā «Mitsis La Vita Beach Hotel» (7 naktis), ēdināšana (brokastis), gida un grupas vadītāja pakalpojumi. 
Papildus tiek piedāvāts: piemaksa par nododamo bagāžu 23 kg – 40 eiro vienā virzienā, ekskursijas (pēc vēlēšanas), apdrošināšana (sīkāk pēc pieprasījuma). 
Pēc vēlēšanas: piemaksa par vakariņam – 95 eiro.
Pēc vēlēšanas: piemaksa par dzīvošanu 1-vietīgā numurā – 249 eiro.

 


 

Roda – viena no lielākajām salām Dodekanas arhipelāgā, kas atrodas Egejas jūrā. Salas ekonomika ir cieši saistīta ar tūrisma industriju, tie tad arī ir galvenie ienākuma avoti salas iedzīvotājiem. Viduslaikos svētā Jāņa ordeņa bruņinieki šeit uzcēla cietoksni, lai aizsargātu kristiešus no jezuītu uzbrukumiem. Mūsu laikos sala atkal ir pakļauta uzbrukumiem, šoreiz gan no tūristu puses, kuri vēlas pavadīt savus atvaļinājumus pašā saulainākajā Grieķijas salā. 

 

Sala ir saglabājusi pārsteidzošu kultūrvēsturisku ainavu, sajaucot vietas un pieminekļus no dažādiem vēsturiskiem laikmetiem un kultūrām. Tas viss kopā ar gleznaino dabu un relaksējošu atmosfēru pārvērš Rodu par neticamu tūrisma paradīzi neticamu tūristu kokteili. 
Izklaides ziņā Rodai nav līdzvērtīgu citu arhipelāga salu vidū!

 

 

 

Sīkāk par viesnīcu:

 

   

 

4* viesnīca «Mitsis La Vita Beach Hotel» atrodas galvaspilsētā Rodā, tieši pie oļu pludmales, blakus akvārijam. Viesiem ir pieejams vestibila bārs, peldbaseins un naktsmītnes ar satelīttelevīziju.
Viesnīcas La Vita numuros ir interjers siltos krāsu toņos un marmora grīda. Numuri ir aprīkoti ar gaisa kondicionētāju un nelielu ledusskapi. Katrā numurā ir privāta vannas istaba ar fēnu. 

 

Bufetes tipa brokastis katru dienu tiek pasniegtas elegantā ēdamzālē. Mūsdienīgajā vestibila bārā līdz vēlai naktij tiek piedāvāti dzērieni, tostarp kokteiļi. 
Viesnīca atrodas 2 km attālumā no Rodas vecpilsētas un 15 km attālumā no lidostas. Numuros ir pieejams bezmaksas Wi-Fi.

 

 

 

Brauciena programma

 

_______________________________________________________________________

 

1 diena - 16.06.

 

 

04:30. Satikšanas Rīgas lidostā. Reģistrācija uz reisu.
 

06:20. Izlidošana no Rīgas uz Rodu (AirBaltic).
09:55. Ielidošana uz Rodas salu. Transfērs uz viesnīcu (aptuveni 25 min.).  

Brīvais laiks. Atpūta. Vakariņas.


_______________________________________________________________________

 

2 diena - 17.06.

 

Papildus tiek piedāvāts:

 

Apskates ekskursiju pa visu Rodas salu  

 

 

Mūsu programma sāksies ar slavenā Fileramina pakalna apmeklējumu. Tā augstums ir 286 m. Tas atrodas salas ziemeļrietumos. Antīkajos laikos, šī vieta bija tīs noslēpumainu Jalissas salu pilsētu galvaspilsēta. Mēs noteikti pastaigāsimies pa slaveno Golgosa aleju, ko sargā milzīgs krusts 17 m augstumā. Iepazīsimies ar brīnišķīgiem stāstiem, kuri norisinājušies šeit, daudzu gadsimtu garumā. 

 

Tālāk mūsu ceļš stiepsies pa salas austrumu krastu uz brīnišķīgu ciematiņu – Kritiniju. Apmeklēsim vienu no slavenākajiem bruņinieku bastioniem – Kastello. Tas atrodas Attavirosas salas augstākā kalna pakājē. Bastions aizrauj ar  savu vēstures vēstījumu, kā arī jums būs iespēja apmeklēt etnogrāfisko muzeju, kas ir izvietots tā , ka paveras brīnišķīgs skats uz Rodas blakusesošajām salām. Muzejā izvietotie eksponāti ļaus jums iepazīt senos salas iedzīvotājus, to ikdienu, kultūru un mentalitāti. 
Nākošā mūsu pieturas vieta būs pašā „gaļīgākajā” un „vīnīgākajā” salas ciematiņā – Embonā. Šeit būs ieplānots garšīgs, patiešām autentisks grieķu mielasts.

 

Par galveno punktu mūsu ceļojumā, kļūs leģendārā Lindosa. Lindosas vēsture, faktiski ir visas Grieķijas vēsture miniatūrā. 117 metru aukstas klints virsotnē atrodas vēstures liecības 5.000 gadu garumā. Lindosa – ir viena no senākajām valsts akropolēm, kas pārvērtusies par arhitektūras paraugu tālākiem laikiem. Izcilas kaujas un lieliski vadoņi, noslēpumaini mecenāti un izcili prāti, tā ir īstā Lindosa.

 

Vēlāk pastaiga pa jaukajām pilsētiņas ieliņām, pacēlājs un akropoles apmeklējums. Tiem, kuri vēlēsies atsvaidzināties pēc piepildītās dienas, būs iespēja nopeldēties vienā no skaistākajiem Lindosas līcīšiem – apustuļa Pāvela līcis.
Pēc tam mēs apmeklēsim pašu slavenāko salas baznīcu, kas nosaukta Dievmātes Cambikas vārdā. Baznīcas vēsture tiek skaitīta vairāk kā 1.000 gadu garumā. Un nobeigumā, turpinot mītu, noslēpumu un leģendu tematiku, mēs apmeklēsim 7 avotus ar pastaigu pa noslēpumu tuneli.

 

Cena: 79 eiro

 

Brīvais laiks. Atpūta. Vakariņas.

 

_______________________________________________________________________

 

3 diena - 18.06.

 

 

Brokastis. 

 

Brīvais laiks. Atpūta. Vakariņas.

 

_______________________________________________________________________

 

4 diena - 19.06.

 

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija pa Rodas pilsētu (aptuv. 3 stundas, pirmajā dienas pusē)    

 

 

Šī būs aizraujoša ekskursija uz bruņinieku laikmetu, pastaiga pa seno pilsētu, kura 1988. gadā tika iekļauta JUNESKO vispasaules mantojuma sarakstā. Pa bruņinieku ielu nokļūsim līdz Vareno Maģistru pilīm, apmeklēsim Muzeju laukumu, Ebreju kvartālu un, protams, viduslaiku Sv. Panteleimona baznīcu. Jūs uzzināsiet par 7 pasaules brīnumu «Rodas Kolosu». Pēc tam apmeklēsim pilsētas jauno pusi ar ostu, bruņinieku bāku, Sv. Nikolaja cietoksni, Labās vēsts baznīcu. 

 

Cena: 49 eiro

 

Brīvais laiks. Atpūta. Vakariņas.

 

_______________________________________________________________________

 

5 diena - 20.06.

 

Brokastis.

 

Papildus tiek piedāvāts:

 

Jūras kruīzs uz Halki salu   

 

 

«Jaunavības sala», «Klusums dziesma», «Simi miniatūra» – šie visi epiteti pēc taisnības pieder pie Halki salas. Neliels suši gabaliņš 38 km lielumā, atrodas 11 mīļu attālumā no Rodas. Salas vēsturē savijies pilnīgi viss: aizraujoša salas rašanās mitoloģija, viduslaiku bruņinieku stāsti, gadsimtu sena jūras sūkļu ieguves tradīcija, kas salas iedzīvotājiem kļuvusi par dzīves līmeņa uzplaukuma pamatu un vēlāk, lai cik jocīgi tas būtu, arī par krituma pamatu uz daudziem gadiem...

 

Halki – pavisam nesen nevienam nezināma vieta, nedaudzos pēdējos gados pārvērtusies par īstu gardēžu atpūtas vietu. Krāšņie līči pārvērsti par pievilcīgām pludmalēm, kristāldzidrais ūdens, tīrā, ar zivīm bagātā jūra pievilina cilvēkus. 

 

Interesantā arhitektūra, vēsturiski objekti, baznīcas un klosteri, iespaido ar savu hronoloģiju un ietekmi uz vietējiem iedzīvotājiem, šo visu mēs arī  apskatīsim. Satriecoša salas daļa  - galvaspilsēta, kas iespaido ar savu arhitektonisko stilistiku. Vietējo iedzīvotāju vienkāršība un sirsnība, reizināta ar viesmīlību, liks jums ne reizi vien atcerēties šo vietu un radīs vēlmi atgriezties vēl un vēl.

 

9.00 – Ierašanās zvejnieku ostā Kamirosā (dienvidrietumi)
9.15 – kuģa atiešana. 10.00 – ierašanās Halki salā. 10.30 – 11.30 – pastaiga pa neoklasicisma pilsētiņu un Nikolaja baznīcas apmeklējums.

11.30 – 12.30 – pacelšanās salas augstienē un Ercenģeļa Mihaila baznīcas apmeklējums (5. gadsimts, kā arī labākie panorāmas skati). 
12.30 – 16.00 – atpūta pludmalē, makšķerēšana, peldēšanās un pusdienošana.
16.00 – izbraukšana no salas.
16.45 – ierašanās Kamirosas ostā.
17.30 – Atgriešanās viesnīcā.

 

Cena: 69 eiro

 

Brīvais laiks. Atpūta. Vakariņas.

 

_______________________________________________________________________

 

6 diena - 21.06

 

Brokastis. 

 

Brīvais laiks. Atpūta. Vakariņas.

        

_______________________________________________________________________

 

7 diena - 22.06

 

 

Papildus tiek piedāvāts:

 

Jūras kruīzs uz Simi salu    

 

 

Simi sala – ir  Dodekanesas pērle, visas Grieķijas un arhipelāga slavenākā sala. Sala, brīnumainā kārtā saglabājusi savu neatkārtojamo arhitektūru, sala nav zaudējusi savu mežonīgo dabas skaistumu, salas iedzīvotāji ir pirmie un vienīgie, kuri nodarbojas ar jūras sūkļu iegūšanu.

 

9.00 – Izbraukšana no Rodas ostas. 10.25 - ierašanās Jalosas ostā – centrālo Simi pilsētas ostu.
10.30 – 12.30 – pastaiga pa centrālo krastmalu, iepazīšanās ar mitoloģijas vēsturi, tradīcijām, salas arhitektūru, jūras sūkļu muzeja apmeklējums.

12.30 – 15.30 – brīvais laiks, iespēja atpūsties pludmalē, izbraukt ar pastaigu vilcieniņu gar krastmalu, ieturēt maltīti neskaitāmajos zivju restorāniņos.
15.30 – izbraukšana no Jalosas ostas. Brauciens uz salas zemāko līci (aptuveni 30 min.)

16.05 – Ierašanās klostera līcītī. Pulcēšanās krastmalā, iepazīšanās ar klostera vēsturi, klostera baznīcas apmeklējums, galvas noliekšana brīnumdares ikonas Mihailas Panormitisas priekšā. Iespēja 
apmeklēt Bizantijas un folkloras muzeju.
17.30 – Izbraukšana no līča, atgriešanās uz Rodu – aptuveni 18.20. 
Transfērs uz viesnīcu.

 

Cena: 69 eiro

 

Brīvais laiks. Atpūta. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

8 diena - 23.06

 

 

Brokastis. Brīvais laiks. 

 

Transfērs no viesnīcas uz lidostu. Reģistrācija uz reisu. 
10:40. Aviopārlidojums Roda - Rīga. 14:20. Ielidošana Rīgā (Latvijas laiks).

 

_______________________________________________________________________


Komo ezers


Viena no ēkas pie parka Guell ieejas (Barselona)


Mācību-konsultāciju centrs
“Vērtspapīri”

Developed & hosted by NetForce.LV