tālr. 67226308, m.tālr. 29351802

Izirējam apartamentus Bulgārijā!
1.līnijā!

Agrā rezervēšana uz Jauno 2020. gadu ar lieliskām atlaidēm!

Uzdāviniet sev lielisko atpūtu samtā sezonā!

 

 

Atpūta KIPRAS salā Vidusjūras krastā

        
Dzīvošana lieliskā viesnīcā «Queens Bay Hotel» pie pašas jūras (7 dienas, brokastis+vakariņas)

  • Tiešais avio pārlidojums no Rīgas!
  • Lieliskais viesnīcas izvietojums!
  • Ideāli saulains laiks + ļoti silta jūra!
  • Apvienojiet atpūtu kūrortā pie jūras ar interesantu ekskursiju programmu!

      

 

Brauciena datums: 03. – 10. oktobris 2020. gadā
Cena: 739,00 eiro 

 

Akcijas cena: 699,00 eiro – pirmajiem 10 klientiem 
Avanss - tikai 190 eiro

 

 

Cenā iekļauts: tiešais avio pārlidojums Rīga – Pafa – Rīga, 1 rokas bagāža (40 x 20 x 25 cm), transferts no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ, dzīvošana viesnīcā «Queens Bay Hotel» 2-vietīgā numurā (7 naktis), ēdināšana (brokastis un vakariņas), krievu gida pakalpojumi. 
Papildus tiek piedāvāts: piemaksa par nododamo bagāžu (10 kg – 15 eiro viena virzienā) vai (20 kg – 30 eiro viena virzienā), piemaksa par 1-vietīgo numuru – 20 eiro diennakti, ekskursijas, apdrošināšana (sīkāk pēc pieprasījuma). 

 

 

Salas burvīgums un pievilcība slēpjas daudz kur. Lielāko gada daļu šeit ir saulains, un zilā jūra savaldzina ar savu tīrību un rāmumu.

 

Piekrastes kūrortpilsētiņas ir bagātas ar greznām viesnīcām, senās pilsētas vilina pētniekus ar saviem dārgumiem, bet nakts dzīve, bāru un restorānu daudzveidība nodrošinās Jums patīkamu garastāvokli un atpūtu burtiski jebkurai gaumei!

 

 

 

Sīkāk par viesnīcu:

 

Viesnīca «Queens Bay» atrodas savrupā līcī. Viesiem tiek piedāvāti iekštelpu un āra baseini, apgaismots tenisa laukums un fitnesa telpa ar saunu. Viesnīcas plašais dārzs stiepjas līdz pludmalei. Visās zonās ir pieejams bezmaksas Wi-Fi.

 

Katrā viesnīcas «Queens Bay» numurā ir gaisa kondicionētājs, satelīttelevīzija, fēns un privāta vannas istaba. No balkoniem paveras skats uz banānu plantācijām un vīna dārziem vai Vidusjūru.

 

Viesnīcai ir terase pie baseina, no kuras paveras panorāmas skats uz jūru un saulrietu. Viesi var relaksēties saunā vai spēlēt boulingu, galda tenisu un šaut ar loku. Restorānā Cassiopia tiek piedāvāti dažādi svaigi Vidusjūras virtuves ēdieni.
Viesnīca atrodas 10 minūšu brauciena attālumā no Pafas pilsētas, pusceļā starp senajām Karaļu kapenēm un populāro Koraļļu līci.

 

 

 

 

Brauciena programma

 

_______________________________________________________________________

 

1. diena - 03.10.

 

10:50. Izlidošana no Rīgas uz Pafu (Latvijas laiks).
14:40. Ielidošana Pafā, autobusu transferts uz viesnīcu «Queens Bay Hotel» (aptuveni 30 min.). 


Izmitināšana viesnīcā. Brīvais laiks.

 

Brīvais laiks. Atpūta. Vakariņas.
_______________________________________________________________________

 

2. diena - 04.10.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija – «Kipras vēsture un daba» (Troodas kalni, Kikkosas klosteris, Omodos ciems)

 

 

Mūsu pirmā pieturvieta  -  Hrisorojatisa klosteris, kas celts par godu Zelta Granāta Dievmātei XII gadsimtā. Tālāk caur Pafas mežu mēs dosimies uz Troodas ziemeļu daļu, kur atrodas Kikkosa - pats galvenais un bagātākais klosteris Kiprā. Pašu galveno vietu starp šeit esošajām relikvijām ieņem Vissvētākās dievmātes ikona, par kuras autoru tiek uzskatīts svētais apustulis Luka. 

 

Mēs apstāsimies vienā no ciematiem, lai būtu pietiekami daudz laika pusdienām.
Pa ceļam uz Omodosu, mēs piestāsim Trikukkja klosterī, kas ir sieviešu klosteris un tā svētā dievmātes ikona, kas pasargā no dabas stihijām. 

 

Pēdējā pieturas vieta -  Omodosa, gleznains kalnu ciematiņš, atrodas slavenā vīndaru reģionā Afamesā, Limassolas apgabalā. Šeit mēs pastaigāsimies pa sīkām ieliņām, pasēdēsim mājīgās kafejnīciņās, ielūkosimies tirgotāju būdiņās ar vietējiem produktiem. Mēs apmeklēsim Svētā Krusta klosteri, kurā glabājas unikāla kristiešu relikvija, virves fragments, ar kuru Kristus bija piesiets pie krusta. 
Šeit arī būs laiks un iespēja degustēt deserta vīnu, ar nosaukumu “Kommandaria” un vietējo stipro alkoholu “Zivānija”.

 

Cena: 35 eiro.

       

Brīvais laiks. Atpūta. Vakariņas.


_______________________________________________________________________

 

3. diena - 05.10.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Apskates ekskursija pa visu KIPRU (Larnaka, Limasola, Sv. Lazara baznīca, Sv. Feklas klosteris, Dievmātes Poditas baznīca, Erceņģela Mihaila  baznīca, Aija Mavri kapela)

 

 

Larnaka – atrodas Kipras dienvidu piekrastē un ir ostas un tūristu pilsēta. Tā ir slavena ar savu Finikudesas promenādi un Sv. Lazara baznīcu. Baznīca uzcelta vietā, kur apglabāts svētais X gadsimta sākumā un ir izcils Bizantijas arhitektūras paraugs, pats izcilākais Kiprā. 

 

Tālāk mēs dosimies uz Feklas klosteri. Pēc leģendas klosteris ir uzcelts vietā, kur svētā Jeļena atrada ārstniecisko avotu, savas Kipras apmeklējuma laikā. Svētā ūdens avots šeit atrodas līdz pat šai dienai. Un tam tiek piedēvētas spējas izārstēt ādas slimības. 

 

Tad dosimies uz Kipras centrālo daļu, pie Troodosas kalnu masīva austrumu daļas. Šeit atrodas baznīcas, kuru sienas rotā lieliskas freskas, Bizantijas glezniecības skolas izcils paraugs, kā piemērs - Poditu dievmātes baznīca  (atrodas JUNESKO aizsardzībā) un Erceņģela Mihaila baznīca. 

 

Pēdējā pieturas vieta būs viena no lielākajiem Limasolas vīna darītavu reģiona ciematiem -  Kilani ciemats. 
Ciematam ir bagāts kultūras mantojums un vīna darīšanas tradīcijas. Šeit mēs apmeklēsim Aija Mavri kapelu, kura celta XII. gadsimtā. Sienas rotātas ar freskām, kuras tiek uzskatītas par izciliem tā laiks mākslas priekšmetiem. Kapelu sedz sena  platāna un šeit būs iespējams pasmelt svēto ūdeni.

 

Cena: 65 eiro.

       

Brīvais laiks. Atpūta. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

4. diena - 06.10.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz Famagustu (pilsēta - spoks)

 

 

Mēs šķērsosim Zaļo Līniju, lai nokļūtu caur kontrolpunktu Kipras Turku pusē (pase ir obligāta). Nākošā pieturas vieta būs Apustuļa Varnavas klosteris, kas celts V. gadsimtā. Šeit apglabāts pats svētais, bet pats klosteris mūsdienās pārvērsts par arheoloģisko artefaktu un ikonu muzeju. 
 

Nākamā pietura  - lielas antīkās  Salamīna pilsētas  drupas. Pilsēta celta XII. gadsimtā pirms mūsu ēras. Šī senā pilsēta  divu tūkstošu gadu gaitā ir bijusi svarīgs politiskais un tirdzniecības centrs.  

 

Tālāk mēs dosimies uz Famagustu, kuru dibināja Ēģiptes cars Ptolemīms II, trešajā gadsimtā pirms mūsu ēras.  Pilsēta ir slavena ar savām katedrālēm, sevišķi svētā  Nikolaja  katedrāle (tagad Lala Mustafa Paša mošeja), celta gotikas stilā, bez tam apskatīsim cietoksni un Otello torni. 
Pirms doties uz Pafu, mēs nobrauksim garām Famagustas priekšpilsētai, tā saucamajai pilsētai spokam, kur varēsiet redzēt pamestas mājas, viesnīcas un veikalus, kuri tika pamesti kara dēļ 1974. gadā, kā arī Kipras tukšās pludmales. 

                                                                                                                
Cena: 52 eiro 

 

Brīvais laiks. Atpūta. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

5. diena - 07.10.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz Limasolu

 

 

Pirmā pieturas vieta būs antīkās pilsētas–valsts Kurionas drupas. Pilsēta dibināta X. gadsimtā pirms mūsu ēras,  kura uzplaukumu piedzīvoja laika periodā no  VIII. līdz V. gadsimtam pirms mūsu ēras. 
Šeit mēs redzēsim daudz interesantu izrakumu, tai skaitā Efstoliasa māju un vareno teātri ar skatu uz Episkopas līci. 

 

Mēs turpināsim ceļojumu apmeklējot Kolossi ciematu, kurā atrodas viduslaiku pils ar tādu pašu nosaukumu. Tā savu laiku kalpoja, kā nocietinājums krustnešiem uz salas. 
Pēc tam turpināsim mūsu ceļu uz Limasolu. 

 

Šeit mums būs iespēja pastaigāties pa šaurajām senās Limasolas ieliņām un nodoties nesteidzīgam šopingam. Pēc tam mūsu autobuss nogādās Jūs līdz vecpilsētas centram, kur atrodas viduslaiku Limasolas forts, mūsdienīgs tirgus laukums, kur Jūs varēsiet pavadīt brīvo laiku.
 

Atpakaļceļa laikā apstāsimies pie Afrodītes akmens, kur kā vēsta leģenda, skaistuma un mīlas dieviete radās no jūras putām. Jums arī būs brīvais laiks peldēšanai. Saskaņā ar vietējo ticējumu, ja aplej Afrodītes akmeni ar ūdeni, Jūs varat iemantot mūžīgo jaunību un skaistumu!

                                                                          

Cena: 37 eiro
 

 

Vakarā tiek piedāvāts – folkloras šovs «Tradicionālais Kipras vakars» 

 

Ielūdzam Jūs apmeklēt tradicionālo Kipras vakaru ar maltīti tavernā, vīnu neierobežotā daudzumā un protams ar dejām!

 

Vakariņās tiks pasniegta tradicionālā Kipras meze un Jūs varēsiet nogaršot dažādus ēdienus no vietējās ēdienkartes. Baudīsiet dzīvo mūziku un Kipras deju šovu. Jums būs iespēja sajust vietējo atmosfēru, novērtēt kipriešu viesmīlību un dāsnumu!

 

Cena: 39 eiro
 

Brīvais laiks. Atpūta. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

6. diena - 08.10.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz Zilo Lagūnu

 

 

Mēs dosimies uz Kipras Pafas reģiona ziemeļu daļu, zvejnieku ostu, kur uzkāpsim uz kuģa klāja, lai veiktu neaizmirstamu ceļojumu pa jūru, garām ar kristāldzidru ūdeni un skaistajām lagūnām. 

 

No kuģa būs iespējams redzēt svētā Georga baznīcu, svētā Georga salu, Manolisas lagūnas jūras alas, un protams, Zilo lagūnu. 
Zilajā Lagūnā vai arī Fontana Amarozo mēs izmetīsim enkuru, tas būs atkarīgs no laika apstākļiem. Jums būs brīvais laiks peldēšanai. 

 

Zilā Lagūna atšķiras ar seklu un loti siltu ūdeni. Turpretī Fontana Amorozo, pateicoties klinšainajiem krastiem un dziļumam, ir ideāla vieta lai nodarbotos ar niršanu. Zilajā Lagūnā bezmaksas tiek piedāvāti niršanas piederumi, maskas un trupiņas, kā arī atsvaidzinoši dzērieni un augļi no kuģa kapteiņa.

 

 

Cena: 52 eiro

_______________________________________________________________________

 

7. diena - 09.10.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija – «Piedzīvojumu Akamasa» (Akamasa, Avakas aiza, Lara Bei pludmale, svēta Georga baznīca, jūras alas)

 

 

Sākuma mēs apmeklēsim krāšņās Avakas aizas, lieliska vieta pastaigai vietējās floras un faunas izzināšanai. Aizu sienas atklāj iežus, kas sasniedz 30 metru augstumu un noteiktā punktā sašaurinās.  

 

Tālāk turpināsim ceļu gar piekrasti uz Lara Bei pludmali. Tā ir vieta, kur savas olas atliek jūras bruņurupuči, Jūs uzzināsiet par jūras bruņurupuču aizsardzības politiku un veicamajiem pasākumiem. Un ja paveiksies, tad redzēsiet jaundzimušos bruņurupucīšus. Jums būs iespēja peldēties šajā brīnumainajā vietā.

 

Nākošā pieturas vieta būs blakus svētā Georga baznīcai, kur pateicoties 1950. gados veiktajiem izrakumiem tika atrasti trīs senu kristiešu baziliku un kapelu drupas. Atpakaļ ceļā mēs redzēsim jūras alas, kuras atgādina skulptūras.  
 

 

Cena: 45 eiro

 

Brīvais laiks. Atpūta. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

8. diena - 10.10.

 

Brokastis. Brīvais laiks.
 

Transfērs no viesnīcas. 06:35. Avio pārlidojums Pafa - Rīga.

Ielidošana Rīgā 10:25 (Latvijas laiks).

_______________________________________________________________________


Komo ezers


Viena no ēkas pie parka Guell ieejas (Barselona)


Mācību-konsultāciju centrs
“Vērtspapīri”

Developed & hosted by NetForce.LV