tālr. 67226308, m.tālr. 29351802

Izirējam apartamentus Bulgārijā!
1.līnijā!

Agrā rezervēšana uz Jauno 2023. gadu ar lieliskām atlaidēm!

Uzdāviniet sev lielisko atpūtu samtā sezonā!

 

 

Atpūta vislabākajā Toskānas Rivjēras
kūrortā – Lido di Kamajore

 

 

Tirēnu jūras piekrastē samta sezonā
lieliskajā viesnīcā «Hotel EUR» pie pašas jūras! 
(7 dienas Toskānā, skats uz jūru, brokastis+vakariņas)    
    

  • Tiešais aviopārlidojums no Rīgas uz Pīzu (AirBaltic)! 
  • Ekskursijas uz Florenci un Sjēnu!
  • Ekskursija uz Nacionālo Parku Činkve Terre

 

    

 

Datums: 11. – 18. septembris 2023. gadā  (samtā sezona)
Cena: 799,00 eiro (meklējam 1 līdzbraucēju sievieti uz divvietīgo numuru ar atsevišķam gultām)

 

 

Cenā iekļauts: avio pārlidojums, 1 rokas bagāža (līdz 8 кg), transferts no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ, dzīvošana viesnīcā (7 naktis), ēdināšana (brokastis un vakariņas), krievu gida pakalpojumi. 
Papildus tiek piedāvāts: piemaksa par nododamo bagāžu (23 kg – 35 eiro viena virzienā), apdrošināšana (sīkāk pēc pieprasījuma), ekskursijas uz Florenci, Sjēnu, Nacionālo Parku Činkve Terre. Piemaksa par dzīvošanu 1-vietīgā numurā – 105 eiro.


 

 

Piedāvājam Jums baudīt atpūtu Toskānas reģionā, kur ir visskaistākie pieminekļi un bagātāka kultūra Itālijā! Pateicoties kultūras bagātībai, maigajam klimatam un Toskānas ainavu šarmam tas ir iecienītākais galamērķis tūrisma braucieniem! Papildus atpūtai pludmale Jums tiek piedāvāts plašs ekskursiju klāsts! Apmeklējiet Pizas pilsētu un slaveno torni, Florenci, degustējiet vīnus Bolgeri vīna pagrabos un veiksiet labu šopingu!

 

 

 

Sīkāk par kūrortu:

 

 

Lido di Kamajore – pludmales zona vēsturiskajā Kamajores centrā.
Šī pilsēta ir ērti izvietota pie jūras un tā ir iekarojusi lielu interesi ar savām pludmalēm un maigām zeltītām smiltīm, tāpat ar skaistiem piekrastes skatiem.

 

Lido di Kamajore skaitās viens no komfortablākajiem un pieejamākajiem reģiona kūrortiem, kurš ietver pilnvērtīgu, mierīgu atpūtu. Šeit ir labi braukt ģimenēm ar maziem bērniem, kuriem tiešām nevajadzēs skumt – viņi varēs izmantot daudzskaitlīgas ūdens atrakcijas un parkus.
 

Atsevišķu uzmanību iegūst pilsētas piekrastē, kurā kā pērles kaklarotā iekārtojušies neskaitāmi restorāniņi. Katrā no viņiem pasniedz oriģinālus ēdienus no svaigiem jūras produktiem (obligāti pagaršojiet rīsus ar tintes zivi, zupu no svaigām mīdijām un zivi, kas cepta uz grila) un pasaulslavenos Toskānas vīnus. Šeit var stundām baudīt skaistus jūras skatus un klausīties neuzkrītošajā troksnī no senlaicīgām strūklakām. 
 

 

 

Sīkāk par viesnīcu:

 

 

Viesnīcai ir ļoti labs novietojums – līdz pludmalei var aiziet pa 2 minūtēm! 
Viesnīca “Eur” atrodas Lido di Kamajore centrā, tikai 100 m attālumā no pludmales un 5.minūšu braucienā no Viaredžo komūnas. Jūsu lietošanā liels atklāts baseins.

 

Skaņu izolējoši numuri ar kondicionieri noformēti pasteļtoņos. Katrs no tiem ir aprīkots ar satelīttelevīziju un balkonu ar skatu uz jūru vai kalniem. 
 

Viesu vajadzībām viesnīcā ir atveseļošanās centrs 120 m² lielumā  ar fitnesa centru un hidromasāžas vannu. Jums būs iespēja nobaudīt atvēsinošus dzērienus uz mēbelētās terases augšstāvā dārza lapenītē. Restorānā padod ekskluzīvus zivju ēdienus un ēdienus no internacionālās virtuves, tāpat slavenos Toskānas vīnus.
 

 

 

 

Brauciena programma

 

_______________________________________________________________________

 

1. diena - 11.09.

 

09:40. Izlidošana no Rīgas uz Pizu (Latvijas laiks). 
11:30. (itālijas laiks) – Ielidošana, autobusu transfērs uz kūrortu Lido di Kamajore (30 min.). 

 

Iekārtošanās viesnīca. Brīvais laiks. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

2. diena - 12.09.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz Florenci

 

 

Florence – viena no skaistākajām Itālijas pilsētām un pasaules kopumā ņemot. Atrodas vienreizējā kalnu provincē Toskāna, tā ir Itālijas Renesanses galvaspilsēta un Leonardo da Viņči, Dantes, Makjavelli un Mikelandželo dzimtene viennozīmīgi ietilpst to pilsētu sarakstā, kad jāapskata Itālijas nozīmīgākās pilsētas.

 

Skaitās, ka no tūkstoš pašiem labākajiem māksliniekiem otrajā tūkstošgadē 350 ir dzīvojuši vai strādājuši tieši Florencē. Botičellī, Mikelandželo, Brunaleski, Leonardo da Viņči, Bokačo, Alberti, Masaččo, Donatello, Vasari un Fra Andželikoi mākslas darbi piepilda un burtiski satricina pilsētu ar savu bagātību un lielumu mākslas krājumos un pilsētas dzīvi. Pati Florence iedvesmo: daudzi vietējie pilsētnieki ar viņiem piemītošu eleganci un neatkārtojamo itālisko gaumi izdaiļo ielas un laukumu ar savu klātbūtni.

 

Uffici galerija - viena no tūristu iemīļotākajām vietām, tik tiešām pie ieejas izveidojas prātam neaptveramas rindas, bet tajās ir vērts stāvēt, lai savām acīm skatītu neatkārtojamo muzeja arhitektūru, un galvenais - tajā savāktos pasaulē atzītāko mākslinieku unikālos audeklus. Tiem, kas vēlas, var apmeklēt slaveno Uffici galeriju kopā ar gidu. 
 

Cena: 75 eiro

       

 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā. Vakariņas.

 

_______________________________________________________________________

 

3. diena - 13.09.


 

Brokastis. 


Brīvais laiks. Atpūta kūrortā.

 

Vakariņas.

 

_______________________________________________________________________

 

4. diena - 14.09.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz Sjēnu un San Džiminjano   

 

 

Sjēna ir viena no populārākajām pilsētām Itālijas Toskānā. Viduslaiku pilsēta, kas atrodas UNESCO aizsardzībā, ar milzīgo marmora katedrāli, bruģētām ielām, daudzām pilīm un tempļiem piesaista tūkstošiem tūristu no visas pasaules.

 

Sjēnas svarīgākās apskates vietas ir Katedrāle un Piazza del Campo centrālais laukums. Uzturēties Sjēnā kaut vienu dienu ir liels prieks! Šeit ir viss, lai tūristam nebūtu garlaicīgi: gara un krāšņa pilsētas vēsture, kas ierakstīta viduslaiku palaco fasādēs, skatu platformas, no kurām paveras šīs pilsētas pasakas skaistums, milzīgs katedrāles komplekss, kur starp lieliskiem darbiem un skaistumu var izšķīst un pazust uz visu dienu, mākslas galerijas, privātkolekcijas, izcili arhitektu vārdi.

 

Pilsētu uzcēla etruski, tā auga un nostiprinājās viduslaikos, kad pa tās ielām uz Romu, bet pēc tam uz Jeruzalemes svētajām zemēm pārvietojās svētceļnieki no visas Eiropas. Franku ceļš, kas iet cauri pašai pilsētas sirdij, līdz mūsdienām ir palicis par pilsētas galveno ielu.
 

 

 

San Džiminjano ir viduslaiku pilsēta, kas saglabājusies līdz mūsdienām. Faktiski tā palika tāda pati kā 14. gadsimtā. San Džiminjano atrodas vairāk nekā 300 metrus garā kalnā. Tās vēsturiskais centrs ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Vislielāko uzplaukumu San Džiminjano sasniedza laika posmā no 11. gadsimta līdz 14. gadsimta pirmajai pusei. Šajā laikā tika uzbūvēti vairāk nekā 70 akmens torņi, kuru augstums pārsniedz 50 metrus. Šādus viduslaiku "debesskrāpjus" uzcēla pilsētas dižciltīgās ģimenes, lai parādītu savu varu un sociālo statusu. Līdz mūsdienām ir saglabājušies 14 torņi. Mēs apskatīsim viduslaiku cietokšņa sienas un ēkas, Vissvētākās Jaunavas Marijas baznīcu, pastaigāsimies pa senajām ielām un nogaršosim labāko Toskānas baltvīnu Vernaccia di San Gimignano.

 

Cena: 75 eiro

 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

5. diena - 15.09.

 

Brokastis. 


Brīvais laiks. Atpūta kūrortā.

 

Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

6. diena - 16.09.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz Nacionālo Parku Činkve Terre 

 

 

Činkve Terre (Piecas Zemes) - ir ļoti skaists nacionālais parks Itālijā. Katru gadu tas piesaista miljoniem tūristu.

Galvenie apskates objekti, kas interesē tūristus:

  • Pieci ļoti skaisti, koši un krāsaini ciemati, kas izvietoti uz klintīm virs jūras;
  • Simtiem pārgājienu taku pa neskartu ainavu ar ļoti skaistu dabu un fantastiskām ainavām;
  • Vecas pilis, mūri un citas senas celtnes;
  • Liels skaits mazu pludmaļu katrai gaumei.

 

Ekskursija sākas Portovenerē, kas tāpat kā Činkve Terre ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Jūs pastaigāsieties pa vecpilsētas šaurajām ieliņām un apmeklēsiet seno Dženovas cietoksni. Nogaršojiet slaveno Dženovas pesto mērci un aplūkojiet apkārtni no skaistajiem skatu punktiem.
 


 

Slavenie zvejnieku ciematiņi datējami ar 11. gadsimtu. Šīs vietas ir pieminētas Bokačo, Petrarkas un D'Annuncio darbos, un Činkve Terre saglabātā vēsture, skaistums un māksla ik gadu piesaista miljoniem ceļotāju no visas pasaules. Jūs pastaigāsieties pa skaisto Vernazza ar tās vienstāva namiņiem, apskatīsiet skaistās torņu mājas Manarolā, apmeklēsiet mazo Kornigliju, redzēsiet greznās Monterosso pludmales un iepazīsiet lielāko rajonu «Piecas zemes» - Riomadžori.

 

Mēs jūs izvadāsim pa šo burvīgo apdzīvoto vietu sarežģītajām ieliņām, pa gleznainiem kalnu celiņiem, no kuriem paveras elpu aizraujoša panorāma uz jūru un piekrasti. Pa ceļam jūs iepazīsiet vietējo kultūru, arhitektūru un bagāto vēsturi. Turklāt jums būs iespēja iepazīt jūras velšu virtuvi patīkamos restorānos un nobaudīt lieliskus Ligūrijas vīnus.
 

Cena: 75 eiro

       

 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā. Vakariņas.

        

_______________________________________________________________________

 

7. diena - 17.09.

 

Brokastis. 


Brīvais laiks. Atpūta kūrortā.

 

Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

8. diena - 18.09.

 

Brokastis. Transferts no viesnīcas uz lidostu.

 

12:10. Izlidošana ar reisu Piza - Rīga. Ierašanās Rīgas lidostā 16:00 (Latvijas laiks).


_______________________________________________________________________


Komo ezers


Viena no ēkas pie parka Guell ieejas (Barselona)


Mācību-konsultāciju centrs
“Vērtspapīri”

Developed & hosted by NetForce.LV