tālr. 67226308, m.tālr. 29351802

Izirējam apartamentus Bulgārijā!
1.līnijā!

Agrā rezervēšana uz Jauno 2020. gadu ar lieliskām atlaidēm!

Uzdāviniet sev lielisko atpūtu samtā sezonā!

 

 

Atpūta RODAS salā (Grieķija) Egejas jūrā! 
  

        
Dzīvošana lieliskā viesnīcā 4* «Cyprotel Faliraki Hotel» 
pie pašas jūras (7 naktis, VISS IEKĻAUTS)

  • Tiešais avio pārlidojums no Rīgas + 1 bagāža 20 kg (bezmaksas)!
  • Ēdināšana – viss iekļauts! Saulains laiks + ļoti silta jūra!
  • Apvienojiet atpūtu kūrortā pie jūras ar interesantu ekskursiju programmu!

 

      

 

Brauciena datums: 20. – 27. septembris 2020. gadā
Cena: 739,00 eiro 

 

Akcijas cena: 675,00 eiro (pēdējās 7 vietas)!

 

Cena ir spēkā līdz 19. augustam! Avanss – 250 eiro

 

 

 

Cenā iekļauts: tiešais avio pārlidojums Rīga – Roda – Rīga (AirBaltic), bagāža – 1 nododamā bagāža (20 kg), 1 rokas bagāža 8 kg (55 x 40 x 23 cm)  + 1 personīga manta (30 x 40 x 10 cm), , transferts no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ, dzīvošana 4 * viesnīcā «Cyprotel Faliraki Hotel»  (7 naktis), ēdināšana (viss iekļauts), krievu gida un grupas vadītāja pakalpojumi. 
Papildus tiek piedāvāts: ekskursijas (pēc vēlēšanas), apdrošināšana (sīkāk pēc pieprasījuma). Piemaksa par dzīvošanu 1-vietīgā numurā – 179 eiro.

 


 

 

Roda – viena no lielākajām salām Dodekanas arhipelāgā, kas atrodas Egejas jūrā. Salas ekonomika ir cieši saistīta ar tūrisma industriju, tie tad arī ir galvenie ienākuma avoti salas iedzīvotājiem. Viduslaikos svētā Jāņa ordeņa bruņinieki šeit uzcēla cietoksni, lai aizsargātu kristiešus no jezuītu uzbrukumiem. Mūsu laikos sala atkal ir pakļauta uzbrukumiem, šoreiz gan no tūristu puses, kuri vēlas pavadīt savus atvaļinājumus pašā saulainākajā Grieķijas salā. 

 

 

Visattīstītākais tūrisma centrs Rodosā – Faliraki – slavens ar savām smilšainajām pludmalēm, kas stiepjas 2 km garumā. Atpūtniekiem tiek piedāvātas ekskursijas ap tuvāk stāvošajām salām, apmeklējot visskaistākos līcīšus un pludmales. Arī izklaides jomā,  Faliraki nezin sev līdzīgas vietas visā salu arhipelāgā.
 

 

  • Izvēlieties drošu atpūtu – “Covid-19” saslimstības rādītājs Grieķijā aptuveni tikpat zems, kā Latvijā!

 

 

 

Sīkāk par viesnīcu:

 

4* viesnīca Cyprotel Faliraki - lieliska viesnīca ar 3 baseiniem, 2 bērnu baseiniem un akvaparku. Ir arī 12.000 m2 liels dārzs, sporta komplekss, restorāns un mini-markets. Līdz tuvākajiem punktiem tūristus nogādās bezmaksas vietējais autobuss. 

 

Šī ir viesnīca „viss iekļauts”. Ēdiens un dzērieni vietējos bāros ir iekļauti numuriņa cenā. Viesnīcas restorānā tiek pasniegti nacionālie un citu virtuvju ēdieni, kā arī brokastis tiek servētas „zviedru galda” veidā. Teritorijā atrodas uzkodu bārs un bāri pie baseiniem. Viesiem tiek piedāvāti barbekju vakari. 

 

Viesnīcas  Cyprotel Faliraki numuri ir ar balkoniem ar skatu uz dārzu un jūru, kā arī iebūvētiem kondicionieriem, televizoru un seifiem. Viesi var apmeklēt tenisa kortus, trenažieru zāli, kā arī uzspēlēt ūdens polo. Bērniem tiek organizēti dažādi pasākumi, tai skaitā bērnu tematiskās izklaides programmas. 
 

 

 

 

Brauciena programma

 

_______________________________________________________________________

 

1. diena - 20.09.

 

11:30. Satikšanas Rīgas lidostā. Reģistrācija uz reisu.
13:40. Izlidošana no Rīgas uz Rodu (AirBaltic).
17:15. Ielidošana uz Rodas salu,  autobusu transferts uz viesnīcu (aptuveni 20 min.).  

 

Brīvais laiks. Atpūta. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

2. diena - 21.09.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Apskates ekskursiju pa visu Rodas salu

 

 

Mūsu programma sāksies ar slavenā Fileramina pakalna apmeklējumu. Tā augstums ir 286 m. Tas atrodas salas ziemeļrietumos. Antīkajos laikos, šī vieta bija tīs noslēpumainu Jalissas salu pilsētu galvaspilsēta. Mēs noteikti pastaigāsimies pa slaveno Golgosa aleju, ko sargā milzīgs krusts 17 m augstumā. Iepazīsimies ar brīnišķīgiem stāstiem, kuri norisinājušies šeit, daudzu gadsimtu garumā. 

 

Tālāk mūsu ceļš stiepsies pa salas austrumu krastu uz brīnišķīgu ciematiņu – Kritiniju. Apmeklēsim vienu no slavenākajiem bruņinieku bastioniem – Kastello. Tas atrodas Attavirosas salas augstākā kalna pakājē. Bastions aizrauj ar  savu vēstures vēstījumu, kā arī jums būs iespēja apmeklēt etnogrāfisko muzeju, kas ir izvietots tā , ka paveras brīnišķīgs skats uz Rodas blakusesošajām salām. Muzejā izvietotie eksponāti ļaus jums iepazīt senos salas iedzīvotājus, to ikdienu, kultūru un mentalitāti. 
Nākošā mūsu pieturas vieta būs pašā „gaļīgākajā” un „vīnīgākajā” salas ciematiņā – Embonā. Šeit būs ieplānots garšīgs, patiešām autentisks grieķu mielasts.

 

Par galveno punktu mūsu ceļojumā, kļūs leģendārā Lindosa. Lindosas vēsture, faktiski ir visas Grieķijas vēsture miniatūrā. 117 metru aukstas klints virsotnē atrodas vēstures liecības 5.000 gadu garumā. Lindosa – ir viena no senākajām valsts akropolēm, kas pārvērtusies par arhitektūras paraugu tālākiem laikiem. Izcilas kaujas un lieliski vadoņi, noslēpumaini mecenāti un izcili prāti, tā ir īstā Lindosa.

 

Vēlāk pastaiga pa jaukajām pilsētiņas ieliņām, pacēlājs un akropoles apmeklējums. Tiem, kuri vēlēsies atsvaidzināties pēc piepildītās dienas, būs iespēja nopeldēties vienā no skaistākajiem Lindosas līcīšiem – apustuļa Pāvela līcis.
Pēc tam mēs apmeklēsim pašu slavenāko salas baznīcu, kas nosaukta Dievmātes Cambikas vārdā. Baznīcas vēsture tiek skaitīta vairāk kā 1.000 gadu garumā. Un nobeigumā, turpinot mītu, noslēpumu un leģendu tematiku, mēs apmeklēsim 7 avotus ar pastaigu pa noslēpumu tuneli.

 

Cena: 45 eiro (pieaugušiem), 20 eiro (bērniem).         

 

Brīvais laiks. Atpūta. Vakariņas.

 

_______________________________________________________________________

 

3. diena - 22.09.

 

 

Brokastis. 

 

Brīvais laiks. Pusdienas. Atpūta. 

 

Vakariņas.
        

_______________________________________________________________________

 

4. diena - 23.09.

 

Brokastis. 

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija pa Rodas pilsētu (aptuv. 3 stundas, pirmajā dienas pusē)  

 

 

Šī būs aizraujoša ekskursija uz bruņinieku laikmetu, pastaiga pa seno pilsētu, kura 1988. gadā tika iekļauta JUNESKO vispasaules mantojuma sarakstā. Pa bruņinieku ielu nokļūsim līdz Vareno Maģistru pilīm, apmeklēsim Muzeju laukumu, Ebreju kvartālu un, protams, viduslaiku Sv. Panteleimona baznīcu. Jūs uzzināsiet par 7 pasaules brīnumu «Rodas Kolosu». Pēc tam apmeklēsim pilsētas jauno pusi ar ostu, bruņinieku bāku, Sv. Nikolaja cietoksni, Labās vēsts baznīcu. 

                                                                                         

Cena: 20 eiro (pieaugušiem), 10 eiro (bērniem).         

 

 

Brīvais laiks. Atpūta. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

5. diena - 24.09.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Jūras kruīzs uz Halki salu 

 

 

«Jaunavības sala», «Klusums dziesma», «Simi miniatūra» – šie visi epiteti pēc taisnības pieder pie Halki salas. Neliels suši gabaliņš 38 km lielumā, atrodas 11 mīļu attālumā no Rodas. Salas vēsturē savijies pilnīgi viss: aizraujoša salas rašanās mitoloģija, viduslaiku bruņinieku stāsti, gadsimtu sena jūras sūkļu ieguves tradīcija, kas salas iedzīvotājiem kļuvusi par dzīves līmeņa uzplaukuma pamatu un vēlāk, lai cik jocīgi tas būtu, arī par krituma pamatu uz daudziem gadiem...

 

Halki – pavisam nesen nevienam nezināma vieta, nedaudzos pēdējos gados pārvērtusies par īstu gardēžu atpūtas vietu. Krāšņie līči pārvērsti par pievilcīgām pludmalēm, kristāldzidrais ūdens, tīrā, ar zivīm bagātā jūra pievilina cilvēkus. 

 

Interesantā arhitektūra, vēsturiski objekti, baznīcas un klosteri, iespaido ar savu hronoloģiju un ietekmi uz vietējiem iedzīvotājiem, šo visu mēs arī  apskatīsim. Satriecoša salas daļa  - galvaspilsēta, kas iespaido ar savu arhitektonisko stilistiku. Vietējo iedzīvotāju vienkāršība un sirsnība, reizināta ar viesmīlību, liks jums ne reizi vien atcerēties šo vietu un radīs vēlmi atgriezties vēl un vēl.

 

9.00 – Ierašanās zvejnieku ostā Kamirosā (dienvidrietumi)
9.15 – kuģa atiešana. 10.00 – ierašanās Halki salā. 10.30 – 11.30 – pastaiga pa neoklasicisma pilsētiņu un Nikolaja baznīcas apmeklējums.

11.30 – 12.30 – pacelšanās salas augstienē un Ercenģeļa Mihaila baznīcas apmeklējums (5. gadsimts, kā arī labākie panorāmas skati). 
12.30 – 16.00 – atpūta pludmalē, makšķerēšana, peldēšanās un pusdienošana.
16.00 – izbraukšana no salas.
16.45 – ierašanās Kamirosas ostā.
17.30 – Atgriešanās viesnīcā.


                                                                          

Cena: 45 eiro (pieaugušiem), 20 eiro (bērniem).         

 

 

Brīvais laiks. Atpūta. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

6. diena - 25.09.

 

Brokastis. 

 

Brīvais laiks. Pusdienas. Atpūta. 

 

Vakariņas.
        

_______________________________________________________________________

 

7. diena - 26.09.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Jūras kruīzs uz Simi salu 

 

 

Simi sala – ir  Dodekanesas pērle, visas Grieķijas un arhipelāga slavenākā sala. Sala, brīnumainā kārtā saglabājusi savu neatkārtojamo arhitektūru, sala nav zaudējusi savu mežonīgo dabas skaistumu, salas iedzīvotāji ir pirmie un vienīgie, kuri nodarbojas ar jūras sūkļu iegūšanu.

 

Ekskursija uz Simi salu notiks ar divu klāju katamarānu KINGSARON!

 

9.00 – Izbraukšana no Rodas ostas. 10.25 - ierašanās Jalosas ostā – centrālo Simi pilsētas ostu.
10.30 – 12.30 – pastaiga pa centrālo krastmalu, iepazīšanās ar mitoloģijas vēsturi, tradīcijām, salas arhitektūru, jūras sūkļu muzeja apmeklējums.

12.30 – 15.30 – brīvais laiks, iespēja atpūsties pludmalē, izbraukt ar pastaigu vilcieniņu gar krastmalu, ieturēt maltīti neskaitāmajos zivju restorāniņos.
15.30 – izbraukšana no Jalosas ostas. Brauciens uz salas zemāko līci (aptuveni 30 min.)

16.05 – Ierašanās klostera līcītī. Pulcēšanās krastmalā, iepazīšanās ar klostera vēsturi, klostera baznīcas apmeklējums, galvas noliekšana brīnumdares ikonas Mihailas Panormitisas priekšā. Iespēja 
apmeklēt Bizantijas un folkloras muzeju.
17.30 – Izbraukšana no līča, atgriešanās uz Rodu – aptuveni 18.20. 
Transfērs uz viesnīcu.

 

Cena: 45 eiro (pieaugušiem), 20 eiro (bērniem).         

 

 

Brīvais laiks. Atpūta. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

8. diena - 27.09.

 

Brokastis. Brīvais laiks. 
Pusdienas.


15:30. Transfērs no viesnīcas uz lidostu. Reģistrācija uz reisu. 
18:10. Aviopārlidojums Roda - Rīga. 21:50. Ielidošana Rīgā (Latvijas laiks).


_______________________________________________________________________


Komo ezers


Viena no ēkas pie parka Guell ieejas (Barselona)


Mācību-konsultāciju centrs
“Vērtspapīri”

Developed & hosted by NetForce.LV