tālr. 67226308, m.tālr. 29351802

Izirējam apartamentus Bulgārijā!
1.līnijā!

Agrā rezervēšana uz Jauno 2019. gadu ar lieliskām atlaidēm!

VĪNE (Austrija)
Mūzikas, valšu un parku pilsēta
      

  • Tiešais reiss no Rīgas uz Vīni 
  • Aktīva ekskursiju programma Vīnē
  • Ekskursija uz Bratislavu (Slovākija)
  • Dzīvošana lieliskā 4* viesnīcā (4 naktis, brokastis)

      

 

Brauciena datums: 25. – 29. novembris 2019. gadā 
Cena: 499,00 eiro

 

Akcijas cena: 449,00 eiro – pirmajiem 10 klientiem (avanss 180 eiro)

 

 

Cenā iekļauts: avio pārlidojums Rīga – Vīne - Rīga, bagāža (1 rokas bagāža - 40 см x 20 см x 25 см), transferts no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ, dzīvošana 4* viesnīcā «Hotel Mercure Wien Westbahnhof» 2-vietīgā numurā (4 naktis), ēdināšana (brokastis), krievu gida pakalpojumi. 
Papildus tiek piedāvāts: piemaksa par nododamo bagāžu – 1 rokas bagāža 10 kg (55 см x 40 см x 20 см) – 10 eiro viena virzienā vai 1 nododama bagāža 20 kg – 25 eiro viena virzienā,  piemaksa par 1-vietīgo numuru – 79 eiro, apdrošināšana (sīkāk pēc pieprasījuma), ekskursijas.

 

 

Vīne kļuva par labu piemēru spīdošajā, greznajā, skaļajā Hābsburgu dinastijas valdīšanas laikā. Impērijas laiks jau sen ir norietējis, bet iedzīvotāji, kuri ciena tradīcijas ir daudz ko no tā laika ir saglabājuši.

 

Bet, tas, kas saistās ar mākslu, ir atnācis līdz mums praktiski sākotnējā veidolā, pateicoties kultūras mantojumam, ko atstājuši lielie meistari, kuri ir uzauguši šajā zemē. Lieliskā, piesaistošā un burvīgā pilsēta apbur savus ciemiņus ar šarmu un aristokrātisku izsmalcinātību.

 

 

Sīkāk par viesnīcu:

Viesnīca Mercure Wien Westbahnhof atrodas 2 km attālumā no Vīnes centra, Nojbau rajonā. Burtiski tur pat blakus, aiz stūra, sākas Mariahilferštrase – viena no galvenajām Eiropas ielām, kur notiek visdzīvākā tirdzniecība. Soļa attālumā atrodas nacionālais teātris, Svētā Stefana katedrāle un centrālā Rietuma dzelzceļa stacija. Viesnīca atrodas 15 min brauciena attālumā no lidostas. 

Viesnīca lieliski patiks tiem tūristiem, kuri dod priekšroku kulturālai atpūtai pilsētā. Viesnīcas teritorijā ir pieejams restorāns, kurā var baudīt kā nacionālo, tā arī reģionālo virtuvi. Ir kafejnīca un bārs. Visas zonas ir aprīkotas ar bezvadu WiFi. Numuriņos pieejama satelīttelevīzija, telefons, mini bārs. 
Viesnīcai ir lieliskas atsauksmes, tās arī jūs varat apskatīt internetā. 


 

 

Brauciena programma

 

_______________________________________________________________________

 

1. diena - 25.11.

 

14:00. Satikšanās Rīgas lidostā. Reģistrācija uz reisu.

 

15:55. Izlidošana no Rīgas uz Vīni (Latvijas laiks).
17:00. Ielidošana, autobusu transferts uz viesnīcu.  Izmitināšana viesnīcā. Brīvais laiks. 


_______________________________________________________________________

 

2. diena - 26.11.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Autobusu apskates ekskursija pa Vīni ar Šēnbrunnas pils apmeklējumu (aptuveni 4 stundas)

 

Ekskursijas laikā, kura ilgs pusi dienas, Jūs paspēsiet iemīlēties Vīnē.

 

Mēs Jūs vedīsim pa slaveno Vīnes loku, kur jūs varēsiet iepazīties ar tādām Vīnes pērlēm, kā – Vīnes opera,  Izsmalcināto Mākslu Akadēmiju, Hābsburgu  ziemas rezidences arhitektūras kompleksu, Mākslas un Zinātnes muzeji, Austrijas Parlamenta un pilsētas Rātes ēkas, Universitāti, Drāmas Teātri, Biržas ēku. 

 

Bez tam Jūs redzēsiet arī Hābsburgu vasaras rezidenci – Šēnbrunnas pili, būs iespēja apskatīt arī šīs pils zāles un istabas. Tāpat tiek piedāvāta iespēja baudīt tā saucamo ābolu pīrāga šovu, kur varēsiet piedalīties slavenā ābolu pīrāga „Apfelstrudelshow“ tapšanā. Paredzēta štrūdeles degustācija kopā ar slavenās Vīnes kafija tases baudīšanu. 
Sastādiet arī paši savu programmu, jo kā zināms mūsu iespējas iegrožo vien mūsu iztēle!

 

Cena: 59 eiro         
Ieejas biļetes cena uz Šēnbrunnas pils: 17 eiro (pēc izvēles)

 

Brīvais laiks. Atpūta.  


_______________________________________________________________________

 

3. diena - 27.11.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Autobusu ekskursija uz Bratislavu (Slovākijas galvaspilsētu) (aptuveni 7 stundas)

Tikai 80 km no Vīnes atrodas Bratislava! Nepalaižat garām iespēju apmeklēt uzreiz divas Eiropas galvaspilsētas!

 

Bratislava ir viena no visjaunākajām Eiropas galvaspilsētām. Šeit varat redzēt lielu daudzumu dažāda laikmeta arhitektūras pieminekļu.

 

Bratislavas bagātās vēstures simbols ir Bratislavas mūris. No tā augstuma paveras brīnišķīgs skats ne tikai uz vecpilsētu, bet arī uz blakus esošo Austriju un Ungāriju. Pašā mūrī ir atklātas vēstures un mūzikas muzeja ekspozīcijas. Pils glabātuvēs atrodas unikāls arheoloģisks atradums – Moravskas Venēra. 
 

Viena no visiecienītākajām izklaidēm ir pastaiga pa Donavu līdz Devina mūrim, kur saplūst Donava un Morava. No Devina torņiem paveras aizraujošs skats uz Austriju un Ungāriju. Šeit Jūs arī atradīsiet piemiņas plāksni, kura ir veltīta organizācijai slavenā slovāku sabiedriskā darbinieka Ļudovita Štura vadībā.
 

Cena: 110 eiro         
 

Brīvais laiks. Atpūta.  

   

_______________________________________________________________________

 

4. diena - 28.11.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Autobusu ekskursija «Vīnes mežs» (aptuveni 4 stundas)

 

«Vīnes Meža pasakas» pazīst pat tie, kuri nekad nav bijuši Austrijā. Šīs ekskursijas laikā mēs iepazīsimies ar Vīnes meža rietumu daļu. Vīnes mežs ir ne tikai Austrijas galvaspilsētas zaļā rota, bet arī vesela dvēseliskā impērija. Šeit atrodas liels daudzums piļu un klosteru, kuru sienas glabā aizgājušo gadu leģendas un noslēpumus. 

 

Šīs tūres kulminācija, protams, ir cisteriāņu klostera – Hailigenkroicas apmeklējums. Pilnībā saglabājušas  klostera ēkas, celtas romantikas un gotikas stilos, katru gadu pievelk  tūkstošiem tūristu un ceļotāju. Brīvajā laikā jūs varēsiet apmeklēt vienu no visslavenākajām benediktīniešu klosteru vinotekām, kā arī piedalīties vīna degustācijā.  

Ekskursijas laikā redzēsiet arī bijušo Hābsburgu medību namiņu Maierlingā. Šeit traģiski gāja bojā kroņprincis Rūdolfs, vienīgais Kaizera Franča Jozefa dēls. 

 

Ekskursijas beigās paredzēta pastaiga pa kūrortpilsētu Bādeni, kura ir slavena ar saviem termālajiem avotiem. Pēc vēlēšanās ekskursiju var papildināt ar termālā kompleksa “Romas Avoti” apmeklējumu.

 

Cena: 49 eiro         
 

Brīvais laiks. Atpūta.  

______________________________________________________________________

 

5. diena - 29.11.

 

Brokastis. Transfērs no viesnīcas uz lidostu.  


12:45. Avio pārlidojums Vīne - Rīga. Ielidošana Rīgā - 15:45 (Latvijas laiks).

_______________________________________________________________________


Komo ezers


Viena no ēkas pie parka Guell ieejas (Barselona)


Mācību-konsultāciju centrs
“Vērtspapīri”

Developed & hosted by NetForce.LV