tālr. 67226308, m.tālr. 29351802

Izirējam apartamentus Bulgārijā!
1.līnijā!

Agrā rezervēšana uz Jauno 2022. gadu ar lieliskām atlaidēm!

Uzdāviniet sev lielisko atpūtu samtā sezonā!

 

 

Atpūta vislabākajā Toskānas Rivjēras kūrortā – Lido di Kamajore 

 

Tirēnu jūras piekrastē samta sezonā
lieliskajā viesnīcā «Hotel EUR» pie pašas jūras! 
(7 dienas Toskānā, skats uz jūru, brokastis+vakariņas)

 

  • Tiešais aviopārlidojums no Rīgas uz Pizu (AirBaltic)! 
  • Ekskursijas uz Florenci un Pizu!
  • Termālais kūrorts Montekatini          
  • Apvienojiet atpūtu kūrortā pie jūras ar interesantu ekskursiju programmu!

 

      

 

Datums: 23. – 30. septembris 2022. gadā  (samtā sezona)
Cena: 799,00 eiro 

 

Akcijas cena: 749,00 eiro (pēdējās 5 vietas)
 

 

Cenā iekļauts: avio pārlidojums, 1 rokas bagāža (līdz 8 кg), transferts no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ, dzīvošana viesnīcā (7 naktis), ēdināšana (brokastis un vakariņas), krievu gida pakalpojumi. 
Papildus tiek piedāvāts: piemaksa par nododamo bagāžu (20 kg – 30 eiro viena virzienā), apdrošināšana (sīkāk pēc pieprasījuma), ekskursijas uz Florenci, Pizu, Lukku un Montekatini. Piemaksa par dzīvošanu 1-vietīgā numurā – 90 eiro.


 


Piedāvājam Jums baudīt atpūtu Toskānas reģionā, kur ir visskaistākie pieminekļi un bagātāka kultūra Itālijā! Pateicoties kultūras bagātībai, maigajam klimatam un Toskānas ainavu šarmam tas ir iecienītākais galamērķis tūrisma braucieniem! Papildus atpūtai pludmale Jums tiek piedāvāts plašs ekskursiju klāsts! Apmeklējiet Pizas pilsētu un slaveno torni, Florenci, degustējiet vīnus Bolgeri vīna pagrabos un veiksiet labu šopingu!

 

 

Sīkāk par kūrortu:

 

 

Lido di Kamajore – pludmales zona vēsturiskajā Kamajores centrā.
Šī pilsēta ir ērti izvietota pie jūras un tā ir iekarojusi lielu interesi ar savām pludmalēm un maigām zeltītām smiltīm, tāpat ar skaistiem piekrastes skatiem.

 

Lido di Kamajore skaitās viens no komfortablākajiem un pieejamākajiem reģiona kūrortiem, kurš ietver pilnvērtīgu, mierīgu atpūtu. Šeit ir labi braukt ģimenēm ar maziem bērniem, kuriem tiešām nevajadzēs skumt – viņi varēs izmantot daudzskaitlīgas ūdens atrakcijas un parkus.
 

Atsevišķu uzmanību iegūst pilsētas piekrastē, kurā kā pērles kaklarotā iekārtojušies neskaitāmi restorāniņi. Katrā no viņiem pasniedz oriģinālus ēdienus no svaigiem jūras produktiem (obligāti pagaršojiet rīsus ar tintes zivi, zupu no svaigām mīdijām un zivi, kas cepta uz grila) un pasaulslavenos Toskānas vīnus. Šeit var stundām baudīt skaistus jūras skatus un klausīties neuzkrītošajā troksnī no senlaicīgām strūklakām. 
 

 

Sīkāk par viesnīcu:

 

 

Viesnīcai ir ļoti labs novietojums – līdz pludmalei var aiziet pa 2 minūtēm! 
Viesnīca “Eur” atrodas Lido di Kamajore centrā, tikai 100 m attālumā no pludmales un 5.minūšu braucienā no Viaredžo komūnas. Jūsu lietošanā liels atklāts baseins.

 

Skaņu izolējoši numuri ar kondicionieri noformēti pasteļtoņos. Katrs no tiem ir aprīkots ar satelīttelevīziju un balkonu ar skatu uz jūru vai kalniem. 
 

Viesu vajadzībām viesnīcā ir atveseļošanās centrs 120 m² lielumā  ar fitnesa centru un hidromasāžas vannu. Jums būs iespēja nobaudīt atvēsinošus dzērienus uz mēbelētās terases augšstāvā dārza lapenītē. Restorānā padod ekskluzīvus zivju ēdienus un ēdienus no internacionālās virtuves, tāpat slavenos Toskānas vīnus.
 

 

 

 

Brauciena programma

 

_______________________________________________________________________

 

1. diena - 23.09.

 

07:30. Izlidošana no Rīgas uz Pizu (Latvijas laiks). 
09:20. (itālijas laiks) – Ielidošana, autobusu transfērs uz kūrortu Lido di Kamajore (30 min.). 

 

Iekārtošanās viesnīca. Brīvais laiks. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

2. diena - 24.09.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Autobusa apskates ekskursija uz Florenci 

 

 

Florence – viena no skaistākajām Itālijas pilsētām un pasaules kopumā ņemot. Atrodas vienreizējā kalnu provincē Toskāna, tā ir Itālijas Renesanses galvaspilsēta un Leonardo da Viņči, Dantes, Makjavelli un Mikelandželo dzimtene viennozīmīgi ietilpst to pilsētu sarakstā, kad jāapskata Itālijas nozīmīgākās pilsētas.

 

Skaitās, ka no tūkstoš pašiem labākajiem māksliniekiem otrajā tūkstošgadē 350 ir dzīvojuši vai strādājuši tieši Florencē. Botičellī, Mikelandželo, Brunaleski, Leonardo da Viņči, Bokačo, Alberti, Masaččo, Donatello, Vasari un Fra Andželikoi mākslas darbi piepilda un burtiski satricina pilsētu ar savu bagātību un lielumu mākslas krājumos un pilsētas dzīvi. Pati Florence iedvesmo: daudzi vietējie pilsētnieki ar viņiem piemītošu eleganci un neatkārtojamo itālisko gaumi izdaiļo ielas un laukumu ar savu klātbūtni.

 

Uffici galerija - viena no tūristu iemīļotākajām vietām, tik tiešām pie ieejas izveidojas prātam neaptveramas rindas, bet tajās ir vērts stāvēt, lai savām acīm skatītu neatkārtojamo muzeja arhitektūru, un galvenais - tajā svāktos pasaulē atzītāko mākslinieku unikālos audeklus. Tiem, kas vēlas, var apmeklēt slaveno Uffici galeriju kopā ar gidu. 

 

Cena: 65 eiro

       

 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā. Vakariņas.

 

_______________________________________________________________________

 

3. diena - 25.09.

 

Brokastis. 


Brīvais laiks. Atpūta kūrortā.

 

Vakariņas.


        

_______________________________________________________________________

 

4. diena - 26.09.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz termālo kūrortu Montekatini  

 

 

Toskānā atrodas vislielākais termālo kūrortu skaits Itālijā. No 39 kūrortiem vislielākie ir Montekantini un Kiančano.  Bieži, pazemes ūdeņi, kas ir bagāti ar minerālvielām, atrod izeju starp klintīm, veidojot dabīgos baseinus, kuros var ienirt ar visu galvu un saņemt ārstnieciskās procedūras gan ķermenim, gan dvēselei. 
Toskānas Termi ir kļuvuši par termālā tūrisma etalonu Itālijā. Blakus avotiem ir uzcelti ekstra klases viesnīcas un moderni kūrortu centri, kas piedāvā lielu procedūru klāstu pat visprasīgākajiem klientiem. 
Šajos veselības tempļos tradicionālās ārstniecības metodes tiek apvienotas ar jaunajām tendencēm, tādējādi ļaujot sasniegt psihofizisko līdzsvaru.  

 

Montekatini Termi ir vienlaicīgi gan pilsētas nosaukums, gan arī kūrorta nosaukums. Pateicoties lielajam parku skaitam, šo pilsētu sauc arī par parku pilsētu. Bet restorāni un pilis līdz pat šai dienai glabā atmiņas par slavenībām, kas senāk šeit ciemojušās. Atpūta nozīmē vienlaicīgi gan ārstniecības, gan arī kulturālu un atslābinošu izklaidi. 
Šis kūrorts tiek uzskatīts par labāko Itālijā un par vienu no vislabākajiem Eiropā. Ārstnieciskās programmas izstrādā labākie kūrorta medicīnas profesionāļi. Montekatini Termi ir ideāli piemērota vieta, kur savest kārtībā sevi un pavadīt lielisku un veselīgu atvaļinājumu. 

 

Cena: 59 eiro

 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

5. diena - 27.09.

 

Brokastis. 


Brīvais laiks. Atpūta kūrortā.

 

Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

6. diena - 28.09.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Autobusu ekskursijas uz Pizu un pilsētu Lukka  

 

 

Itāļu Piza – tā ir pilsēta noslēpumu. Galvenokārt pilsēta ir slavena ar savu Pizas torni. Neskatoties uz to, ka pilsēta ir dekorēta ar daudziem citiem pieminekļiem, slavenais tornis aizēno visus Pizas skatus kopā. Pilsētas iedzīvotāji sauc torni par "ieilgušo brīnumu", un viņš atrodas Brīnumu laukumā (Piazza dei Miracoli). Īstenība pašā tornī nemaz nav nekas brīnumains, jo tā ir vienkārša arhitektu kļūda. Torņa būvniecību sāka – 9. augusta 1173.gada. Un ilga vairāk nekā divus gadsimtus. 

 

Lukka (Lucca) — pilsēta atrodas Toskānas reģionā pie Serkio upes. Lukku dibinātāji visticamāk bija liguri. Tās nosaukums radies no vārda "luck" - purvaina vidiene. 
III g.s. pirms mūsu ēras Lukkā ieradās Romieši un pilsēta kļuva par vienu no lielākajām Romas impērijas apmetnēm. XIII g.s. tā kļuva par lielāko tirdzniecības centru Eiropā. Pilsētu apjoza aizsargsiena 4,2 km garumā. Siena celta  XVI-XVII g.s. 

 

 

Cena: 59 eiro

       

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā. Vakariņas.

        

_______________________________________________________________________

 

7. diena - 29.09.

 

Brokastis. 


Brīvais laiks. Atpūta kūrortā.

 

Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

8. diena - 30.09.

 

Brokastis. Transferts no viesnīcas uz lidostu. 


10:05. Izlidošana ar reisu Piza - Rīga. Ierašanās Rīgas lidostā 13:55 (Latvijas laiks).


_______________________________________________________________________


Komo ezers


Viena no ēkas pie parka Guell ieejas (Barselona)


Mācību-konsultāciju centrs
“Vērtspapīri”

Developed & hosted by NetForce.LV