tālr. 67226308, m.tālr. 29351802

Izirējam apartamentus Bulgārijā!
1.līnijā!

Agrā rezervēšana uz Jauno 2024. gadu ar lieliskām atlaidēm!

Atpūta vislabākajā Venēcijas Rivjēras 
kūrortā - Lido di Jesolo Adrijas jūras piekrastē


4* viesnīcā «Cambridge» (7 naktis, skats uz jūru, brokastis + vakariņas)

  • Aviopārlidojums no Rīgas + numuri ar skatu uz jūru
  • Ekskursijas uz Venēciju, Veronu, Gardas ezeru
  • Ekskursijas uz Vičencu un Paduju
  • Ekskursijas uz Murano un Burano salām + lielisks šopings!

      

 

Brauciena datums: 22. - 29. maijs 2024. gadā

Cena: 949,00 eiro
 

Akcijas cena: 859,00 eiro (pēdējās 4 vietas)

 

 

Cenā iekļauts: tiešais avio pārlidojums Rīga - Venēcija - Rīga, 1 rokas bagāža (40 x 20 x 25 cm), transferts no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ, dzīvošana 4* viesnīcā «Cambridge» (7 naktis), ēdināšana (brokastis un vakariņas), gida pakalpojumi. 
Papildus tiek piedāvāts: piemaksa par rokas bagāžu Priority (55 x 40 x 20 cm) – (10 kg – 15 eiro viena virzienā), piemaksa par nododamo bagāžu (10 kg – 15 eiro viena virzienā) vai (20 kg – 25 eiro viena virzienā), apdrošināšana (sīkāk pēc pieprasījuma), ekskursijas. 
Piemaksa par dzīvošanu 1-vietīgā numurā – 249 eiro.

 

 

 

 

Lido di Jesolo - ir viens no visslavenākajiem kūrortiem Venēcijas Rivjērā, kas atrodas valsts ziemeļu daļā (35 km attālumā no Venēcijas), Adrijas jūras krastā. Šeit nav plašu ielu un augstu namu, pat automašīnu kustība ir ierobežota. Šis ir pilnībā ekoloģiski tīrs nostūris. Lido di Jesolo - ir 15 km plašu smilšainu pludmaļu ar zeltaini brūnām smiltīm. Pludmales ir lieliski aprīkotas, par papildus samaksu var paņemt nomā saulessargus, sauļošanās krēslus. Strādā akvaparks, lunaparks, akvārijs un terārijs. Var doties ekskursijā uz Gardalendu – Itāļu Disnejlendu.

 

Labi ir attīstīta sabiedriskā transporta sistēma, pie kam kā pilsētā tā arī ārpus tās. Nesagādās grūtības patstāvīgi aizbraukt līdz Venēcijai. No centrālās autobusu stacijas līdz piestātnei Punta Sabbioni kursē pilsētas autobuss. No piestātnes katru pusstundu uz Venēciju dodas kuteris. Ceļš kopumā aizņem pusotru stundu. 
 


 

 

Sīkāk par viesnīcu:

 

 

Viesnīca «Cambridge» 4* atrodas pašā kūrorta Lido di Jesolo centrā, klusā vietā, pirmajā līnijā no jūras, netālu no Maccini laukuma. 2 km attālumā no tā atrodas akvaparks. Šī ir skaista, komfortabla viesnīca, nesen pilnībā izremontēta. Apkalpojošais personāls rada katram klientam mājīgus un patīkamus apstākļus, lai katrs šeit varētu justies kā mājās, varētu pavadīt neaizmirstamu atvaļinājumu. Viesnīcas restorāns piedāvā gardus reģionālās, nacionālās un starptautiskās virtuves ēdienus apvienojumā ar labākajiem reģionālajiem vīniem. 
Pludmale - privāta, smilšaina, pirmā līnija. Saulessargi, atpūtas krēsli – bez maksas. 
Numuriņi un izvietojums. Balkons ar sānu saktu uz jūru, vannas istaba, duša, tualete, fēns, telefons, televizors, kondicionieris, ventilators, ledusskapis, seifs, mini-bārs. 

 

Lieliskas atsauksmes no mūsu latviešu grupas jau 12 gadus pēc kārtas!!!
 

 

 

Brauciena programma

 

_______________________________________________________________________

 

1. diena - 22.05.

 

14:40. Izlidošana no Rīgas uz Venēciju (Latvijas laiks). 
16:15. (Itālijas laiks) - Ielidošana Venēcijā, autobusu transferts uz kūrortu Lido di Jesolo (ap 45 min.)

 

Iekārtošanās viesnīcā. 

 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Lido di Jesolo. Vakariņas.
_______________________________________________________________________

 

2. diena - 23.05.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz Venēciju (autobuss + kuģītis)

 

Izbraukšana no Lido di Jesolo ar autobusu līdz Punta Sabioni piestātnei, pēc tam ar kuģīti uz Venēciju. Tālāk apskates ekskursija kopā ar gidu. Brīvais laiks. Atpakaļ ar kuģīti līdz piestātnei. Autobuss līdz viesnīcai. Atgriešanās uz viesnīcu.                                                                                                                      
 

Venēcija  – pilsēta, kurai ir daudzi epiteti: «Adriatikas karaliene», «kanālu un piļu pilsēta», «Aizņemtā», un tie ir tikai paši pazīstamākie. Venēcijai ir divējāds raksturs: ūdens un sauszeme, ilga vēsture un šaubīga nākotne, gaisīga izsmalcinātība un neskaidras skumjas. Pilsēta ir uzbūvēta uz 117 mazām saliņām, starp kurām ir izvietoti 150 kanāli, kas savā starpā ir savienoti ar pārsteidzošiem tiltiņiem; pār vienu galveno kanālu vien ir trīs galvenie tilti. 

 

Vēsturiskais pilsētas centrs ir sadalīts sešos kvartālos: San Merko, Dorsoduro, San Polo, Santa Kroče, Kannaredžio un Kastello. Galvenā pilsētas artērija skaitās Grand Kanal, kas iet cauri visiem rajoniem un kas vijās cauri visai Venēcijai, sākot jau no dzelzceļstācijas San Marko. Venēcijā vajag pārvietoties kājām, un tur, kur nevar iet, var pārvietoties pa ūdeni: eksistē liels daudzums upju tramvaju, ūdens takšu un pazīstamās gondolas.
 

Venēcijai ir viegli piedot viņas paštīksmināšanos. Pilnībā uzbūvēta uz ūdens, uzdrīkstoties mest izaicinājumu jūras stihijai, Venēcija nelīdzinās nevienai citai pilsētai. Nav svarīgi, cik Jūs reizes esat redzējis to kino vai reklāmās, reālā Venēcija liksies vairāk pasakaina un sirreālistiska nekā Jūs vispār to varējāt iedomāties līdz šim. 
 

Cena: 89 eiro
Cena par kuģīti uz Venēciju un atpakaļ: 15 eiro

 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Lido di Jesolo. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

3. diena - 24.05.

 

Brokastis.
 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Lido di Jesolo. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

4. diena - 25.05.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Autobusu ekskursija uz Veronu (Romeo un Džuljetas pilsētu) un slavenais Garda 

 

Ekskursijas laikā jūs ieraudzīsiet slaveno amfiteātri – Arena-di-Verona, kas tagad skaitās pati lielākā operas skatuve zem atklātām debesīm; baziliku San-Dzeno, kas ir veltīta Veronas aizbildnim, katedrāli, Džuljetas mājiņu un Romeo māju, Sv. Anastasijas baziliku un slaveno Pjacca delle Erbe. 

 

Gardas ezers - lielākais un skaistākais Alpu rajona ezers Eiropā. Unikāls mikroklimats, neatkārtojami skati, pilsētiņu skaistums apkārt ezeram, Sirmione – viena no skaistākajām un slavenākajām. Izlutinātie mākslas baudītāji var priecāties par viduslaiku cietoksni Skalidzerovu, kas stāv tieši ūdenī, un seno romiešu rakstnieka Kattulas villas drupas. Visu ievērības cienīgo objektu apskati var pabeigt ar patīkamu braucienu ar kuģīti pa Gardas ezeru.   

 

Cena: 99 eiro

 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Lido di Jesolo. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

5. diena - 26.05.

 

Brokastis.
 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Lido di Jesolo. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

6. diena - 27.05.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Autobusu ekskursija uz Vičencu un Paduju

 

Vičenca – Palladio  pilsēta ir slavena visā pasaulē pateicoties savai grandiozajai arhitektūrai. Tā ir arī viena no Veneto apgabala bagātākajām pilsētām.  Vičenca atrodas paugurainā vietā, Beriči kalna pakājē, tur satek kopā divas upes – Bakiljone un Retrone. Romieši sāka saukt šo pilsētu par Vičenciju. Vēl joprojām pilsētas kvartālos var redzēt Romai raksturīgo  regulāro plānojumu.  Pat mūsdienu A. Palladio  un Kontra del Monta prospekti atrodas turpat, kur agrāk bija galvenie romiešu ceļi, kas satiekas pilsētas centrā. 

 

Tāpat šeit tiek saražota liela daļa no Itālijas juvelierizstrādājumiem, tāpēc Vičencu sauc arī par “Itālijas zelta galvaspilsētu”. Apmeklējot Vičencu jūs varēsiet iepazīties ar brīnišķīgo vietējo kulināriju, kur joprojām tiek cieņā turētas unikālas tehnoloģijas un senas tradīcijas.

 

Paduja – mūsdienīga pilsēta, kura mērķtiecīgi aug un attīstās, lai varētu iet kopā ar laiku, bet tai pašā laikā neaizmirst par pagātni, slavinot ne tikai vēsturi ar saviem mākslas darbiem , bet arī ar daudz iniciācijām zinātnes un tehnikas, rūpniecības un tirdzniecības  jomā. 
 

Paduja ir ar bagātām mākslas un arhitektūras tradīcijām. Tā lepojas ar izciliem vēstures pieminekļiem, kā Kapella del Skrovenji, sv. Antonija bazilika, pieminekli Gatamelattem, Ermitanes baznīcu un citiem.
 

Cena: 99 eiro

 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Lido di Jesolo. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

7. diena - 28.05.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:


Venēcijas lagūnas salas (Murano – Burano – Torčello) 


            

 

Murano sala, apdzīvota jau no antīkiem laikiem, kļuva slavena jau no XIII gadsimta kā stikla pūtēju sala, kad aiz bailēm no ugunsgrēkiem šeit bija nogādāti visi venēciešu stikla pūtēji. Uz Murano prata taisīt lietas, kuras līdz pat XVIII gadsimtam netaisīja neviena Eiropas valsts, - pirmkārt jau spoguļus un brilles. Piekrastes galā stāv San-Petro-Martine baznīca, kas ir interesanta ar to, ka tur ir Bellīnī audekli (“Debesīs uzņemšana” un “Dievmāte tronī ar svētajiem”).

 

Zvejnieku saliņa Burano – skaista vieta, ar mājelēm, kas izkrāsotas kā krāsainas konfektes. Šī sala ieguva atpazīstamību kā mežģiņu sala. Pa to var pastaigāties gar tuksnešainiem kanāliem, papriecāties par raibajām mājiņām, iziet uz galvenā laukuma - Piazza Galuppi, kur centrā ir piemineklis Baldassare Galuppi, XVII gadsimta komponistam, kurš radīja mūziku Goldoni lugai. San-Martino baznīcā pati nozīmīgākā glezna – Tjepolo sentimentālā „Krustā sišana” (1725), pretī baznīcai atrodas Mežģīņu muzejs. 

 

Torčello mūsdienās – melanholijas un romantisma norieta simbols, un pat grūti noticēt, ka tieši Torčello iedzīvotāji aizveda uz Venēciju Svētā Marka mirušo ķermeni uz Venēciju  un, ka XIV gadsimtā šeit dzīvoja vairāk nekā 20 tūkstoši cilvēku, kamēr tos vēl nebija skārusi un padzinusi malārija. Laukumā divas senas baznīcas: Santa-Maria-Assunta, pati vecākā baznīca lagūnā, kas sākta celt jau 638 gadā. Pašreizējā ēka – XI gadsimtā. Baznīcas priekšā, kā redzams pēc pamatiem, VII gadsimtā bija apaļš babtistērijs, bet pa labi vēl joprojām stāv miniatūrā Santa-Foska, pati bizantiskākā Venēcijas baznīca (XI gs.). 
 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Lido di Jesolo. Vakariņas.
_______________________________________________________________________

 

8. diena - 29.05.

 

Brokastis. Brīvais laiks.
 

Transferts no viesnīcas uz lidostu. 
16:40. Izlidošana ar reisu Venēcija - Rīga. Ielidošana Rīgas lidostā 20:10 (Latvijas laiks).

____________________________________________________________________


Komo ezers


Viena no ēkas pie parka Guell ieejas (Barselona)


Mācību-konsultāciju centrs
“Vērtspapīri”

Developed & hosted by NetForce.LV