tālr. 67226308, m.tālr. 29351802

Izirējam apartamentus Bulgārijā!
1.līnijā!

Agrā rezervēšana uz Jauno 2020. gadu ar lieliskām atlaidēm!

Atpūta vienā no labākajām 
Horvātijas kūrortiem - Zadarā

 

Adrijas jūras piekrastē
4* lieliskā viesnīcā «Hotel Pinija»

(7 naktis, brokastis+vakariņas)

 

  • Tiešais avio pārlidojums no Rīgas!
  • Saulains laiks + ļoti silta jūra!
  • Apvienojiet atpūtu kūrortā pie jūras ar interesantu ekskursiju programmu!

      

 

Brauciena datums: 19. – 26. augusts 2020. gadā 
Cena: 829,00 eiro

 

Akcijas cena: 799,00 eiro (pirmajiem 10 klientiem)
Avanss – tikai 190 eiro! 

 

 

Cenā iekļauts: tiešais avio pārlidojums Rīga – Zadara – Rīga, bagāža (1 rokas bagāža - 40 см x 20 см x 25 см), transferts no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ, dzīvošana 4* viesnīcā «Hotel Pinija» 2-vietīgā numurā (7 naktis), ēdināšana (brokastis + vakariņas), krievu gida pakalpojumi. 
Papildus tiek piedāvāts: piemaksa par nododamo bagāžu – 1 nododama bagāža 10 kg (55 см x 40 см x 20 см) – 15 eiro viena virzienā vai 1 nododama bagāža 20 kg – 25 eiro viena virzienā,  piemaksa par 1-vietīgo numuru – 180 eiro, apdrošināšana (sīkāk pēc pieprasījuma).

 

Arī tiek piedāvāta: ekskursiju pakete – 199 eiro.
Ekskursiju paketes cenā iekļauts: apskates ekskursija Zadaras pilsētā, brauciens uz nacionālo parku Krka, ekskursija uz Plitvickas ezeriem, ekskursija uz Splitu, Trogiru un uz Klisas cietoksni

 

 

Horvātija, skaista Eiropas valsts, kas robežojas ar Vidusjūru dienvidos, ar Centrālo Eiropu ziemeļos, ar Balkānu valstīm dienvidaustrumos. Gadsimtiem ilga cīņa par neatkarību, kā arī valsts dalīšanās «krustu šķērsu», radīja to teritorijas formu, kāda tā ir patreiz, izliektā formā gluži kā pusmēness. 

 

 

Ja Jūs kaut reizi esat gribējuši atrast vienpatību uz salas, tad Horvātija ir īstā vieta. Ne velti Horvātijas otrs nosaukums ir «tūkstoš salu zeme». Adrijas piekraste, stiepjas 1778 km garumā. Smaragda  - zilie ūdeņi, pludmales ar maziem akmentiņiem un grants klājumu, un daudz mazu neskartu saliņu, padara šo vietu par ideālu tūristiem, kuri mīl atpūtu pie jūras, bet cenšas izbēgt no ļaužu pūļiem.

 

 

Tie,  kuriem patīk daba, nedrīkst izlaist no redzes loka Horvātijas dabas parkus, to ir veseli 8, kā arī 10 dabas rezervāti. Paši slavenākie ir Krka un Plitvickas ezeri.

 

 

 

 

Sīkāk par viesnīcu:

 

 

4* viesnīca Pinija atrodas jūras krastā Petrčanē, 20 km attālumā no Zadaras lidostas. Netālu atrodas Arheoloģijas muzejs, bet līdz Zadaras pilsētai var aizbraukt nieka 20 minūšu laikā.
Izbaudiet izsmalcinātus Vidusjūras ēdienus vietējā restorānā, vakariņu laikā. Viesnīcas bārā varat nobaudīt vīnu un citus dzērienus.

 

Jūsu rīcībā atklāts baseins ar plašu terasi un sauļošanās vietām, kā arī baseins zem jumta. Ir iespējams nodarboties ar fitnesu sporta centrā, bet pēc treniņa atslābināties SPA salonā, izbaudot masāžu. Ja Jūs priekšroku dodat aktīvai atpūtai, tad spēlējiet lielo tenisu vai golfu.
Katrā numuriņā atrodas televizors ar plakano ekrānu un satelītprogrammām, kondicionieris un ledusskapis. Visā viesnīcas teritorijā ir izmantojams bezmaksas Wi-Fi.

 

 

 

 

Brauciena programma

 

_______________________________________________________________________

 

1. diena - 19.08.

 

09:30. Satikšanās Rīgas lidostā. Reģistrācija uz reisu.

11:25. Izlidošana no Rīgas uz Zadaru (Horvātija). 
 

12:55. Ielidošana Zadarā. Transfērs uz viesnīcu (aptuveni 20 minūtes).
    
Brīvais laiks. Atpūta. Vakariņas.

 

_______________________________________________________________________

 

2. diena - 20.08.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Apskates ekskursiju Zadaras pilsētā un brauciens uz nacionālo parku Krka (iekļauta ekskursiju paketē)

 

 

Zadara – skaista pilsēta ar vēsturi 3.000 gadu garumā, tā sastāv no senās daļas, kas atrodas pussalā un no jaunās, kas stiepjas gar piekrasti. Kā apdzīvota vieta ar nosaukumu Zadera, tā tiek minēta grieķu un romiešu dokumentos. Šeit ir lieliski saglabājušies daudz vēsturisku pieminekļu. Sevišķu vietu to starpā ieņem IX gadsimta sv. Donata baznīca, vienīgā monumentālā baznīca, kas celta Dalmācijā agrajos viduslaikos. Šī unikālā celtne ir bez pamatiem un stāv uz redzamām romiešu foruma atlikām. No viduslaikiem labi saglabājušās cietokšņa sienas, torņi, Renesanses vārti, Jūras vārti, arsenāls un pati lielākā cietokšņa siena, 8-16 m. platumā. Sv. Marijas baznīcā tiek glabātas sakrālās  relikvijas:  «Zadaras pilsētas zelts un sudrabs», ko mēs arī apmeklēsim.   

 

 

Nobraucot  87 km no Zadaras, mēs nokļūsim Krkas nacionāla parka teritorijā, kas šo statusu ieguva 1985. gadā un ir septītais jaunākais šāda veida parks Horvātijā.  Tā teritorija sastāda 111 km2 un stiepjas gar Krkas upi, kas ietek Adrijas jūrā.  Pateicoties dažādajai florai  (860 veidu un paveidu )  un faunai  (18 zivju veidu, 222 punu veidu ) Krka ir viena no vissvarīgākajām dabas rezervāta vietām Eiropā. Pēc pastaigas pa taciņām un koka laipām, Jūs varēsiet nopeldēties ūdenskritumā.

 

Atgriešanās uz viesnīcu ap 16:00.

 

Brīvais laiks. Atpūta. Vakariņas.
 

_______________________________________________________________________

 

3. diena - 21.08.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz Plitvickas ezeriem (iekļauta ekskursiju paketē)

 

 

Dodoties šajā ekskursijā, Jūs uzdāvināsiet sev brīnumu pilnu dienu, kurā varēsiet izbaudīt Viņa Majestātes dabas skaistumu. Ticiet mums, Jūs negribēsiet, lai šī pasaka beigtos!

 

Nacionālais parks -  Plitvicas ezeri – ir viens no vispopulārākajiem nacionālajiem parkiem Horvātijā. Tas sastāv no 16 savstarpēji saistītiem ezeriem, kas novietojušies kā pakāpieni. Ieejot parkā Jūs nokļūstat visiespaidīgākajā vietā uz zemes virsmas. Krāšņas ūdenskritumu kaskādes, tirkīza krāsas vistīrākais ūdens, foreļu bari vienkārši nevar jūs atstāt vienaldzīgus. Tieši pateicoties īpašajam skaistumam, bagātajai dzīvnieku un augu valstij, šai vietai jau 1949. gadā tika piešķirts nacionālā parka nosaukums, bet 1979 gadā tas tika iekļauts UNESCO mantojuma sarakstā.

 

Ar elektrovilcienu Jūs dosieties uz Galovacas ezeru, no kurienes arī sāksiet  savu ekskursiju – pārgājienu ap ezeriem, ūdenskrātuvēm un ūdenskritumiem. Kad apiesiet augšējos ezerus pie Kozjaka ezera, Jūs iesēdīsieties tvaikonī, kas pārvedīs uz pretējo pusi. Tālāk paredzēta pastaiga gar zemākajiem ezeriem līdz lielajam ūdenskritumam (78 m).

 

Atgriešanās uz viesnīcu ap 16:00.
 

Brīvais laiks. Atpūta. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

4. diena - 22.08.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz Splitu, Trogiru un uz Klisas cietoksni (iekļauta ekskursiju paketē)

 

 

Izbraukšana agri no rīta no viesnīcas uz Splitu. Pa ceļam apmeklēsim seno pilsētu Trogiru, kur būs apskates ekskursija. 

 

Trogiru dibināja grieķi III. gadsimtā pirms mūsu ēras, tās senā daļa labi saglabājusies līdz pat mūsu dienām, sastāv no renesanses un gotikas celtnēm, kas celtas 13-15 gadsimtā. Sevišķi sev uzmanību piesaista Sv. Ivana Uršinija baznīca un renesanses kultūras piemineklis – sv. Lovres katedrāles komplekss. Tilts savieno pilsētu ar Čivas salu. Nesen Trogira tika iekļauta vispasaules UNESCO mantojuma sarakstā.

 

Tālāk mūsu ceļojums turpināsies uz Splitu, uz pašu tās centru, no kurienes sāksies ekskursija ar kājām pa pilsētu, gida pavadījumā. Pašas ievērojamākās vietas šajā pilsētā ir ar 1700 gadu senu pagātni. Jūs redzēsiet Romas imperatora Dioklеtiāna pili, pils pagrabus, Peristilu, Zelta un Sudraba vārtus, sv. Duima katedrāli, Jupitera baznīcu. Pēc senās pilsētas daļas apskates paredzēts brīvais laiks patstāvīgai pastaigai.

 

Pēc tam apmeklēsim viduslaiku cietoksni – Klisu. Tas atrodas uz klints, 10 min. brauciena attālumā no Splitas. Sākotnēji nelielais nocietinājums, kļuva par karaļa pili, pēcāk par daudzu Horvātijas monarhu rezidenci.  Vēl vēlāk, osmaņu karu laikā, par masīviem nocietinājumiem. Savas vēstures laikā, tas vairāk nekā 2000 gadu,  cietoksnis sargāja jūras robežu, daudzas reizes krita iekarotāju rokās, pēcāk atkal tika atkarots. Tas bija Dalmācijas galvenais aizsardzības objekts un par to zina katrs Horvātijas skolnieks.

 

Atgriešanās uz viesnīcu ap 18:00.

 

Brīvais laiks. Atpūta. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

5. diena - 23.08.

 

Brokastis.
 

Brīvais laiks. Atpūta. 

 

Vakariņas.

 

_______________________________________________________________________

 

6. diena - 24.08.

 

Brokastis.
 

Brīvais laiks. Atpūta. 

 

 

Vakariņas.

 

_______________________________________________________________________

 

7. diena - 25.08.

 

Brokastis.
 

Brīvais laiks. Atpūta. 

 

Vakariņas.
 

_______________________________________________________________________

 

8. diena - 26.08.

 

Brokastis. Transfērs uz lidostu.
 
07:30. Avio pārlidojums Zadara - Rīga.

11:00. (latv. laiks). Ielidošana Rīgā.

____________________________________________________________________


Komo ezers


Viena no ēkas pie parka Guell ieejas (Barselona)


Mācību-konsultāciju centrs
“Vērtspapīri”

Developed & hosted by NetForce.LV