tālr. 67226308, m.tālr. 29351802

Izirējam apartamentus Bulgārijā!
1.līnijā!

Agrā rezervēšana uz Jauno 2019. gadu ar lieliskām atlaidēm!

Atpūta Andalūzijā, Spānijas dienvidos, 
brīnišķīgajā Kosta-del-Sol kūrortā

 

Vidusjūras krastā
lieliskajā 4* viesnīcā «Hotel Monarque Torreblanca» 

(7 naktis, brokastis+vakariņas)

  • Tiešais lidojums no Rīgas uz Malagu (AirBaltic)
  • Ekskursijas uz Rondu un Kordovu
  • Ekskursija uz Marbelju un Tarifu (pats tālākais dienvidu punkts Eiropā) 
  • Ekskursija uz Maroku!!!

       

 

Brauciena datums: 29. maijs - 05. jūnijs 2019. gadā
Cena: 735,00 eiro (brīvo vietu nav)

 

 

Cenā iekļauts: tiešais avio pārlidojums Rīga – Malaga – Rīga, bagāža -  1 rokas bagāžas vienība (55x40x23 cm) + 1 personīga manta (30x40x10 cm), transferts no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ, dzīvošana 4* viesnīcā «Hotel Monarque Torreblanca» (7 naktis), ēdināšana (brokastis un vakariņas), krievu gida pakalpojumi. 
Papildus tiek piedāvāts: piemaksa par nododamo bagāžu (20 kg – 35 eiro viena virzienā), apdrošināšana (sīkāk pēc pieprasījuma). Piemaksa par dzīvošanu 1-vietīgā numurā – 119 eiro.

 

Arī tiek piedāvāta: ekskursiju pakete (169 eiro).
Ekskursiju paketes cena iekļauts: ekskursija uz Rondu, ekskursija uz Kordovu, ekskursija uz Marbelju un Tarifu. 

 

 

 

Kosta-del-Sol kūrorti  – tulkojumā no Spāņu valodas nozīmē “Saulainais krasts” - tiek uzskatīti par vieniem no greznākajiem un  dārgākajiem visā Spānijā. Tieši šo piekrasti,  par savu rezidenču vietu,  ir izvēlējušās daudzas Holivudas zvaigznes, slaveni sportisti un ievērojami politiķi.   Šeit vienmēr ir jautri un interesanti: pludmales diskotēkas līdz rīta gaismai, līcī noenkurotas greznas jahtas, bet ielās visu diennakti noris svētki. 
 

Kosta-del-Sol sevī ietver tuvākās Andalūzijas provinces Malagas kūrortu pilsētiņas, tuvākā no tām ir Fuenhirola, kur apmetīsies arī mūsu grupa! 

 

 

Fuenhirola – slavens Spānijas kūrorts, kas piesaista tūristus no visas Eiropas. Šī simpātiskā pilsēta atrodas tikai 35 kilometrus no Malagas, līcī, ko ieskauj Sjerra-de-Mihas kalnu grēdas. Šeit  skaistās pludmales atrodas kaimiņos neskaitāmiem hoteļiem, bāriem un restorāniem, kā arī veikaliem. Viesnīcu kompleksi, tirdzniecības centri un atpūtas kompleksi pirmām kārtām tiek orientēti uz elegantu un konservatīvu publiku. 

 

XX gadsimta otrajā pusē, Kosta-del-Sol pārvērtās par ļoti populāru tūrisma novirzienu, ar strauji augošām jaunām kūrvietām un pilsētiņām. Maigais klimats un garantēti saulaini laika apstākļi pavasarī un vasarā, nodrošina šīs vietas pievilcību tūristu acīs.
 

 

Sīkāk par viesnīcu:

Viesnīca «Monarque Torreblanca» atrodas 5 min gājiena attālumā no krastmalas un populārās pludmales Las-Gaviotas. Viesu rīcībā ir baseini, numuriņi ar gaisa kondicionieriem, plaši balkoni. Viesnīcas telpas noformētas maigos toņos. No dažiem numuriem paveras satriecošs skats uz jūru. Visos numuros ir parketa grīda un pieslēgta satelīttelevīzija. Viesnīca «Monarque Torreblanca» atrodas dārza vidū ar terasi saules vannām. Viesiem tiek piedāvāts bezmaksas Wi-Fi. 

 

 

 

Brauciena programma

 

_______________________________________________________________________

1. diena - 29.05.

 

11:00. Satikšanās Rīgas lidostā. Reģistrācija uz reisu.
12:45. Izlidošana no Rīgas uz Malagu (AirBaltic). 
16:20. Ielidošana Malagā, autobusu transferts uz viesnīcu uz kūrortu Fuenhirola (Kosta-del-Sol) (ap 30 min.)

 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Kosta-del-Sol. Vakariņas.
_______________________________________________________________________

2. diena - 30.05.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz Kordovu (aptuveni 8 stundas)

(iekļauta ekskursiju paketē).

 

Kordova – pilsēta, kura ir pasludināta par cilvēces mantojumu, kuru noteikti vajadzētu apmeklēt! Tā atrodas Spānijas dienvidu daļā. Tāda paša nosaukuma kalifāta galvaspilsēta, vairāku gadsimtu garumā Kordova bija tik ļoti nozīmīga, ka savā varenībā un bagātībā, varēja sacensties ar tālo Bagdādi. 

 

Kā varenākais Spānijas mauritāņu piemineklis ir  mošeja, pati grandiozākā un varenākā visā Eiropā, kurā gluži kā austrumu skaistules dārgumu lādītē, ir paslēpies vesels 16-tā gadsimta Kristiešu Katedrāles komplekss.  

 

Tādi brīnumi ir sastopami tikai un vienīgi pie mums – Andalūzijā – trīs reliģiju zemē. Jūs redzēsiet slaveno Romas tiltu, no kura atklājas iespaidīgs skats uz pilsētu, kā arī uz Alkasaru – pirmo Spānijas karaļu Izabellas un Ferdinanda karalisko rezidenci. Šo rezidenci vairākkārt apmeklējis arī Kolumbs – Paradīzes iekarotājs. Ļoti interesants būs arī visvecākās Eiropas sinagogas apmeklējums. Kordovā Jūs varēsiet ienirt sīko un šauro viduslaiku ieliņu labirintā, kas savieno eiropiešu un arābu kvartālus. 
Bez tam maijā šeit notiek unikālais patio festivāls – neaizmirstams gaismas, krāsu un ziedu salūts… 

 

 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Kosta-del-Sol. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

3. diena - 31.05.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz Rondu (aptuveni 6-7 stundas)
(iekļauta ekskursiju paketē).

 

Ronda – senākā Spānijas pilsēta, kas atrodas 750 m augstumā virs jūras līmeņa, uz diviem augstiem kalnu plato, tos savieno tilts Puente-Nuevo virs 100 m dziļās El-Taho  aizas. Šīs aizas dibenā tek Guadalevinas upe, bet apkārt paveras brīnišķīgas, krāšņas kalnu ainavas. 
Skats, kurš paveras no šī tilta nav vārdiem aprakstāms! 

 

Senā Ronda – ir neskaitāmi daudz un dažādi vēstures un arhitektūras pieminekļi: Alkabara, arābu pirtis, kuras celtas 13. un 14. gadsimtos, 15.gadsimtā celtā Santa-Marijas-de-la-Enkarjasjenas katedrāle, kas ir slavena ar savu gotikas, arābu  un romāņu stila sajaukumu, kā arī protams Jaunais tilts, kurš savieno jauno un veco pilsētas daļu. Bez tam pilsētā ir daļēji saglabājušies «Romas tilts», kuru cēluši arābi 13. gadsimtā un «Senais tilts». 

 

Bez visa tā Ronda ir arī  korridas dzimtene. Tieši šeit 1784. gadā tika uzcelta pirmā un līdz šim lielākā vēršu arēna – Plasa-de-Toros. Pie šīs arēnas ir uzsliets piemineklis vērsim, bet pati arēna līdz pat šai dienai tiek izmantota pēc nozīmes. 
 

Ja grupai ir vēlēšanās, tad papildus ir iespējama neliela ekskursija pa vīna darītavu kopā ar degustāciju (Andalūzijas vīnu degustācija kopā ar Ibērijas gaļas uzkodām). 
 

 

15:00. Atgriešanas uz viesnīcu. Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Kosta-del-Sol. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

4. diena - 01.06.

 

Brokastis.

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Kosta-del-Sol. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

5. diena - 02.06.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz MAROKU (aptuveni 12-13 stundas)

Jūs gaida ceļojums ar laika mašīnu uz pašu tālāko Rietumāfrikas  Austrumu daļu – Magribu, no kuras vēl 7 gadsimtā arābi atnesa savu augstākā līmeņa kultūru, savu valodu un savu reliģiju.

 

Mēs izbraucam no viesnīcas un ar komfortablu autobusu dodamies gar Vidusjūras piekrasti uz Kosta-del-Solu un tālāk uz Kosta de-la-Lusu, gar Gibraltāra šaurumu. Parasti pa ceļam var redzēt dvīņu brāļus – Herkulesa klintis: Gibraltāra klinti un Džabela Musa kalnu, kas atrodas jau pašā Āfrikas ziemeļu piekrastē. 

 

Ierodoties Tarifes ostā, izejam muitas kontroli,  vēlāk dodamies uz prāmja klāja, ar kuru aptuveni vienas stundas laikā mēs šķērsojam Gibraltāra šaurumu. Šī ceļojuma laikā vērojam un izbaudām abu skaisto kontinentu vienreizību. Kad ieradīsimies Marokā, pilsētā – Tanžera, iziesim neuzbāzīgu robežkontroli un sēdīsimies uz autobusu, ar kuru dosimies panorāmas ekskursijā. Apskatīsim franču, spāņu, amerikāņu un angļu kvartālus, kā arī izbrauksim no pilsētas un apskatīsim Marokas karaļa pili, Saūda Arābijas karaļa pili un citus karalisko personu mitekļus.

 

Pēc tam apstāsimies okeāna krastā, vietā ar brīnišķīgu skatu uz Gibraltāru, kur mūs gaidīs kamieļi, ar kuriem tie, kuri vēlēsies, varēs izjāt, vai arī vienkārši pasēdēt un izbaudīt mirkli. Jūs arī varēsiet apmeklēt noslēpumaino Herkulesa grotu, kur viņš atpūtās  pēc saviem varoņdarbiem. Pēc atgriešanās uz Tanžeru mēs ar kājām dodamies uz viduslaiku cietoksni pilsētas elites rajonā. Tie, kuri vēlēsies, varēs apmeklēt bijušo sultāna pili, pēc tam uzkāpsim lieliskajā skatu laukumā ar skatu uz Gibraltāru un Eiropas kontinentu. 

 

Pastaigājoties pa tradicionāli šaurajām ieliņām, lēnām nonākam Medinā, kur ir noorganizētas pusdienas (pusdienu maksa iekļauta ekskursijas cenā), tipiskā restorānā, kurā Jums būs iespēja nobaudīt tradicionālos ēdienus dzīvās mūzikas pavadījumā. 


 

 

Pēc tam mūs gaida ekskursijas noslēdzošā daļa, kuras laikā mēs varēsim vērot, kā strādā meistari, kā arī patirgoties ar vietējiem tirgoņiem, lai visizdevīgāk iegādātos tikai šeit atrodamus mākslas darbus, pašā austrumu tirgus sirdī. Mēs redzēsim darbnīcu, kurā tiek austi paklāji pēc sentēvu metodēm. Arī čūsku dīdītājus, kaktusu tirgotājus, ūdens nesējus, kuru tehnoloģija nav mainījusies no viduslaikiem. Jūs apmeklēsiet suvenīru veikaliņus un garšvielu kioskus, kuros varēsiet iegādāties burvīgo argāna eļļu, kuru sauc arī par Marokas zeltu.

 

Ekskursijas beigās un pēc pasu kontroles, mēs atkal ar prāmi ceļojam atpakaļ uz Spāniju un Tarifas ostā sēžamies autobusā  un dodamies uz viesnīcu. 
 

Ekskursijas cena – 120 eiro (cenā iekļauts pusdienas).

 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Kosta-del-Sol. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

6. diena - 03.06.

 

Brokastis.

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Kosta-del-Sol. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

7. diena - 04.06.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz Tarifu (pats tālākais dienvidu punkts Eiropā) un uz Marbelju (aptuveni 10 stundas)
(iekļauta ekskursiju paketē).

 

Mēs kopā dosimies uz Eiropas vistālāko dienvidu punktu, uz nezināmu un neizzinātu pilsētu Tarifu, par kuru tik drosmīgi karoja mauri viduslaikos. Pašas šaurākās vietas kontrole un vienreizējie skati uz Āfriku, pavisam nav vienīgais, kas piesaista šai vietai. Plašas pludmales ar zeltainām smiltīm, ciedru meži, kāpas, kuras rada priekšstatu par Āfrikas tuksnešiem, dabas dāsnums un varenums pakļaus sev jebkuru. 

 

Mēs aizbrauksim uz vietu, kur agrāk mutuļoja Romas pilsēta, kur laiks un dievi sagrāva tās baznīcas, mājas, fabrikas, bet vējš drupas apbēra ar smiltīm. Taču arī šajās vietās skatu priecē zeltainas pludmales, zilgani līči, kur uz okeāna fona, līdzīgi kā krāsaini tauriņi, redzamas vindsērfinga buras. Pa ceļam uz šīm brīnišķīgajām vietām, skatam atklāsies trīs valstis – tik tuvas un tik atšķirīgas. Jūs redzēsiet neieņemamo Angļu klinti Gibraltāru, Marokas krastus un protams, mūsu mīļu Spāniju.  
 

Mēs atradīsimies uz robežas starp Vidusjūru un  Atlantijas okeānu, kurā varēs izpeldēties un nobaudīt dāsnos jūras labumus tuvējās tavernās, savā brīvajā laikā. Bet atpakaļceļā jums būs iespēja pastaigāt pa mājīgo Marbelju.

 

 

Šīs pilsētas stāsts ir līdzīgs pasakai par pelnrušķīti – nedaudz gadu laikā tā no mazpazīstama zvejnieku ciematiņa, pārvērtās par izcilu Eiropas kūrortpilsētu. Tās ielas ir gandrīz nosētas ar slavenu zīmolu veikaliem un restorāniem. Tā ir iecienīta atpūtas vieta starp pazīstamiem cilvēkiem, tostarp Holivudas zvaigznēm, arābu šeihiem un krievu politiķiem. 

 

No vienas puses Marbelja ir aplenkta ar kalnu grēdām, no otras puses - ar omulīgiem līcīšiem un pludmalēm, kā arī golfa laukumiem, pilsēta ir slavena ar savu ļoti maigo klimatu. Pilsētas centru veido Apelsīnu laukums, kur atrodas pilsētas mērija, no vecpilsētas līdz piekrastei ved krāšņa aleja Paseo-de-Alameda un de-Mara avēnija, kur ir izvietotas 10 Salvadoras Dalī oriģinālās skulptūras. 
 

 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Kosta-del-Sol. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

8. diena - 05.06.

 

Brokastis.
 

12:00. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brīvais laiks.

14:00. Transfērs no viesnīcas uz lidostu. Reģistrācija uz reisu.
17:15. Avio pārlidojums Malaga - Rīga. 22:35. Ielidošana Rīgā.
____________________________________________________________________


Komo ezers


Viena no ēkas pie parka Guell ieejas (Barselona)


Mācību-konsultāciju centrs
“Vērtspapīri”

Developed & hosted by NetForce.LV