tālr. 67226308, m.tālr. 29351802

Izirējam apartamentus Bulgārijā!
1.līnijā!

Agrā rezervēšana uz Jauno 2023. gadu ar lieliskām atlaidēm!

Atpūta vienā no vislabākajām kūrortiem Amalfitānas piekrastē  - Baja Domicijā

 

Kampānijas reģionā Tirēnu jūras piekrastē samtā sezonā!
4* viesnīcā «Giulivo Hotel & Village»  
(7 naktis, skats uz jūru, brokastis+vakariņas)

 

  • Tiešais aviopārlidojums no Rīgas uz Neapoli (AirBaltic)! 
  • Ekskursijas uz Neapoli un Pompejiem!
  • Amalfi un Sorento, Kapri sala!

   

 

Datums: 30. maijs – 06. jūnijs 2023. gadā
Cena: 859,00 eiro 

 

Akcijas cena: 819,00 eiro (pēdējās 4 vietas)
Avanss – 380 eiro!

 

 

Cenā iekļauts: avio pārlidojums Rīga-Neapole-Rīga, 1 rokas bagāža (līdz 8 кg), transferts no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ, dzīvošana viesnīcā (7 naktis), ēdināšana (brokastis un vakariņas), krievu gida pakalpojumi. 
Papildus tiek piedāvāts: piemaksa par nododamo bagāžu (23 kg – 35 eiro viena virzienā), apdrošināšana (sīkāk pēc pieprasījuma), ekskursijas uz Neapoli un Pompejiem, Amalfi, Sorrento, Kapri salu. 

 

 

Piedāvājam izbaudīt atpūtu Kampānijas reģionā! Kampānija – tas ir reģions, kurā atrodas lieliskas neapgūtas pludmales, kā arī tā ir īsta vēstures un mākslas objektu glabātuve. Piejūras zonas, auglīgi lauki, brīnišķīgās Kapri un Iskija salas,  skaistā ostas pilsēta Neapole, antīkie Pompeji, vulkāns Vezuvs – to visu var un vajag apskatīt atrodoties Kampānijā! 

 

 

 

Sīkāk par viesnīcu:

 

   

 

4* viesnīca Giulivo Village atrodas tieši jūras krastā. Viesu vajadzībām ir atsevišķs baseins, dārzs un pludmale. No lielākās daļas numuriņu balkoniem paveras lielisks skats uz jūru. Koplietošanas zonā ir pieejams  Wi-Fi. Izklaides pieaugušajiem un bērniem: boulings, galda teniss, pludmales volejbols un daudzi citi. Tāpat Jūs varat apmeklēt trenažieru zāli un viesnīcas saunu. Vakarā Jūsu izklaidēm paredzēts kabarē, dejas, vai vienkārši varat pasēdēt un iedzert pa glāzītei viesnīcas bārā.

 

 

 

Brauciena programma

 

_______________________________________________________________________

 

1. diena - 30.05.

 

07:20. Izlidošana no Rīgas uz Neapoli (Latvijas laiks). 
 

09:25. (itālijas laiks) – Ielidošana, autobusu transfērs uz kūrortu Baja Domicija (55 min.). 
 

Iekārtošanās viesnīca. Brīvais laiks. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

2. diena - 31.05.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Autobusu ekskursija uz Neapoli un Pompejiem (apt. 8 stundas) 

 

 

Piedāvājam vienā piegājienā apmeklēt divas brīnumainas pilsētas: 
Neapole – ārkārtīgi skaista pilsēta, ar daudziem slaveniem apskates objektiem. Šajā pilsētā dzīve kūsā, skan mūzika, gaiss piesātināts ar īpašu picas aromātu, bet atmosfēru nosaka karstasinīgais itāļu temperaments. Pompeja – pilsēta ar mazāku daudzumu apskates objektu, senās pasaules drupas, ar noslēpumainas varenības un tai pašā laikā skumju auru. 

 

Dzīve Neapolē norit daudz skaļāk, intensīvāk,  krāšņāk un reizē arī vienkāršāk nekā citās pilsētās. Saulainais klimats, vēsturisko pieminekļu daudzveidība padara šo pilsētu pievilcīgu tūristu acīs. Ārzemniekiem, kuri nav labi pazīstami ar sarežģīto Itālijas reģionālo iedalījumu, Neapole asociējas ar dažādām karikatūrām un uzspiestiem zīmogiem («O Sole Mio», «Mamma Mia», belkanto).  Neapole – neparasti dzīva un spilgta pilsēta, katrs tās kvartāls ir atsevišķs ciems, katra iela – šova dekorācija, un viss apkārt liekas, kā uzmetums vēl nesarakstītai operai. 

 

 

Pompeja bija senās Romas pilsēta, tā atrodas netālu no mūsdienu Neapoles, Kampānijas  reģionā.  Pilsēta gāja bojā vulkāna Vezuva izvirduma rezultātā, 79. gada 24  augustā. Tūkstošiem cilvēku dzīvību tika izdzēstas vienā mirklī.  Izvirduma laikā pilsēta tika pārklāta ar milzīgu pelnu kārtu, pateicoties kam, tā lieliski saglabājusies līdz mūsu dienām gandrīz pilnībā neskarta. 

 

Ekskursija Neapole – Pompeja – ir divu pilnīgu pretstatu salīdzināšana: dzīvība un nāve, drupas un plaukstoša pilsēta, prieks , smiekli un jautrība pretstatā  klusumam un mieram. Iespaidu jūra  garantēta. Mēs apmeklēsim Municipio, Plebiscita, Trieste, Trenta laukumus Neapolē, pastaigāsimies pa Izobīlijas tukšajām ielām uz Forma laukumu Pompejā, kur no cilvēkiem var satikt vien citas tūristu grupas. 

Neskatoties uz lielo atšķirību starp pilsētām, katra no tām ir brīnišķīga savā veidā. Iedvesmojoša arhitektūra, neaizmirstami skati, savdabīga aura!

(ieejas biļete uz Pompejiem - 16 eiro)

 

Cena: 69 eiro

       

 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā Baja Domicija. Vakariņas.

 

_______________________________________________________________________

 

3. diena - 01.06.

 

Brokastis. 

 

Brīva diena. Atpūta kūrortā Baja Domicija.

 

Vakariņas.
        

_______________________________________________________________________

 

4. diena - 02.06.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz Kapri salu (apt. 6-7 stundas)  

 

 

Kapri sala pieder pie vispopulārākajiem kūrortiem pasaulē, pateicoties skaistajai dabai, maigajam klimatam,  neskaitāmajiem  senās arhitektūras pieminekļiem. Salai ir raksturīga izsmalcināta greznības atmosfēra, kas apvieno sevī labvēlīgu klimatu, skaistus skatus un viesmīlīgus vietējos iedzīvotājus. Šo salu kā lielisku atpūtas vietu  iecienījušas arī slavenības. Neskatoties uz nelielo platību, uz salas ir neticami daudz ievērības cienīgu apskates objektu.

 

Ekskursija uz Kapri salu būs patiešām iespaidīga, imperatoram Tibērijam bija 12 villas (dažas no tām būs iespējams apmeklēt): neviens nekad īsti nezināja kurā no tām viņš pavadīs nakti, tieši tā imperators  spēja pasargāties no ienaidniekiem.
Jūs varēsiet apbrīnot spilgti zilos ūdeņus Grota iekšienē – alā, kurā  priekšmeti un akmens sienas zem ūdens  izstaro mistiski spožu sudrabotu gaismu. Jūs gaida Karteziāņu cietoksnis –klosteris San Džakomo, kurš saglabājis savus viduslaiku vaibstus. Faraļjonu klintis ir salas simbols, skaistā villa Malaparte, kurā Žans Luks Godars uzņēma savu filmu «Nicinātie », kurā vienu no galvenajām  lomām spēlēja Bridžita Bordo, bet Liliāna Kavani uzņēma filmu  «Āda » ar Marčello Mastrojani Augusta botāniskie dārzi piesaista ne tikai ar savu skaistumu, bet arī ar dziedinošā miera atmosfēru. 

 

Homērs Kapri salu ir nosaucis par «ziedošo zemi», romieši – «nāriņu salu», imperators Augusts – «saldo svētku zemi»,  bet Turgeņevs – «sirēnu zemi». Esot šeit, jūs sapratīsiet, kāpēc  tādi vareni cilvēki šai salai devuši šos skanīgos nosaukumus. Ekskursija uz Kapri – ir lieliska iespēja labi pavadīt laiku. 

 

Cena: 69 eiro

Biļetes cena uz prāmi uz Kapri salu (turp un atpakaļ) - 45 eiro

 

 

Brīvais laiks. Atpūta kūrortā. Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

5. diena - 03.06.

 

Brokastis. 

 

Brīva diena. Atpūta kūrortā Baja Domicija.

 

Vakariņas.

 

_______________________________________________________________________

 

6. diena - 04.06.

 

Brokastis.

Papildus tiek piedāvāts:

 

Ekskursija uz Amalfitānu piekrasti (Amalfi, Sorento, Ravello) (apt. 6-7 stundas)  

 

 

Amalfitāna piekraste – krasta līnija Sorento pussalas dienvidu daļā. Šeit atrodas tādas krāšņas pilsētas kā: Četara un Minori, neaizmirstamā Praiano un jaukā Pozitano, aizraujošā Vjetra sjul Mare un Ravello, Maiori un neatkārtojamā Amalfi, Skala un klusā Atrani. 

 

Amalfas Vidusjūras piekrasti apsargā kalnu grēdas , kuras slejas 700 m augstumā. Dievīguma noti piedod vienreizējie jūras skati, apburot ar tik spilgtām krāsām, lai no kuras puses arī skatītos. Kalns ir izdaiļots ar nelieliem zvejnieku ciematiņiem, bet klintī var redzēt baznīcu, nelielus veikaliņus un krāšņu villu. Tos visus ieskauj terases un ziedoši dārzi, šauras ieliņas, neskaitāmas trepītes, bet gaiss pildīts ar vīnogu, olīvu un citronu smaržu. 

 

Ne mazāk slavena ir Debeszilā Grota, kura it kā ar burvju palīdzību izgaismojas zaļganā gaismā (to panāk stalaktītu un stalagmītu atspulgs ūdenī). 
Amalfas pilsēta ir pazīstama kā kompasa izgudrotāja Džoija Flavio dzimtene, pirmā Itālijas jūras republika. Blakus atrodas Atrani pilsēta ar klusām, mierīgām pludmalēm un nesteidzīgo dzīves ritmu.

 

Austrumos atrodas Minori – citronu eksporta galvaspilsēta. Par Ravello, kā par klusu un mierpilnu pilsētu rakstīja Bokaččo savā stāstu krājumā  «Dekamerons». 
Ekskursija uz piekrasti būs piesātināta ar ievērojamu objektu apmeklēšanu, ar pastaigām pa šaurajām ieliņām un laukumu apskatēm. Jūs varēsiet priecāties par skaistajiem dabas skatiem un garšīgi paēst kādā no restorāniņiem. 

 

Cena: 89 eiro

       

Brīva diena. Atpūta kūrortā Baja Domicija. Vakariņas.

        

_______________________________________________________________________

 

7. diena - 05.06.

 

Brokastis. 

 

Brīva diena. Atpūta kūrortā Baja Domicija.

 

Vakariņas.

_______________________________________________________________________

 

8. diena - 06.06.

 

Brokastis. Brīvais laiks. 
 

Transferts no viesnīcas uz lidostu. 
 

10:10. Izlidošana ar reisu Neapole - Rīga. Ierašanās Rīgas lidostā 14:05 (Latvijas laiks).


_______________________________________________________________________


Komo ezers


Viena no ēkas pie parka Guell ieejas (Barselona)


Mācību-konsultāciju centrs
“Vērtspapīri”

Developed & hosted by NetForce.LV