tālr. 67226308, m.tālr. 29351802

Izirējam apartamentus Bulgārijā!
1.līnijā!

Agrā rezervēšana uz Jauno 2024. gadu ar lieliskām atlaidēm!

 

Jau 12 gadus tūrisma aģentūra ”MKC Travel” turpina ar mīlestību un centību strādāt, iegūstot  droša un perspektīva partnera reputāciju tūrisma tirgū Eiropā un Latvijā.

 
Mūsu darbinieki  ir enerģiski un pieredzējuši tūrisma speciālisti, un mēs strādājam ar lieliem un atpazīstamiem uzņēmumiem, valsts organizācijām un privātpersonām, mūsu vidū ir ļoti daudz juristu, advokātu, finansistu, grāmatvežu, ārstu, ministriju darbinieku. Pateicoties sadarbībai ar pazīstāmām  kompānijām mēs  daudzus gadus piedāvājam Jums kvalitatīvu produktu – mācību un atpūtas braucienus - ceļojumus, kuros varēsiet baudīt labu atpūtu: iegūt  jaunas zināšanas, emocijas un iespaidus,  iegūt jaunus kontaktus un  apmainīties ar pieredzi.
 
Mūsu draudzīgā un augsti kvalificēta komanda piedāvā iespēju apskatīt daudzas Eiropas valstis un pilsētas, iepazīt to dabu, kultūru un cilvēkus. Ekskursiju laikā augsti kvalificēti gidi Jums ar aizrautību un mīlestību stāstīs pilsētas un valsts un iedzīvotāju kultūras un mākslas vēsturi, vedīs cauri muzeju ekspozīcijām, pievēršot uzmanību pasaulē slaveniem šedevriem; izrādīs gan grandiozus arhitektūras pieminekļus, gan nelielus interesantus objektus. Palīdzēs atklāt Jums gan senus svarīgus vēsturiskus notikumus, gan mūsdienu kultūras iezīmes.
 
Mēs  aizstāvam mūsu ceļotāju intereses  visos gadījumos, mēs vienmēr esam  uz tūristiem orientēta tūrisma aģentūra un cenšamies apmierināt visas iespējamās prasības un gaumes. Mūsu aģentūra datalizēti sastāda tūrisma maršrutus un piedāvā interesantākās ekskursiju programmas. Visu šo gadu laikā mēs esam uzskrājuši lielu pieredzi un sapratni par to, ko vēlas mūsu klienti. Mēs esam izveidojuši stabilas attiecības ar starptautiski atzītām kompānijām.
 
Mūsu darba pamatprincipi ir – operatīvisms, kvalitāte, elastīgums un individuāla pieeja katram mūsu klientam. Tas ir tas pamats uz kura balstās mūsu reputācija, lojalitāte un nākotnes plāni. 
Mēs Jūs aicinam piepildīt savus sapņus, iekrāsot savu dzīvi ar jaunām krāsām un izbaudīt ideālu atpūtu!
 
AR MKC-TRAVEL var atpūsties droši!  AR MKC-TRAVEL sapņi piepildās!

 


Komo ezers


Viena no ēkas pie parka Guell ieejas (Barselona)


Mācību-konsultāciju centrs
“Vērtspapīri”

Developed & hosted by NetForce.LV